גיליון דצמבר 2015 - חורפי והרפתקני
דצמבר | 62 גיליון
שלום רב לכולם,
 
גיליון סוף דצמבר יוצא כאשר אנו מתחילים להרגיש סוף סוף את החורף מתדפק על דלתותינו. החזאים כבר מדברים על שלג ושיטפונות וזה הרגע שבו אתה מתחיל להתלבט בין הכורסא מול הטלוויזיה לבין ההגה של הלנדרובר – מהיכן עדיף לצפות בטבע במלוא עצמתו ?
ההתלבטות ללא ספק קשה אך דומני שאחרי שההחלטה מתקבלת וכל הציוד נארז ונזרק למעמקי הרכב מתחילה ההרפתקה וכל הספקות נעלמים. הרגע שבו השלג יורד על חלון רכבך וכל הסביבה מלבינה מצדיק את כל המסע וכמוהו גם הרגע שבו אתה זוכה לצפות ,ממקום בטוח כמובן, בשיטפון בלב המדבר.
במועדון לנדרובר לא נשארים על הכורסא ובעונה זו אנו יוצאים לטיולים ספונטניים בעקבות שלג ושטפונות. המיילים והסמסים יגיעו אליכם – לכם נשאר רק להחליט.
למי שמעוניין לעשות זאת לבדו בגיליון החודש אנו מספרים מה הם המקומות המומלצים ביותר לצפות בשטפונות והכי חשוב – עשו זאת ממרחק בטוח בלבד.
תקופה זו היא הזדמנות לטייל בדרום ולראות מדבר של חורף. צירפנו מסלול יפהפה ומעט מאתגר אל לב המכתש הגדול שמתאים לכל רכבי לנדרובר  - בסופו של הטיול תוכלו לנוח במלון החברתי בירוחם שנחשפנו אליו ואנו מספרים עליו גם כן בגיליון.
בינתיים בצד העירוני שלנו כתבה על הריינג' רובר איווק החדש שהגיע לאחרונה מסובב את הראשים, כובש את הלבבות וזוכה להצלחה פנומנלית. ואפרופו כיבוש לבבות אשת החודש שלנו כבשה את ליבי לפני שנים רבות ואני ממשיך ללכת שבי אחריה – מוזמנים לקרוא בכתבה.
 
מאחל לכולכם חורף חמים והרפתקני.
 
רמי וקסמן
סמנכ"ל שיווק ומכירות
 
תמונת החודש 
איפה נמצא המבנה הזה ומה תפקיד האריחים הצבעוניים?

Land Lover

28 שנה עברו מאז חווית השטח הראשונה שלה וחוה וקסמן לא עוצרת. לא לפני אלסקה בכל אופן.
אשת שטח אמיתית ותאכלו אבק...