לב התערוכה
מאי 2016 | 65 גיליון
ריינג' רובר איווק קונברטיבל, גרסאות מיוחדות של ריינג' ודיסקברי - והרבה עניין

צילומים: רונן טופלברג

תערוכת הרכב – אוטומוטור, עבורנו היא הזדמנות לפגוש אחד על אחד את הלקוחות העתידיים שלנו והזדמנות לפנק את אלו שכבר עימנו שנים רבות. השנה, הבאנו לטובת תערוכת הרכב היחידה בישראל, את ה-ריינג' רובר איווק קונברטיבל אשר הוצג לא מזמן בעולם. הרכב שהוצג יובא במיוחד לתערוכה לשם השקתו לציבור

ומיד אחריה הוחזר לביתו שמעבר לים.

את החשיפה של האיווק קונברטיבל, שהוא אגב הקרוסאובר פרימיום קונברטיבל הראשון שיוצר, עשינו עם פתיחת התערוכה ביומה הראשון. מיותר לציין כי תגובות הקהל היו מפתיעות ומשמחות לנוכח ריינג' רובר מאד שונה, יוצא דופן ומיוחד. ההתלהבות לא הייתה רק במילים - כבר במעמד התערוכה ועוד לפני שנהגו ברכב, נרשמו 8 הזמנות לרכב המלהיב (כ-550 אלף שקלים תלוי ברמת האיבזור) אשר יגיע לאספקה ללקוחות בהחל מאוקטובר הקרוב.

הצגנו גם את הריינג' רובר ספורט בגרסת "חמקן" stealth - חבילת איבזור הכוללת חישוקי גלגלים, חלקי מרכב, חלקים בצבע שחור מט (שבכה, מראות צד וסביב הפנסים לפנים ומאחור). מעניין לציין שהרכב שהצגנו נמכר ישירות מרצפת התערוכה.

במקביל הצגנו את הגרסה האחרונה והמאובזרת ביותר של דיסקברי 4 - בשם "לנדמארק" - וזה בהחלט ציון דרך עם תג מחיר של 720 אלפי שקלים.

במקביל להצגת הדגמים החדשים שלנו שמחנו לארח את הלקוחות הנאמנים של לנד רובר במתחם ה-VIP אשר הקמנו במיוחד עבורם כחלק מביתן לנד רובר בתערוכה.