גיליון קיץ אוגוסט 2016
אוגוסט | 67 גיליון

שלום רב לכולם,

גיליון זה יוצא אליכם כשהחופש הגדול מתחיל להסתיים. עוד פחות משבועיים הילדים יחזרו ללימודים והפקקים יחזרו לכבישים.

עד אז יש עדין זמן מצוין לנצל כדי לצאת לטיולים משפחתיים. החודש אנו פותחים בסדרת המלצות לטיולים בעקבות מצודות הצלבנים. הצלבנים עברו כאן בארץ הקודש וטבעו את חותמם בנוף ואתם מוזמנים לצאת ולטייל. המצודה הראשונה – כוכב הירדן – יפה מאד ומרשימה ולא רחוקה כפי שנוטים לחשוב – מומלץ מאד מניסיון.

למי שמעוניין להתגבר על החום ביציאה לטיול לילה מצורפת רשימת המלצות לציוד. כל מי שזוכר מהצבא יודע שהלילה הוא המבחן האמיתי לארגון והיערכות ולכן יש חשיבות להיערכות נכונה.
אם הארגון יעשה בצורה מדויקת הטיול יכול להיות מאד מיוחד ודרמטי ובטוח פחות חם.

מתעקשים להישאר בבית – שחקו בלגו!  נתקלנו ברשת בדיפנדר מדהים מלגו ולא יכולנו שלא לשתף אתכם בזה.

ואפרופו גאדג'טים זה המקום לספר שבדף הפייסבוק שלנו נפתחה חנות המרצ'נדייז המקוונת של המותג. קנו לכם כבר את כל המתנות האפשריות ליום הולדת? (או שקניתם לעצמכם) תיכנסו לחנות ובטוחני שלא תוכלו לעמוד בכך – אני עדיין מחכה שאשתי תקנה לי את כוס ה"טריין ריספונס". היכנסו לקישור - ותגיעו לגן עדן לחובבי המותג.

בגיליון החודש אנו מציצים לרגע לעתיד ורואים את הפיתוחים העתידיים על נהיגה אוטונומית.
זה הבאז וורד החם ביותר בתעשיית הרכב אך נהיגה אוטונומית בשטח – את זה יכול לעשות רק לנדרובר. אני אישית ממש לא מתכוון לוותר על ההגה בשטח אבל "טוב שיהיה".

איש החודש שלנו הוא אדם מרשים ביותר – סורין הרשקו נפצע קשה מאד במבצע יונתן אך לא נותן לשום דבר לעצור אותו. אתם מוזמנים להכיר אדם מרתק ביותר שכבוד גדול הוא עבורנו שהוא לקוח שלנו.

לפני סיום נברך את מנהלת מועדון לנדרובר סיון שר-אל שבמזל טוב ילדה את בנה השני – מחכים לך בחזרה ומאחלים לך גידול קל ונעים של הדור הבא.

להתראות,

רמי וקסמן

 

לנד רובר LEGO?

רוצים לקחת את האהבה ללנד רובר צעד אחד קדימה? נסו LEGO
תמונת החודש 
בחולות הסהרה המערבית. דיפנדר שהביא לשם משפחה בנהיגה מפורטוגל. איזו הרפתקה הייתה לכם עם דיפנדר?

Land Lover

סורין הרשקו לא נותן לנכות שלו לפגוע באהבה למדבר יהודה