טעינת דגם חשמלי היברידי (PHEV)

טעינת דגם חשמלי היברידי (PHEV)

אין כמו בבית

עם דגם היברידי נטען חשמלי (PHEV) של לנד רובר, מרבית הטעינה שלכם נעשית מהנוחות של הבית.זוהי בדרך כלל הדרך הזולה והנוחה ביותר לטעינה - קלה כמו חיבור הטלפון שלכם - ולעולם לא תצטרכו לבקר בתחנת דלק בעת נסיעות מקומיות ברחבי העיר.

לזרז תהליכים באמצעות עמדת טעינה ביתית

לזרז תהליכים באמצעות עמדת טעינה ביתית

הדרך המהירה ביותר להטעין את ה-חשמלי היברידי שלכם בבית היא באמצעות עמדת טעינה ביתית המותקנת בצורה מקצועית. תוכנית הטעינה הביתית של כלי רכב חשמליים של הממשלה יכולה לעזור לתמוך בעלות ההתקנה שלכם.
טעינה בטוחה, בכל מזג אוויר

טעינה בטוחה, בכל מזג אוויר

עמדות הטעינה הביתיות המומלצות שלנו בטוחים לשימוש בכל מזג אוויר. בחורף וגם בקיץ, אתם תמיד תהיו מוכנים לעבור לחשמל.

טעינה ביתית יכולה לחסוך לכם כסף

התחברות לחשמל היא לא רק נוחה להפליא, היא זולה יותר מאשר נסיעה ברכב בנזין או דיזל מדי יום. טעינה ביתית היא גם זולה יותר בדרך כלל מאשר טעינה מחוץ לבית. שימוש בתעריף חשמל מחוץ לשעות השיא יכול להפחית את העלויות שלכם עוד יותר.
טעינה ביתית יכולה לחסוך לכם כסף

טעינה מחוץ לבית

השלימו את הטעינה בעצירה הבאה שלכם

ככל שתשתית הטעינה הציבורית הולכת ומתרחבת, יש יותר מקומות מאי פעם להטעין בנוחיות את ה-חשמלי היברידי שלכם מחוץ לבית.

עמדות טעינה במגרשי חניה ציבוריים רבים, מרכזי קניות ומתחמי תדלוק בכבישים מהירים מקלים על טעינת הרכב כשאתם חונים. ואם אתם מבלים כמה שעות במשרד, טעינה במקום העבודה יכולה לאפשר לכם להטעין את הסוללה במלואה עד לארוחת הצהריים.

מרבית עמדות הטעינה ברחבי הערים מחייבות שימוש בכבל טעינה משלכם. הוא כלול כסטנדרט בלנד רובר חשמלי היברידי שלכם. ובדיוק כמו בבית, ניתן להשתמש בו בכל מזג אוויר.
השלימו את הטעינה בעצירה הבאה שלכם

עקבו אחר התקדמות הטעינה שלכם מכל מקום

ניטור ובקרה מהטלפון שלכם

לאחר שהתחברתם לחשמל ועזבתם את המקום, יישום InControl של הלנד רובר שלכם1 שולח את מצב הטעינה שלכם בצורה מסודרת לנייד שלכם. כך שבכל מקום שבו אתם נמצאים, אתם יכולים לתכנן את הזמן שלכם בצורה פרודוקטיבית ולהיות מוכנים להמשיך בנסיעה מבלי להמתין אפילו דקה.

כשאתם בבית, מאפיין הטעינה המתוזמנת של היישום שלכם יכול לשמש גם כדי לקבוע את הטעינה לשעות שמחוץ לשעות השיא, בתעריפי EV זולים משמעותית המוצעים על ידי ספקי אנרגיה ביתית רבים.
ניטור ובקרה מהטלפון שלכם

זמני טעינה של חשמלי היברידי

הנתונים שלנו עבור עמדות טעינה מהירות DC - שממןוקמות בדרך כלל בתחנות דלק בכבישים מהירים ובכבישים ראשיים - מתייחסים לטעינה עד 80%. הסיבה לכך היא שמהירות הטעינה מאיטה באופן משמעותי מעל 80% כדי להגן על הסוללה ולמטב את חייה.

רכב טווח חשמלי מירבי טעינת AC (זרם חילופין) בבית וציבורית (7 קוו"ט) 0-100% טעינת DC (זרם ישר) (50 קוו"ט) 0-80%
ריינג' רובר חשמלי היברידיהחדש טווח חשמלי עד 113 ק"מ‡ †† מ-5 שעות2 מ-60 דקות2
ריינג' רובר ספורט חשמלי היברידיהחדש טווח חשמלי עד 113 ק"מ‡ †† מ-5 שעות2 מ-40 דקות2
ריינג רובר וולאר חשמלי היברידי טווח חשמלי עד 61 ק"מ‡ †† משעתיים ו-16 דקות2 מ-30 דקות2
ריינג רובר EVOQUE חשמלי היברידי טווח חשמלי עד 62 ק"מ‡ †† משעתיים ו-12 דקות2 מ-30 דקות2
לנד רובר דיסקברי ספורט חשמלי היברידי טווח חשמלי עד 60 ק"מ‡ †† משעתיים ו-12 דקות2 מ-30 דקות2
לנד רובר דיפנדר חשמלי היברידי טווח חשמלי עד 43 ק"מ‡ †† משעתיים ו-30 דקות2 מ-30 דקות2

שקע ביתיים מעניק בטחון נוסף

אם אתם נמצאים מחוץ לבית לתקופות ארוכות יותר ועמדת טעינה ביתית אינה זמינה, שקע החשמל הביתי הרגיל המשמש למכשירי חשמל ביתיים יכול גם הוא להטעין את הרכב שלכם, בקצב איטי בהרבה - בדרך כלל 0-100% בתוך החל משבע שעות.

כדי להטעין את הרכב שלכם באמצעות שקע חשמל ביתי, קיים כבל טעינה Mode 2 הזמין כאופציה לרכישה בנפרד.
שקע ביתיים מעניק בטחון נוסף

המשך צפייה בכלי הרכב החשמליים

התקנת עמדת טעינה ביתית עבור הרכב שלכם

התקנת עמדת טעינה ביתית עבור הרכב שלכם

עמדת טעינה ביתית המותקנת באופן מקצועי היא הדרך הקלה, הנוחה והמשתלמת ביותר להתחיל כל יום עם טעינה מלאה.
טעינה מחוץ לבית

טעינה מחוץ לבית

טעינה ביעד היא דרך נפלאה להשלמת הטעינה מחוץ מהבית. גלו היכן אפשר לעשות זאת ואיך לשלם עבור זה.

נתוני הטווח החשמלי מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני. הטווח שהושג ישתנה בהתאם למצב הרכב והסוללה, המסלול והסביבה בפועל וסגנון הנהיגה.

הנתונים המופיעים כאן הם נתוני NEDC2 המחושבים מבדיקות WLTP רשמיות של היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני ה-CO22, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון הנהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים והתוספות האופציונליות המותקנות. נתוני NEDC2 הם נתונים המחושבים באמצעות נוסחה ממשלתית מנתוני WLTP, והם שווי ערך לאלה שהיו מתקבלים במבחני NEDC הישנים. לאחר מכן ניתן ליישם את חישוב המס הנכון.

††הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני CO22, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

1טלפונים חכמים תואמים בלבד. בכפוף לזמינות בשוק של פלטפורמות ספקי צד שלישי וקליטה של טלפון נייד.

2זמני הטעינה משתנים בהתאם לגורמים רבים, כולל אך לא רק, הגיל, המצב, הטמפרטורה ורמת הטעינה הקיימת של הסוללה; המתקן שבו נעשה שימוש ומשך הטעינה.