אמצו את המהות האמיתית של לחיות את הרגע עם RANGE ROVER VELAR.

העיצוב של ריינג' רובר ולאר הוא שילוב מושלם של חשיבה קדימה, עם אלמנטים מעודנים שנבחרו בקפידה.


בואו להיות הראשונים לחוות את השילוב האולטימטיבי של יוקרה, אלגנטיות, עיצובה עוצר נשינה וחוויית נהיגה שאין שנייה לה.

Range Rover Velar Sophisticated Elegance
Range Rover Velar Sophisticated Elegance

חדשנות פורצת דרך

ה-Range Rover Velar מייצג את הגישה בעלת החזון שלנו לעתיד, תוך שילוב של טכנולוגיה היברידית עם נוחות יוקרתית, המציגה את המחויבות הבלתי מעורערת שלנו לחדשנות ומציבה סטנדרטים חדשים בתעשיית הרכב. גלו טכנולוגיה המונעת על ידי עיצוב ומעצימה חדשנות.

Range Rover Velar Pioneering Innovation

ביצועים מחשמלים

הדגם ההיברידי הנטען (PHEV)  מציע נהיגה חסכונית ונטולת מאמץ ויכולת טעינה מ-0 ל-80 אחוז תוך כ- 30 דקות עם טעינת DC (זרם ישר) מהירה.

Range Rover Velar Electrified Performance

השראה

צפייה במבחר הדגמים והאפשרויות של הוולאר באמצעות אוסף הדגמים שלנו שנבחרו בקפידה ובמומחיות.

Range Rover Velar Inspiration

יוקרה אולטימטיבית

בפסגה: התגלמות היוקרה.

מבחר הדגמים

ריינג' רובר וולאר DYNAMIC SE

צפייה במגוון הדגמים של הריינג' רובר וולאר

עיצוב מינימליסטי

עיצוב מינימליסטי

המודרניות בהתגלמותה.
טכנולוגיות מתקדמות

טכנולוגיות מתקדמות

טכנולוגיה המציעה חוויה מתקדמת וחדשנית
יוקרה עכשווית

יוקרה עכשווית

נוחות מתקדמת מספקת עידון רב יותר בסגנון ריינג' רובר.
ביצועים מחשמלים

ביצועים מחשמלים

דינמיקת נהיגה מרתקת ומגוון יכולות רחב להפליא.

**צפייה בנתוני WLTP

הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים.2נתוני CO, צריכת דלק, צריכת אנרגיה וטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

זמני הטעינה משתנים בהתאם לגורמים רבים, הכוללים אך לא מוגבלים לגיל, מצב, טמפרטורה והטעינה הקיימת של הסוללה; המתקן שבו נעשית הטעינה ומשך הטעינה.

Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd.. Trifield ו???התקן שלוש השדות??? הם סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.

לתשומת לבכם, מאפיינים הכלולים כסטנדרט עשויים להיות מוחלפים בעת בחירת רמות גימור אחרות. המאפיינים הכלולים כסטנדרט עשויים גם להשתנות בהתאם לגרסת המנוע ותיבת ההילוכים.

מאפיינים אופציונליים וזמינותם עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב (דגם וחטיבת הינע), או לחייב התקנה של מאפיינים אחרים על מנת להתקין אותן. אנא צרו קשר עם הסוכנות הקרובה אליכם לקבלת פרטים נוספים, או הגדירו את תצורת הרכב שלכם באופן מקוון.

על הנהגים להשתמש במאפיינים הכלולים ברכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים לוודא שהם נמצאים בשליטה מלאה על הרכב בכל עת.

מאפייני Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות לנד רובר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מגיעות עם מנוי שיחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום. המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו.