DISCOVERY SPORT

יתרונות עיקריים

ורסטיליות

ורסטילי ונוח – הופך את החיים טיפ-טיפה קלים יותר אך הרבה יותר מהנים.

5+2 מושבים

157litres


כאשר אתם נוסעים יחד עם שישה חברים, תקן הנפח היבש בענף מאפשר עד 157* ליטרים. זה שווה לנפח יבש של 115* ליטרים, הנמדד באמצעות בלוקים מוצקים. הזיזו את המחוון כדי לראות את קיבולות תא המטען.

*נפח רטוב הוא התקן התעשייתי, הנמדד על ידי מילוי תא המטען בנוזל. נפח יבש נמדד בעזרת בלוקים מוצקים תואמי VDA (200 מ"מ x 50 מ"מ x 100 מ"מ), המציגים את כמות החלל השימושי ברכב.

מראָה פנימית CLEARSIGHT

מראָה פנימית CLEARSIGHT

תא המטען האחורי, המוביל בקבוצתו, אידיאלי לצורכי המשפחה שלכם והמראָה הפנימית ClearSight1, תוכלו ליהנות מראייה לאחור ללא חסימות – לא משנה מי או מה נמצא מאחוריכם.
פנסי MATRIX LED קדמיים

פנסי MATRIX LED קדמיים

הפנסים הקדמיים Matrix LED מהווים חלק ממגוון הטכנולוגיות שלנו והם מאופיינים באלומה אדפטיבית, המתעמעמת ומתאימה את עצמה למצב הכביש, כדי לספק ראות מרבית ללא סנוור של הנהגים הבאים מולכם.
בטיחות

בטיחות

מגוון של תכונות עזר לנהג ומערכת מקיפה של עד שמונה כריות אוויר לנהג ולנוסעים, התורמות לשמירה על ביטחון המשפחה שלכם.
סיוע לנהג

סיוע לנהג

תוכלו לבחור מבין מבחר של תכונות שנועדו להפוך את הנהיגה ואת החנייה לפשוטות ובטוחות יותר. הודות לטכנולוגיות החדישות הזמינות, תוכלו למצוא את כל התכונות שנועדו להעצים את חוויית הנהיגה שלכם ולספק בטיחות משופרת.

טכנולוגיה

טכנולוגיה מהירה ואינטואיטיבית, מיועדת לגרום לכם הנאה מהנהיגה.

תכונות סטנדרטיות ב-Pivi Pro2 כוללות:
- צג מגע "10 - שידורים דיגיטליים (DAB) ברדיו - ממשק שעוצב לאחרונה - Apple CarPlay®3 - TM45
עם Pivi Pro2, תזכו בליווי הגרסה המעודכנת ביותר של בינה מלאכותית ברכב; היא תספק תכונות כגון מערכת ניווט לומדת, המבטיחה מסע מחובר לחלוטין.
עדכוני תוכנה

עדכוני תוכנה

הרכב שלכם יהיה תמיד מעודכן באמצעות Software Updates (עדכוני תוכנה)7. אפשר לעדכן מרחוק את כל מערכות הרכב, כמו מידע ובידור, תקשוב, ומודולי הבקרה השונים, כדי להבטיח ביצועים אופטימליים. זה אומר שהרכב שלכם פשוט הולך ומשתפר.
חבילה מקוונת

חבילה מקוונת

חבילה מקוונת Data Plan (חבילת תוכן)8 מציעה שירותים נלווים נוספים באמצעות כרטיס SIM מובנה, המקנה גישה אל: - מדיה זורמת בלתי מוגבלת8
- תחזיות מזג האוויר
טעינה אלחוטית

טעינה אלחוטית

טעינה אופציונלית של מכשירים אלחוטיים, הכוללת הגברת האות בטלפון הנייד9, מאפשרת לכם לטעון טלפונים חכמים תואמים ללא צורך בחוטים או בתחנת טעינה. כשהטלפון הסלולרי שלכם ברכב, הוא ישתמש באנטנה של הרכב כדי לשפר את האות ולאפשר שיחות ברורות יותר.
מערכת טיהור האוויר בחלל הרכב, עם מסנן PM2.5

מערכת טיהור האוויר בחלל הרכב, עם מסנן PM2.5

מערכת יוניזציה אופציונלית NanoeTM תורמת לשיפור רווחתם של הנהג והנוסעים. על ידי הפעלת הלחצן PURIFY (טיהור), המסנן שתוכנן במיוחד קולט חלקיקים עדינים מהאוויר החיצוני, בגודל PM2.5 חומר חלקיקי, ואלרגנים הנישאים באוויר – כמו אבק, ואבקת פרחים.

יכולות

ברכב שטח (SUV) קומפקטי, כל רכיב הוא בעל מסוגלות לא פחותה מזו שהייתם מצפים מ-Land Rover.

הינע לכל הגלגלים

מבטיח נהיגה בטוחה בכביש או בשטח. על משטחים חלקלקים, כגון דשא או שלג, אפשר לאזן את המומנט בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים, ובכך למקסם את המשיכה.
HILL DESCENT CONTROL

HILL DESCENT CONTROL

Hill Descent Control (בקרת ירידה במורד) מקלה על המתח בנסיעות במדרונות קשים, על ידי שמירה על מהירות קבועה ועל ידי הפעלת הבלמים בנפרד על כל גלגל.
בקרת ATPC

בקרת ATPC

ATPC (בקרת התקדמות על כל סוג קרקע) מאפשרת לכם להגדיר מהירות קבועה ולשמור עליה בתנאים מאתגרים של נסיעת שטח.
גרירה ו-TOW ASSIST מתקדם

גרירה ו-TOW ASSIST מתקדם

יכולת גרירה של עד 2,500 ק"ג ו-Tow Assist מתקדם הופכים את ההובלה של כל דבר, מגרורים ועד קרונות להובלת סוסים, לקלה ממש. אפשר להתקין גם מוט גרירה אופציונלי הניתן להסרה או הנפתח חשמלית.
CLEARSIGHT GROUND VIEW

CLEARSIGHT GROUND VIEW

אידאלי לנסיעות שטח ולהתמודדות עם שטח משובש מאוד. ClearSight Ground View11 היא טכנולוגיה המאפשרת לראות מה שנמצא ישירות לפני הפגוש הקדמי; זמינה עם מצלמת תלת-ממד היקפית; בזכותה תוכלו לראות היטב "דרך" מכסה תא המנוע של Discovery Sport ולהציג סביבות חוץ רבות בשעת נהיגה, כולל את גחון הרכב ואת גלגליו.

ביצועים

תיהנו מהביצועים החלקים, עם דינמיקה של נהיגה מתקדמת ומגוון של מנועים יעילים, המתאימים לכל דרישה.

PLUG-IN HYBRID

Discovery Sport Plug‑in Hybrid מושלם לנסיעות בעיר וגם להרפתקאות משפחתיות; הוא מספק נהיגה עם אפס פליטות גזים מצינור הפליטה, המבוססת כולה על כוח חשמלי, ואת הסוללה שלו אפשר לטעון באמצעות טעינת DC Rapid.
למידע נוסף

מפרט טכני של PLUG-IN HYBRID

טווח נסיעה בתצורה חשמלית (עד)

60 ק"מ
††

טווח הנסיעה בתצורת לחשמל WLTP TEL.​

פליטות 2
34 ג'/ק"מ††

בתצורת EV, תוכלו ליהנות מאפס פליטות גזים מצינור הפליטה.

זמן טעינה בבית (החל מ...)​

132 דקות*

עד 100% תוך שימוש במטען ביתי 7 קו"ט AC.

זמן טעינה במקום ציבורי (החל מ...)​

30 דקות*

טעינה עד 80 אחוז בתוך < 30 דקות, עם טעינה מהירה של 32 קו"ט DC.
קווי הינע

קווי הינע

מההנאה הטהורה מכוח ומנהיגה ועד לחיסכון בדלק והעידון, תוכלו למצוא מבחר של מנועים זמינים עבור Discovery Sport, כולל האופציה של Plug-in Hybrid.
דינמיקה הניתנת להגדרה

דינמיקה הניתנת להגדרה

באמצעות מסך המגע של Discovery Sport, תוכלו להגדיר פרטנית, לפי ההעדפות שלכם, מאפיינים נבחרים – כגון של המתלים וההיגוי.
דינמיקה אדפטיבית

דינמיקה אדפטיבית

אם מותקנת בקרת דינמיקה אדפטיבית, תוכלו לבחור מצב Dynamic המספק בקרת מרכב הדוקה אף יותר, עם שליטה חלקה יותר ועם תגובות חדות יותר.
תיבת העברה

תיבת העברה

תיבות ההעברה שלנו, הזמינות עם תיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים או עם תיבת הילוכים אוטומטית 9 הילוכים, מציעות החלפת הילוכים חלקה ומוסיפות להנאתכם מהנהיגה.

הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

ה-SUV הקומפקטי והוורסטילי של Land Rover התואם לסגנון שלכם.

התאימו את ה-DISCOVERY SPORT לטעמכם

הודות למבחר רב של צבעים, גלגלים, וחבילות אביזרים, תכנון ה-Land Rover Discovery Sport שלכם נעשה בקלות.

המשיכו ללמוד ולסייר

דגמי DISCOVERY SPORT

דגמי DISCOVERY SPORT

צפו במלוא מגוון הדגמים.
מפרט טכני

מפרט טכני

צפו בעובדות ובמספרים
צפייה במפרטים
אפשרויות ואביזרים

אפשרויות ואביזרים

התאימו את ה-Discovery Sport לטעמכם
צפייה באפשרויות ובאביזרים
גלריה

גלריה

הצגת ה-DNA של Discovery Sport.
צפייה בגלריה

††צפייה בנתוני WLTP.
הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 נתוני טווח נסיעה מבוססים על רכב מייצור המוני, לאורך מסלול סטנדרטי.

*הנתונים מתייחסים למצב של מושבים מוזזים קדימה עד הסוף, וללא הטיית משענת הגב.

**משך זמן הטעינה מותנה בגורמים רבים, כולל אך לא מוגבל לבאים: גיל הסוללה, מצבה, הטמפרטורה של ורמת הטעינה הקיימת שלה; המתקן שבו משתמשים ומשך זמן הטעינה.
1כפוף לתקנות המקומיות. אם המשתמשים במראָה דו-מוקדית או בעלת מוקד משתנה אינם יכולים לכוונן בקלות את המיקוד בתמונת המראָה האחורית הדיגיטלית של ClearSight, הם יכולים לחזור למצב של מראָה אחורית רגילה בכל עת.
2מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
3הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay
4הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.android.com/auto/
5האפליקציה Land Rover Remote (בקרה מרחוק) כוללת מינוי לשירותים שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover. את האפליקציה Land Rover Remote יש להוריד מ-Apple App Store/Google Play Store.
6בשווקים מסוימים, נדרשת זכוכית מסננת קרני שמש. כיווני ניווט מופיעים על גבי השמשה הקדמית רק כאשר הרכב מצויד ב-Pivi Pro.
7עדכונים יחייבו התחברות לנתונים.
8עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. כולל מינוי לשנה אחת, שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
9תלוי שוק. טלפונים חכמים תואמים בלבד.
10לפני חציית מים, יש לבדוק תמיד את הנתיב ואת נקודת היציאה.

ClearSight Ground View11 מותנה במצלמת תלת-ממד היקפית. תמונה איננה שידורי חי. בדקו את הסביבה כדי להבטיח את ביטחונכם. כפוף לתקנות המקומיות.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.

תכונות וזמינות של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו.
נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים לוודא שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.
Apple CarPlay הוא סימן מסחרי של Apple Inc. ייתכן שיחולו התנאים של Apple Inc, שנועדו למשתמשי קצה.
Android Auto הוא סימן מסחרי רשום של Google LLC.
Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.
NanoeTMהוא סימן מסחרי של חברת Panasonic.