אבזור חוץ

גלגלים שמסובבים ראשים

לדיסקברי החדש, קיימים מבחר רב של צמיגים בסגנונות וגימורים שונים, גודל הגלגלים נע בין "20-"19 אינץ (תלוי בדגם).גם אתה יכול לבחור מהמגוון הרב של הגימורים היוקרתיים והייחודיים בהתאם לדגם הרכב.
אבזור חוץ

אבזור חוץ

גג פנורמי
חלון פנורמי קבוע או גג פנורמי נפתח מעצימות את תחושת המרחב בחלל הרכב ומציפה אותו באור טבעי, שניתן להנות ממנו בכל שלושת השורות. החלון הפנורמי הינו בעל גוון כהה על מנת לשמור על טמפרטורה נוחה בתוך הרכב.
אבזור חוץ

הגרירה מעולם לא היתה קלה יותר

דיסקברי החדש לוקח את יכולות הגרירה לרמה חדשה. יכולות גרירה של עד 3,500 ק"ג*, היכולות הבלתי מעוררות של דיסקברי החדש גבוה באופן משמעותי מיכולות הגרירה שקיימות אצל המתחרים. התכונות הזמינות כוללות וו גרירה חשמלי, סיוע בהתחברות וגרירה ומערכת מדידת עומס
אבזור פנים
חלל פנים שניתן להתאמה לכל צורך

לדיסקברי החדש שבעה מושבים בגודל מלא. רמה חדשה של נוחות וניצול חכם של חלל הרכב.. דגמי HSE ו- HSE Luxusry מגיעים עם מערכת מתקדמת לקיפול מושבים,הניתנת להגדרה בעזרת מתגים הממוקמים באזור תא המטען ובמסך המגע הראשי.


חלל מוגדר מחדש

בדיסקברי החדש ישנה תשומת לב לפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל


בקרת אקלים

על מנת להבטיח כי החלל הפנימי של הרכב בטמפרטורה מושלמת, ללא תלות במזג האוויר שבחוץ, דיסקברי החדש כולל מערכת בקרת אקלים יעילה ומתקדמת הזמינה בתצורות הגדרה של שניים, שלושה וארבעה אזורי אקלים (אופציונלי). המערכת היא תוצאה של תכנית פיתוח קפדנית שנבדקה בתנאי חוץ בכל העולם בטווח טמפרטורות בין 40°C- ל- 50°C+.


אפשרויות PACK

Dynamic Pack

חבילת אבזור-Dynamic Pack
חבילות עיצוב Dynamic - עיצוב פגוש קדמי ייחודי, גלגלי סגסוגת בגימור אפור כהה סאטן בגדלים 21" או 22" ומבחר של צבעי קונטרס לגג הרכב בשחור או אפור אשר מוסיפים לנוכחות הרכב. הפרטים הבאים- כונסי אוויר, כיתוב Discovery ומסגרות מראה מגיעים בצבע Narvik שחור. בחלק הפנימי, ניגודי micropiping, אלומיניום מוברש כהה וגימורי רשת טיטניום המוסיפים לנוכחות מרשימה ויוקרתית של הדיסקברי החדש.
אפשרויות PACK

Black Pack

חבילת אבזור-Black Pack
חבילת עיצוב Black Pack -חבילה עיצוב יוקרתית ,האופציונלית בדגמי HSE ו- HSE Luxury. חבילת העיצוב Black Pack כוללת רשת סחבה בשחור Narvuk, כונסי אוויר ,מסגרות מראה, כיתוב Discovery על מכסה המנוע וכיתוב אחורי בשחור. מבחר של גלגלי סגסוגת בגדלים 20", 21" ו- 22" בצבע שחור מבריק הזמינים בדגמים המתאימים. (בתוספת מחיר)
טכנולוגיה

טכנולוגיה

דיסקברי החדש מביא עמו את החידושים, ביצועים והיכולות הגבוהות, המאפשרים להפיק את המיטב מהרכב.
אביזרים
מערכת CLICK AND GO

מערכת CLICK AND GO מותקנת למערכות גב המושב עבור נוסעי השורה השניה. המערכת ממוקמת במשענות הראש ומאפשרת הוספה של התקנים להחזקת טאבלטים, תיקים, חולצות ומעילים. המערכת ניתנת להסרה בקלות כאשר אינה בשימוש. (אופציונלי)


איזור המטען

מחיצת מטען עוזרת לייעל את הישיבה בשורה השניה וסידור פונקציונלי של תא המטען. ניתן להתאים הפרדה למחיצת המטען בכדי להפריד את אזור המטען לשני מקטעים, בזמן שמשטח הגומי של אזור המטען שומר על רצפת המטען מלכלוך וציוד רטוב.(אופציונלי)


הטענים טלפונים

עמדת טעינה מתקדמת המאפשרת את נראות הטלפון בעת הטעינה, באזור מחזיק הכוסות בקונסולה המרכזית. . עמדת הטעינה תואמת: IPhone 5, IPhone 5S, IPhone 6, IPhone

6S ו- IPhone 5SE.(אופציונלי)


נשא המטען

עיצוב בלעדי באלומיניום מוכסף עם משחקי אלמנטים, המנשא הייחודי מבית Land Rover הוא בעל קיבולת נשיאה של 61 ק"ג, מגיע עם קונסולת צד מובנית בכדי לספק אבטחה מוגברת. התקני גג נדרשים עבור אביזר ייחודי זה. (אופציונלי)