אופציות ואביזרים
עיצוב חיצוני

עיצוב חיצוני

עיצוב חיצוני בהתאמה אישית
עצב רכב משלך אם אפשרויות שונות לבחירת פרטים. גג מרשים בצבע מנוגד ישלים את צבע המרכב. הוסף חישוקי סגסוגת להעדפתך, מטווח גדלים של 17-20 אינץ', וכן פנסי Xenon קדמיים אדפטיביים להארת הדרך שמלפנים.
אבזור פנים
מרחב פנים גמיש

מרחב הפנים ניתן להתאמה לצרכים בקלות, בכלל זה אפשרות ל-5+2 מושבים. מושב הנוסע ומושב הנהג נהנים מאותן פונקציות של זיכרון ותנועה עד ל - 10 כיוונים. בשורה השנייה מושבים מחליקים ונשענים, לגמישות בין חלל טעינה לאזור הישיבה.


התאמה קפדנית של חומרים לנוחות

בתא הנוסעים המרווח תמצא עיצוב מעולה לנוחותך ולנוחות הנוסעים. הודות לחומרים איכותיים, כגון עור בתפירה כפולה ומשטחים עמידים ופרקטיים. קומפוזיציות הצבעים אלגנטיות, עכשוויות ובולטות בשטח - כגון עיצוב הפנים בסגנון Glacier.


לבקרת אקלים

בקרת האקלים חיונית בתנאי מזג אוויר קיצוניים - חמים או קרים. פתחי אוורור אחוריים גבוהים שומרים על נוחות הנוסעים וניתן להתאים את הטמפרטורה באזורים שונים של הרכב. תוכל גם לבחור קירור נוסף עבור השורה השלישית.


אופציות טכנולוגיה ובטיחות

אופציות טכנולוגיה ובטיחות

מידע לנגד עיניך
התצוגה העילית היא אופציה חדשה המציגה נתונים חשובים על גבי השמשה הקדמית, ללא הסחות דעת הנובעת מהצורך בהפניית העיניים מהכביש. טכנולוגיית ההקרנה החדשנית מבוססת לייזר ומספקת חדות וניגודיות צבעים גבוהות, לצפייה קלה. * המערכת הינה אופציה ורק בדגמים מסוימים.
צפה בסרטון

אופציות טכנולוגיה ובטיחות

לראות מסביב לרכב
מערכת המצלמה ההיקפית האופציונלית* מנצלת חמש מצלמות דיגיטליות לראיית 360 מעלות כמעט מסביב לרכב על-גבי מסך המגע, כדי לסייע לך באיתור עצמים הנמצאים מחוץ לקו הראייה שלך. Wade Sensing™* מתריע על עומק המים, לבטיחות משופרת, ומערכת זיהוי התנועה מאחור עוזרת לך "לראות" בנסיעה לאחור. * המערכת הינה אופציה ורק בדגמים מסוימים.

אופציות טכנולוגיה ובטיחות

לחנות בקלות
מערכת החניה האוטומטית החכמה, המושלמת לעיר, כוללת מספר אפשרויות ובהן: חניה במקביל, חניה בניצב וכן, יציאה מחניה וזאת כדי לעזור לך בכניסה וביציאה בטוחות ממקום החניה הנבחר. המערכת פועלת באמצעות חיישנים על-קוליים לזיהוי מכשולים קרובים ומכוונת את ההגה, כאשר הנהג שולט רק בהאצה ובבלימה. * המערכת הינה אופציה ורק בדגמים מסוימים.
הזמן נסיעת מבחן
אפשרויות בידור ומולטימדיה
שמע באיכות מעולה

מערכת השמע האופציונלית מבית Meridian™ מספקת צליל מצוין באיכות מעולה מכל מקור - רדיו, תקליטור CD, iPod או USB. המערכת כוללת 17 רמקולים, בכלל זה subwoofer ועיבוד שמע מתקדם, להפקת צליל סראונד מלא.

*מוצע עבור כלי רכב עם חמישה מושבים בלבד


בידור ליושבים מאחור

מערכת הבידור האופציונלית במושבים האחורייםמבטיחה שהנוסעים לא ישתעממו. הודות לשני מסכים בגודל 8 אינץ' המובנים במשענות הראש הקדמיות, זוג אוזניות דיגיטליות מסוג WhiteFire® לכל מסך, יציאת USB אחת בשורה השנייה ושלט רחוק ייעודי, הנוסעים ירגישו בבית עם הסרטים, תכניות הטלוויזיה, המוזיקה או קונסולות המשחקים שיבחרו.

* המערכת הינה אופציה ורק בדגמים מסוימים.


שקעי USB

Discovery Sport החדש מציע אופציול לשקעי USB לטעינה עבורך ועבור כל הנוסעים, גם אלה שבשורת המושבים השלישית. כך ניתן לטעון בנוחות קונסולות משחקים, מחשבים ניידים, מחשבי לוח וטלפונים חכמים בכל מקום ברכב.


נוחות

נוחות

גישה נוחה לחלל ההטענה
הדלת האחורית החשמלית מאפשרת גישה וטעינה ללא מאמץ. הפתיחה אפשרית מתוך הרכב או על ידי לחיצה על כפתור בדלת. הסגירה אפשרית מהדלת בלבד, מטעמי בטיחות.
הורד קטלוג

נוחות

הגרירה נעשית נוחה יותר
מערכת הסיוע בגרירה מסייעת בתהליך חיבור הנגרר לרכב על ידי וויזואליזציה בעזרת המצלמות. בכביש, המערכת מסייעת בנסיעות לאחור כאשר היא מסמנת על גבי מסך המגע את הכיוון הצפוי של הנגרר. הגדר את רוחב הנגרר לקבלת הדמיות מדוייקות על-גבי המסך.
חבילות עיצוב
אביזרים
אבזור פנים

הוסף את התוספות המאושרות של לנד רובר בכל עת - החל ממושבי ילדים וכיסויי מגן ועד לאמצעי בידור ושדרוגים טכניים.


אבזור חוץ

שפר את מראה הרכב בעזרת פרטי עיצוב מרשימים והוסף אמצעים להגנה מפני נזקים ושדרוגים לנהיגת שטח.


נשיאה וגרירה

מבחר גגונים למגוון צרכים ונשיאת ציוד ספורטיבי. אביזרים לניצול יכולת הגרירה הגבוהה של הדיסקברי ספורט.


גלגלים ואביזרים

הענק ללנד רובר שלך עיצוב ייחודי עם חישוקי סגסוגת ושדרג אותו עם אביזרים מעוצבים וממותגים.