הכירו את הריינג' רובר איווק החדש

הכירו את הריינג' רובר איווק החדש

זמן לצאת בהצהרה
צפה בסרטון
עיצוב

עיצוב

עיצוב חיצוני
פחות קווים, משטחים נקיים יותר ורמה גבוהה של דיוק – כולם מדגישים את המודרניות והתחכום של עיצוב הריינג' רובר איווק. ידיות הנשלפות ומתמזגות בקו הדלתות, חישוקי "21 אופציונאליים ופנסי לד-מטריקס, עם מאותתים דינמיים, מספקים לרכב נוכחות מלאת ביטחון.

עיצוב

עיצוב פנימי
חומרים מודרניים מבטיחים תא נוסעים מזמין ומעוצב. מגוון עורות ובדים עיליים הם רק חלק מהאופציות לעיצוב חלל הפנים הריינג' רובר איווק.
צפה בגלריית התמונות
טכנולוגיות
פנסי לד-מטריקס

פנסי הלד-מטריקס עם Led Signature ותאורת יום (DRL) הם חלק מהיצע הטכנולוגיות החדשניות שלנו. שיטה זו מאפשרת תאורה אדפטיבית הממקסמת את כמות הקטעים של האור הגבוה בתאורה, תוך הצללה של שטח התנועה הנגדית על מנת למנוע סנוור לנהגים ממול (אופציה)


מסכי TOUCH PRO DUO

צמד מסכי המגע בגודל "10 וברזולוצית HD מספקים גמישות ויעילות מוגברים. לדוגמא, תוכלו בקלות לתפעל את מערכת השמע על המסך העליון בעוד אתם מתפעלים את שאר הפונקציות, כמו בקרת אקלים, מהמסך התחתון.


מחוונים אינטראקטיביים

עם רזולוציה גבוהה וגרפיקה חדשה, מערכת המחוונים האינטראקטיביים האופציונלית, בגודל "12.3, מציגה מידע על הנהיגה, מערכת הבידור ומערכות הבטיחות החכמות, כולל ניווט וטלפון, בצורה בהירה וללא הסחות דעת.


מערכת בידור

הריינג' רובר איווק מצויד כסטנדרט במערכת הבידור Touch Pro של ריינג' רובר, המעניקה שפע של מידע ובידור. היא מחברת באופן חלק בינך והרכב שלך לבין העולם הרחב.


חדשנות

מראה מרכזית חכמה בטכנולוגית ClearSight ומערכת ClearSight Ground View6 החדשניות ופורצות הדרך מעניקות קו ראיה נקי מההפרעות אפשריות בנסיעה וכך מאפשרות רמה חדשה של ביטחון כאשר נוהגים בשטח או בסביבה עירונית מאתגרת (אופציה).


על הכביש

האיזון המושלם בין קלילות ועידון בנסיעה בכביש הופכים את הנהיגה בריינג' רובר איווק לחוויה. בשילוב של טכנולוגיות מתקדמות כגון: Active Driveline7 ו- Adaptive Dynamics8, מספק הריינג' רובר איווק נהיגה מסעירה, בכל דרך או תנאי.


בשטח

יכולות הנהיגה של הריינג' רובר איווק משלבות עידון עם נסיעה בשטח במקצועיות כך שגם נהיגה בתנאים קיצוניים נעשית בקלות ובנוחות בזכות מערכת Terrain Response2 ובקרת גלישה במורד.


מערכות עזר לנהג

שפע טכנולוגיות חדשניות זמינות, כסטנדרט או כאופציה, כדי לעזור לך להתמודד עם תנועה עירונית צפופה או כדי לספק בטיחות משופרת. כל מערכת תוכננה ונבנתה כדי למקסם את ההנאה שלך מהריינג' רובר איווק.


נוחות ושימושיות

תא הנוסעים של הריינג' רובר איווק מציע מושבים חדשים והיצע רחב של חומרים, כולל עור מחוספס, עור Windsor, תערובות צמר Kvadrat יוקרתי, בד סוויד Dinamica® ובד מסיבי אקליפטוס. המושבים קיימים גם עם כיוון חשמלי, זיכרון, חימום, קירור ומסאג' (אופציה)


יכולות

יכולות

יכולות שטח
גם תנאי הנסיעה המאתגרים ביותר הופכים לעניין קליל מאחורי ההגה של האיווק. זווית הנטישה הטובה בקטגוריה (30.6 מעלות), מערכת ה – Terrain Response2, מערכת ה- Clear Sight Ground View6 (מגיעה כאופציה) ותנוחת הנהיגה Sports Command Driving position – כולן מעצימות את יכולת השטח של הריינג' רובר איווק.

יכולות

גרירה
הריינג' רובר איווק יכול לגרור עד 2,000 ק"ג. ניתן להתקין גם וו גרירה נשלף או וו גרירה נשלף חשמלי .
צפה בקטלוג
רב תכליתיות

רב תכליתיות

אחסון
לריינג' רובר איווק שפע של אפשרויות אחסון היכולות להתאים בקלות לכל צרכיך. התאים בדלתות הקדמיות הם בנפח משולב של XX ליטרים – יותר מהנפח הדרוש בכדי לשמור על הדברים החיוניים שלך, מים וחטיפים קלים שיהיו נגישים בקלות.

רב תכליתיות

מפתח פעילות
תוכלו להנות מפעילות הפנאי החביבה עליכם מבלי שתצטרכו לקחת אתכם את מפתחות הרכב. מפתח הפעילות האופציונאלי הוא צמיד חסין ועמיד למים לחלוטין. פשוט השאירו את המפתחות שלכם ברכב והשתמשו במפתח הפעילות כדי לנעול ולפתוח את הריינג' רובר איווק.
הכר את הטכנולוגיות
ביצועים
מערכת ADAPTIVE DYNAMICS

Precise dynamics and a supple ride are delivered through optional Adaptive Dynamics8 by monitoring wheel position and body movements. The electronically controlled dampers optimise the suspension settings and provide the optimum balance between comfort, refinement and agility at all times.


מערכת TORQUE VECTORING

Torque Vectoring by Braking4 delivers controlled, responsive cornering by reducing near-limit understeer through controlled braking of the inside wheels. With Active Rear Locking Differential, you receive the additional benefit of more traction on corners and more grip off-road.


בורר הילוכים

The SportShift Selector4 is simple and intuitive to use. Off-road, it enables quick and efficient forward and reverse engagement which allows you to better negotiate tricky terrains, such as snow, sand and mud.


נוחות ושימושיות

קישוריות
הריינג' רובר איווק מציע שני שקעי USB ושקע 12V ליד הנהג. הנוסעים מאחור יכולים להשתמש בשקע 12V או שני שקעי USB אופציונאליים לטעינה, כדי לשמור על המכשירים שלהם טעונים וכדי לצפות בנוחות בטאבלטים באביזרי ה-Click and Go

נוחות ושימושיות

מושבים מחוממים ומקוררים
כדי להבטיח תמיד נוחות אופטימלית, בלי תלות בטמפרטורה סביב, ניתן לקבל כאופציה מושבים קדמיים מחוממים ומקוררים, המאפשרים לנהג\ת ולנוסע\ת שלידו לקבוע את הטמפרטורה הנוחה להם בנפרד.

נוחות ושימושיות

מערכת שמע מבית AUDIO MERIDIAN
מערכת שמע של Meridian Audio™ מספקת חווית שמע נפלאה הודות לאלגוריתמים מתוחכמים לעיבוד אותות המבטיחים שהקצב, העוצמה והתזמון של קטע מוזיקלי ישמעו בדיוק כמו שהמוזיקאי התכוון.

נוחות ושימושיות

איוניזציה של האוויר בתא הנוסעים
כדי להעצים את התחושה הטובה של הנהג והנוסעים, מערכת ה" Cabin Air Ionisation" האופציונאלית עם טכנולוגית ה- Nanoe™ משפרת את איכות האוויר בתוך תא הנוסעים על ידי הסרת אלרגנים, וירוסים, חיידקים וריחות רעים
בטיחות
ISOFIX

ממוקמים במושב האחורי של ריינג' רובר איווק. עיגוני ISOFIX מבטיחים חיבור חזק בין מושב הילדים והרכב, לבטיחות משופרת.


כריות אוויר

מערכת כריות האוויר המקיפה של ריינג' רובר איווק, הכוללת כריות אוויר לנהג, לנוסעים ולהולכי הרגל, מספקת הגנה מצוינת לכל יושבי הרכב.


מערכת בקרת יציבות אלקטרונית

מערכת DSC מפחיתה את כח המנוע ומפעילה את הבלמים על הגלגלים המתאימים כדי לתקן את כיוון הנסיעה של הרכב על ידי תיקון של תת-היגוי או היגוי-יתר.


מערכות נהיגה

ריינג' רובר איווק משתמש בטכנולוגיות הבטיחות העדכניות ביותר, הכוללות חלוקה אלקטרונית של עוצמת הבלימה, שבאופן אוטומטי משנה את עוצמת הבלימה לכל ציר כדי לצמצם למינימום את מרחק העצירה, תוך שמירה על יציבות ויכולת התמרון של הרכב.


מערכת לסיוע בבלימת חירום

המערכת לסיוע בבלימת חירום מזהה מצבים בהם הבלמים מופעלים במהירות, אך ללא הכח הנדרש כדי להשיג בלימה מקסימאלית. היא מתגברת את יכולת הבלימה כדי להבטיח שתעצרו בזמן. אורות אזהרה מופעלים אוטומטית בזמן בלימת חירום.


בלימת חירום במהירות גבוהה

מערכת בלימת החירום במהירות גבוהה מזהה כאשר יש פוטנציאל להתנגשות חזיתית עם רכב אחר, ומזהירה את הנהג כי עליו לבלום. אם הנהג לא מגיב, ריינג' רובר איווק מפעיל את הבלמים כדי להפחית את חומרת התאונה.


קיימות
בדי יוקרה

אפשרויות הבדים ממקור ידידותי לסביבה כוללות בדי אקליפטוס. מושבים עטויי בדי יוקרה ומושבי זמש העושים שימוש בבד Kvadrat יוקרתי ו- Dinamica® suedecloth, בהתאמה, המיוצרים מסיבי פוליאסטר ממוחזרים ופלסטיק


טכנולוגיה היברידית

מערכת MHEV היא מערכת היברידית מתונה הממחזרת ומאחסנת אנרגיה שבדרך כלל הולכת לאיבוד במהלך ההאטה, ובאופן חכם משתמשת בה שוב כדי לסייע למנוע לעבוד בצורה חסכונית יותר. היא כוללת מערכת "עצור וסע" משופרת שמאפשרת למנוע לכבות כאשר הרכב מאט.


עיצוב בר-קיימא

תהליך הפיתוח של ריינג' רובר איווק כלל הערכת מחזור חיים שלם והוא תוכנן להיות ניתן למחזור או שימוש מחדש בשיעור של 85% ושיעור של 95% בהשבה לקדמותו בסוף מחזור החיים של הרכב. נעשה שימוש בחומרים ממוחזרים בריינג' רובר איווק בכל הזדמנות.