RANGE ROVER EVOQUE

יתרונות עיקריים

טכנולוגיה

מצויד כולו לקראת חיים במאה ה-21.

PiviPiviPIVI ו-PIVI PRO

תכונות סטנדרטיות ב-Pivi כוללות:
- צג מגע "10 - שידורים דיגיטליים (DAB) ברדיו - ממשק שעוצב לאחרונה - ®1 - TM 23
4 ותזכו בליווי הגרסה המעודכנת ביותר של בינה מלאכותית ברכב; היא תספק תכונות כגון מערכת ניווט3 לומדת, המבטיחה מסע מקושר לחלוטין.
עדכוני תוכנה

עדכוני תוכנה

הרכב שלכם יהיה מעודכן באמצעות Software Updates (עדכוני תוכנה)6. אפשר לעדכן מרחוק את כל מערכות הרכב, כמו מידע ובידור, תקשוב, ומודולי הבקרה השונים, כדי להבטיח ביצועים אופטימליים. זה אומר שהרכב שלכם פשוט הולך ומשתפר.
חבילה מקוונת

חבילה מקוונת

חבילה מקוונת7 מציעה שירותים נלווים נוספים באמצעות כרטיס SIM מובנה, המקנה גישה אל מדיה זורמת בלתי מוגבלת8 ואל תחזית מזג האוויר.
טעינה אלחוטית

טעינה אלחוטית

טעינה אופציונלית של מכשירים אלחוטיים, הכוללת הגברת האות בטלפון הנייד9, מאפשרת לכם לטעון טלפונים חכמים תואמים ללא צורך בחוטים או בתחנת טעינה. כשהטלפון הסלולרי שלכם ברכב, הוא ישתמש באנטנה של הרכב כדי לשפר את האות ולאפשר שיחות ברורות יותר.
מערכת טיהור האוויר לחלל הפנימי

מערכת טיהור האוויר לחלל הפנימי

מערכת טיהור אוויר אופציונלית לחלל הפנימי תורמת לשיפור רווחתם של הנהג והנוסעים. על ידי הפעלת הלחצן PURIFY (טיהור), המסנן שתוכנן במיוחד קולט חלקיקים עדינים מהאוויר החיצוני, בגודל PM2.5 חומר חלקיקי, ואלרגנים הנישאים באוויר – כמו אבק, ואבקת פרחים.

יכולות

שילוב יומיומי של יכולות יחד עם חוויית שטח בטוחה.

הינע לכל הגלגלים

מבטיח נהיגה בטוחה בכביש או בשטח. על משטחים חלקלקים, כגון דשא או שלג, אפשר לאזן את המומנט בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים, ובכך למקסם את המשיכה.
בקרת ירידה במורד

בקרת ירידה במורד

בקרת ירידה במורד (HDC) של Land Rover, המוגנת פטנט, היא תכונה סטנדרטית. היא מקנה לנהג שליטה בעת נסיעה על מורדות בעלי שיפועים חדים. היא עושה זאת על ידי שמירה על מהירות קבועה ועל ידי הפעלת הבלמים בנפרד על כל גלגל.
LOW TRACTION LAUNCH

LOW TRACTION LAUNCH

הודות לבקרת מומנט אופטמלית ביציאה לדרך ממצב עצירה מוחלטת, אופציית Low Traction Launch (הפעלת משיכה חלשה) משפרת את היכולת להתגבר על תנאי החלקה – כגון דשא רטוב, שלג, או קרח.
HILL LAUNCH ASSIST

HILL LAUNCH ASSIST

Hill Launch Assist (עזר לזינוק בעלייה) משתלב אוטומטית כאשר מתחילים את הנסיעה בזינוק בעלייה והוא מבטיח כי ה-Range Rover Evoque לא יתגלגל לאחור. המערכת עושה זאת על ידי שמירה על כוח הבלימה, וכך היא מעניקה לכם זמן לעבור מדוושת הבלם למצערת.

ביצועים

בין אם אתם מחפשים חוויית נהיגה בטוחה או חיסכון טוב יותר בדלק, תמיד יש אופציה של קו הינע שיתאים לצורכיכם.

PLUG-IN HYBRID​

כדי לספק הספק כולל של 309PS,Range Rover Evoque Plug-in Hybrid משלב מנוע 3 צילינדרים, 1.5 ליטרים בנזין, עם מנוע חשמלי. נהגו בתצורת EV או hybrid מקביל.
למידע נוסף

מפרט טכני של PLUG-IN HYBRID

טווח נסיעה בתצורה חשמלית (עד)

62 ק"מ
††

טווח הנסיעה בתצורת לחשמל WLTP TEL.

פליטות 2
32 ג'/ק"מ††

בתצורת EV, תוכלו ליהנות מאפס פליטות גזים מצינור הפליטה.

זמן טעינה בבית (החל מ...)​

132 דקות*

עד 100% תוך שימוש במטען ביתי 7 קו"ט AC.

זמן טעינה במקום ציבורי (החל מ...)​

30 דקות*

טעינה עד 80 אחוז בתוך < 30 דקות, עם טעינה מהירה של 32 קו"ט DC.
קווי הינע

קווי הינע

החל מההנאה הטהורה מהכוח ומהנהיגה ועד לחיסכון בדלק ולעידון, לרשותכם מבחר של מנועים זמינים עבור Range Rover Evoque, כולל האופציה של Plug-in Hybrid.
תיבת העברה

תיבת העברה

עוררו לחיים את Range Rover Evoque עם מגוון עצום של אפשרויות תיבות הילוכים. בחרו בתיבת הילוכים ידנית בעלת 6 הילוכים או בתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 או 9 הילוכים.
דינמיקה אדפטיבית

דינמיקה אדפטיבית

במצב דינמיקה אדפטיבית שנבחר באמצעות מסך המגע, Range Rover Evoque מספק בקרת מרכב צמודה אף יותר, עם שליטה חלקה יותר ותגובות חדות יותר.
דינמיקה הניתנת להגדרה

דינמיקה הניתנת להגדרה

דינמיקה הניתנת להגדרה מאפשרת לכם להגדיר את מיפוי המצערת של Range Rover Evoque, את נקודות החלפת ההילוכים, את הגדרות ההגוי והמתלים, כדי שיתאימו לצורכי הנהיגה שלכם.

ורסטיליות

תוכננו ויוצרו כדי לאפשר לכם את מלוא התועלת שמעניקים החיים המודרניים.

5 מושבים

591 litres


תקן הנפח הרטוב בענף מאפשר עד 591 ליטרים ותקן הנפח היבש – עד 472 ליטרים. במילים פשוטות, באפשרותכם לצאת לדרך בקלות עם ארבעה חברים.
הזיזו את המחוון כדי לראות את קיבולות תא המטען.

נפח רטוב הוא התקן התעשייתי, הנמדד על ידי מילוי תא המטען בנוזל. נפח יבש נמדד בעזרת בלוקים מוצקים תואמי VDA (200 מ"מ x 50 מ"מ x 100 מ"מ), המציגים את כמות החלל השימושי ברכב.

מראָה פנימית CLEARSIGHT

מראָה פנימית CLEARSIGHT

בפעם הראשונה ב-Land Rover, ובין התכונות החדשניות הרבות שהופכות את Range Rover Evoque לתענוג לנהיגה. טכנולוגיה אופציונלית זאת מספקת שדה ראיה ברור ובלתי חסום אל הכביש שמאחוריכם, שדה שאינו מופרע על ידי נוסעים היושבים מאחור או חפצים בתא המטען11.
פנסי MATRIX LED קדמיים

פנסי MATRIX LED קדמיים

כחלק ממגוון הטכנולוגיות החדשניות שלנו, פנסי Matrix LED קדמיים עם אורות DRL המעצימים את המותג מאופיינים באלומת אור אדפטיבית. טכנולוגיה זאת ממקסמת את מספר מקטעי האורות הגבוהים, להבטת נראוּת אולטימטיבית; תוך כדי כך, היא מטילה צל על תנועה הבאה מולכם וכך מונעת סנוור.
סיוע לנהג

סיוע לנהג

תוכלו לבחור מבין מבחר של תכונות שנועדו להפוך את הנהיגה ואת החנייה לפשוטות ובטוחות יותר. הודות לטכנולוגיות החדישות הזמינות, תוכלו למצוא את כל התכונות שנועדו להרחיב את חוויית הנהיגה שלכם ולספק בטיחות משופרת.
בטיחות

בטיחות

ISOFIX וכריות אוויר משפרים את הבטיחות אף יותר; שתי נקודות ISOFIX למושב הבטיחות של התינוק או הילד מותקנות מכל צד של המושבים האחוריים ומערכת מקיפה של שש כריות אוויר, כולל לנהג, לנוסע, כריות מסוג וילון צד וכריות לבית החזה; כל אלו הם סטנדרט הבא להגן על הנוסעים ברכב.

הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

צרו את ה-Range Rover Evoque המושלם, שיתאים לצרכים שלכם ולסגנון החיים שלכם.

התאימו אישית את ה-RANGE ROVER EVOQUE שלכם

הרכיבו את ה-Range Rover Evoque המושלם שלכם בעזרת הגדרות התצורה.

המשיכו ללמוד ולסייר

דגמי RANGE ROVER EVOQUE

דגמי RANGE ROVER EVOQUE

כאן תוכלו למצוא את כל מגוון הדגמים, עם מבחר רב של עיצובים נהדרים, עזרי ביצוע, וטכנולוגיות זמינות.
מפרט טכני

מפרט טכני

הכרת הפרטים המשובחים יותר. גלו מידע נוסף על ביצועי המנוע, על מידותיו ועל תצרוכת הדלק.
אפשרויות ואביזרים

אפשרויות ואביזרים

אופנתי, חזק ושימושי: התאימו עוד יותר את ה-Range Rover Evoque לצורכיכם ולהעדפותיכם, בעזרת מבחר של אביזרי חוץ ופנים.
צפייה באפשרויות ובאביזרים
גלריה

גלריה

תשומת הלב לפרטים הייתה תמיד עניין מהותי ברכבים שלנו. Range Rover Evoque מתחיל באמת להתבלט.
צפייה בגלריה

*משך זמן הטעינה מותנה בגורמים רבים, כולל אך לא מוגבל לבאים: גיל הסוללה, מצבה, הטמפרטורה של ורמת הטעינה הקיימת שלה; המתקן שבו משתמשים ומשך זמן הטעינה.
††הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 נתוני טווח נסיעה מבוססים על רכב מייצור המוני, לאורך מסלול סטנדרטי.
​ ​
1הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay
2הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.android.com/auto/
3>Land Rover Remote (בקרה מרחוק) כוללת מינוי לשירותים שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover. את האפליקציה Land Rover Remote יש להוריד מ-Apple App Store/Google Play Store.
4מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
5כיווני ניווט מופיעים על גבי השמשה הקדמית רק כאשר הרכב מצויד ב-Pivi Pro.​
6עדכונים יחייבו התחברות לנתונים.

7עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. כולל מינוי לשנה אחת, שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
8תחול מדיניות השימוש ההוגן. אחרי שהשימוש בנתונים הגיע לכדי GB20 מתחילת החודש, תיתכן ירידה במהירות ובתפקוד הנתונים ביתר ימי החודש. לפרטים בנוגע למדיניות השימוש ההוגן, הקשורה לתכונה זאת, בקרו באתר www.landrover.com/pivi-pro-terms ועיינו בתנאי השימוש ב-InControl Pivi Pro. משך זמן הפלייבק תלוי בספק הסטרימינג ובהגדרת תוכן הווידאו. וידאו HD יגדיל באופן משמעותי את השימוש בנתונים.
8טלפונים חכמים תואמים בלבד.
sup>1
>ClearSight Ground View מותנה במצלמת תלת-ממד היקפית. תמונה איננה שידורי חי. בדקו את הסביבה כדי להבטיח את ביטחונכם. כפוף לתקנות המקומיות.
11כפוף לתקנות המקומיות. אם המשתמשים במראָה דו-מוקדית או בעלת מוקד משתנה אינם יכולים לכוונן בקלות את המיקוד בתמונת המראָה האחורית הדיגיטלית של ClearSight, הם יכולים לחזור למצב של מראָה אחורית רגילה בכל עת.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.

נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים להבטיח שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.

תכונות וזמינות של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. תכונות מסוימות מסופקות באמצעות מינוי שיחייב בהמשך חידוש אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa, וכל סמלי הלוגו הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או החברות המסונפות שלה. חלק מהתפקודיות של Alexa תלויה בטכנולוגיית הבית החכם. השימוש ב-Amazon Alexa מצריך חשבון Amazon.

Apple CarPlay הוא סימן מסחרי של Apple Inc. ייתכן שיחולו התנאים של Apple Inc, שנועדו למשתמשי קצה.

Android Auto הוא סימן מסחרי רשום של Google LLC.

Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.