RANGE ROVER SPORT

ה-RANGE ROVER הדינמית ביותר
הכרת העיצוב

עיצוב

עיצוב חוץ

Range Rover Sport תוכנן להשתלט על תשומת לב. חלקו התחתון, בעל המראה הספורטיבי יותר, מושך עוד יותר הודות לפגושים, הקדמי והאחורי, שקיבלו מראה חדש באמצעות פתחי צינורות פליטה מובנים; פנסי LED, המעוצבים מסביב, משלימים את התחושה הדרמטית המודרנית; להם מתלווים כאופציה פנסי איתות כיוון דינמיים. הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה

תאורת אווירה

נוחה באופן עילאי. תפקודית באופן יוצא דופן. תאורת אווירה פנימית משופרת וההתקנה של מסך מגע Touch Pro Duo משלימות את העיצוב הנקי והמודרני של חלל הפנים.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה

ביצועים

דינמיקה אדפטיבית

היא מקנה את האיזון המושלם בין נסיעה ובקרה, בעזרת הגדרות שיכוך משתנות ברצף. כדי להבטיח נהיגה נוחה ושלווה, דינמיקה אדפטיבית מנטרת את תנועות הרכב עד 500 פעם בשנייה, במענה לפעולות שלכם ולתנאי הכביש.
הקפידו ליידע אותי

טכנולוגיה

פנסי LED קדמיים

פנסי LED פיקסל-לייזר קדמיים, עם אורות DRL (פנסים לתאורת יום) המעצימים את המותג, מספקים את האופציה האולטימטיבית של פנסים קדמיים, עם טכנולוגיית לייזר המעניקה בהירות גבוהה פי כמה מפנסי LED סטנדרטיים. המערכת עוברת למצב תפעולי כאשר מהירות הרכב עולה על 80 קמ"ש ואם לא אותרו אורות חיצוניים; אז היא מפיקה תמונה בהירה וברורה, שיכולה להגיע למרחק של יותר מחצי קילומטר.
הכרת טכנולוגיות
מידע ובידור

מידע ובידור

מערכת המידע ובידור ברכב Touch Pro Duo מספקת שפע של מידע ובידור. היא מאופיינת בטכנולוגיות המובנות האינטואיטיביות והמקדמות ביותר, כדי להבטיח שתוכלו להפיק את המרב מנסיעתכם.
חידושים

חידושים

המנועים הטוריים של Range Rover Sport, המשופרים והחסכוניים בדלק, מספקים ביצועים חזקים. תוכלו לבחור מבין מבחר של מנועי בנזין ודיזל, או ברכב החשמלי Plug-in Hybrid (PHEV) – קו ההינע החדשני ביותר שלנו עד כה.
ביצועי כביש

ביצועי כביש

אחיזה והיגוי יוצאים מן הכלל מאשרים כי Range Rover Sport הוא אכן ה-SUV הדינמי ביותר שלנו. הודות לחבילת טכנולוגיות שתוכננו בקפידה, הוא מעניק לכם יכולות נהיגה מעוררות התפעלות – בכל כביש ובכל התנאים החיצוניים.
יכולות שטח

יכולות שטח

יכולות שטח לדוגמה של Range Rover Sport נובעות משילוב של מערכות הינע לכל הגלגלים (AWD) עם טכנולוגיות שטח ייחודיות וחדשניות.
עזרים לנהג

עזרים לנהג

לרשותכם שפע של טכנולוגיות חדשניות סטנדרטיות או אופציונאליות – החל מטכנולוגיות לטיפול בתעבורה העירונית כדי להבטיח בטיחות נוספת לכם ולנוסעים שלכם. כל אחת מהן עוצבה ותוכננה כדי לספק נוחיות, קלות ונוחות במהלך הנסיעות שלכם.
נוחות ונוחיות

נוחות ונוחיות

Range Rover Sport מעלה את הנוחות של הנהג ושל הנוסע לשיאים הגבוהים ביותר. החלל הפנימי, שתוכנן בקפידה רבה, מגיע עם מושבים קדמיים המציעים תמיכה נוספת ואת האפשרות לבחור אותם בעור Semi-Aniline.

ורסטיליות

גובה גישה אוטומטי

גובה גישה אוטומטי, המעניק נוחיות ויכולת נוספות, מופעל באמצעות מתלי אוויר אלקטרוניים: המתלים מנמיכים את הרכב ב-50 ס"מ, והדבר מאפשר לנוסעים להיכנס אליו ולצאת ממנו בקלות רבה יותר.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

נוחות ונוחיות

מגן שמש אוטומטי

כדי למנוע התחממות יתר של פנים הרכב ולהפחית את הדרישה למיזוג אוויר, תריסי השמש של הרכב נסגרים אוטומטית לאחר שהנוסעים ירדו מהרכב והדלתות ננעלו.
הכרת טכנולוגיות

יכולות

בקרת ATPC

אפשר להגדיר ולשמור מהירות קבועה בתנאים מאתגרים כגון בוץ, דשא רטוב, קרח, שלג, או כבישים מלוכלכים. טכנולוגיית ATPC (בקרת התקדמות על כל סוג קרקע) פועלת בין המהירויות 1.8 קמ"ש ל-30 קמ"ש, כדי לאפשר לכם להתרכז לגמרי בהיגוי ובמציאת נתיב על פני קרקע משובשים.
הקפידו ליידע אותי

קיימות

נצילות

נצילות

קו הינע של Range Rover Sport כולל טכנולוגיות CO₂, כגון מערכת מתקדמת חדשה Stop/Start (הדממה/התנעה) המערכת מדוממת את המנוע כאשר הרכב עומד, ומתניעה אותו שוב כאשר מרימים את הרגל מדוושת הבלמים; טכנולוגיה זאת משפרת את תצרוכת הדלק בין 5 ל-7 אחוזים. מצב ECO החסכוני משתמש בתוכנה המבטיחה שהרכב פועל בצורה יעילה וחסכונית יותר.
ארכיטקטורת אלומיניום

ארכיטקטורת אלומיניום

מבנה מרכב אלומיניום של Range Rover Sport כולל חומרים ממוחזרים; התוצאה היא חיסכון במשקל, נצילות דלק משופרת, פליטות גזים נמוכות, וביצועים טובים יותר.
גישת מעגל החיים

גישת מעגל החיים

בהיותנו חברה אחראית לסביבה, אנו מחויבים לייצר כלי רכב המשתמשים ביותר חומרים בני קיימה, מייצרים פחות פסולת, ומנצלים פחות משאבי טבע. לפיכך, 85 אחוז מ-Range Rover Sport ניתנים למִחזור ו-95 אחוז ניתנים להשבה. אנו משקיעים במתקנים חדישים ומתקדמים, שבהם נוכל להפוך את הרכבים שלנו ליעילים אף יותר, כשהם צורכים פחות מים ופחות אנרגיה, מייצרים פחות פסולת, ופולטים פחות דו-תחמוצת הפחמן.

תכונות בטיחות

ISOFIX

ISOFIX

נקודות ISOFIX במושבים האחוריים מקלות על התקנת מושבי הבטיחות לילדים. הן גם מבטיחות חיבור חזק בין מושב הבטיחות לבין מושב הרכב – דבר שפירושו בטיחות משופרת.
כריות אוויר

כריות אוויר

מערכת כריות האוויר של Range Rover Sport לנהג ולנוסעים מעניקה הגנה מעולה לכל היושבים ברכב.
חגורות בטיחות

חגורות בטיחות

במקרה של התנגשות חזיתית, קדם-מותחני חגורות הבטיחות יעניקו הגנה נוספת על ידי הגבלת התנועה קדימה.
פנסי LED קדמיים

פנסי LED קדמיים

Range Rover Sport מצוידת במערכת תאורת LED חיצונית היקפית כסטנדרט. פנסי LED תוכננו לשרוד לאורך כל חיי השירות של הרכב, והם צורכים פחות אנרגיה.
תנוחת הנהיגה של Range Rover Sport

תנוחת הנהיגה של Range Rover Sport

תנוחת הנהיגה של Range Rover Sport מסייעת להשיג נהיגה בטוחה ומחויבת יותר. התנוחה הגבוהה מעניקה לכם ראות משופרת ובכך תורמת לבטיחות וביטחון טובים יותר.
עזר בלימת חירום (EBA)

עזר בלימת חירום (EBA)

עזר בלימת החירום "חש" אם הפעלתם את הבלמים במהירות, אך ללא הכוח הנדרש שימקסם את ביצועי העצירה. לפיכך, הוא מגביר את לחץ הבלימה באמצעות משאבת ,ABS כדי להבטיח שתעצרו בזמן.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.