אפשרויות ואביזרים

לא כל האפשרויות יהיו זמינות בכל הדגמים. למידע נוסף, פנו לסוכן Land Rover.

חבילות אופציונליות

חבילת BLACK EXTERIOR

שפרו עוד את עיצוב החוץ של Range Rover Sport, באמצעות חבילת Black Exterior. חבילה זאת, היוצרת מראה דינמי יותר, משלבת תכונות של צבע Gloss Black עם הדגשי Narvik Black, באלמנטים הכוללים שבכה קדמית, פתחי האוורור במכסה המנוע ובכנף, וכיסויי המראות, כדי להעניק לרכב נוכחות בולטת יותר.
צפייה בגלריה

יכולות כביש ושטח

שפרו את Range Rover Sport, שכבר עכשיו אין לו אח ורע ביכולות הכביש והשטח שלו ובחוויית הנהיגה, באמצעות חבילת הכביש/שטח, הכוללת תיבת העברה עם שתי מהירויות, טכנולוגיית Terrain Response 2 עם תוכנית דינמית, בקרת ATPC (בקרת התקדמות על כל סוג קרקע), תגובה דינמית, ודיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי עם חלוקת מומנט לפי בלימה.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

אפשרויות עיצוב חוץ

גלגלים

ה-Land Rover שלנו הוא הזריז ביותר, הדינמי ביותר והמגיב הכי מהר שאי פעם יצרנו; הוא זמין עם מבחר גלגלים שאפשר להתאים לצורכיכם. גלגלי יוקרה בלעדיים, בגדלים "19 עד "22, זמינים במגוון גימורים, כולל Gloss Black, Diamond Turned, ו-Satin Polished. זמין גם גלגל מיוחד במינו במשקל נמוך, בלעדי ל-SVR.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

פנסי MATRIX LED קדמיים

פנסי MATRIX LED קדמיים אופציונליים, עם אורות DRL (פנסים לתאורת יום) המעצימים את המותג, מאפשרים ADB (אורות נסיעה מתקדמים) ומאופיינים במערכת APS (מערכת תאורה קדמית מתקדמת). שתי המערכות עובדות יחד כדי למקסם את נִראוּת בכל המצבים, ולאפשר את נִראוּת אורות הדרך (הגבוהים), בלי לסנוור כלי רכב הבאים מולכם וגם כדי לייעל את תאורת פנסי הנסיעה (הנמוכים), שיתאימו לתנאי הנהיגה.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

אפשרויות עיצוב פנים

גימורי פנים

גימורי פנים

באפשרותכם לבחור מתוך מגוון של גימורי פנים, כולל עץ, אלומיניום, וסיבי פחם. הגימורים עשויים להיות ייחודים לדגמים מסוימים.
מגוון של שילובי צבעי פנים

מגוון של שילובי צבעי פנים

כדי לוודא שמראה הרכב טוב לא פחות מהנסיעה בו, לרשותכם מגוון של שילובי צבעים, וביניהם Ebony Vintage Tan ו-Ebony Eclipse.
מושבים

מושבים

המושבים ברכב שלכם מאפשרים 22 תנוחות ישיבה והם זמינים במגוון של חומרים, כולל עור Semi-Aniline, ושילובי צבעים מודרניים. טכנולוגיות אופציונליות הכוללות הודעות, חימום וקירור, מעצימות את הנוחות ברכב.
מושבי MONOTONE בצבע אחד

מושבי MONOTONE בצבע אחד

למחפשים פשטות מושבי Monotone בצבע Ebony, Almond, Espresso, או Ivory, זמינים בעור Grained, Windsor ו-Semi-Aniline.
מושבי DUO-TONE עם תמיכות צד מזמש

מושבי DUO-TONE עם תמיכות צד מזמש

הם מוסיפים ניגודיות בחלל הפנימי והופכים אותו לספורטיבי יותר. מושבי Duo-tone עם זמש זמינים בעור Windsor ובשילובי צבעים Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse, או Ebony/Pimento.
מושבי DUO-TONE בשני צבעים

מושבי DUO-TONE בשני צבעים

יוצרים חלל פנימי יוקרתי יותר. מושבי Duo-tone בעור Semi-Aniline ובשילובי צבעים Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse, או Ebony/Pimento.

טכנולוגיה

הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת של Range Rover Sport מגנה על כל הנוסעים ברכב, דואגת לבדר אותם, ולשמור אותם מחוברים לרשתות סלולריות בכל נסיעה שהיא. החידושים, הביצועים והיכולות העדכניים ביותר, מאפשרים לכם להפיק את מלוא התועלת מהרכב שלכם.
הכרת טכנולוגיות

אביזרי LAND ROVER

חבילת PET לחיות מחמד

חבילת PET לחיות מחמד

תוכלו לבחור מתוך המבחר שלנו של חבילת PET לחיות מחמד, כדי להבטיח כי גם חיית המחמד שלכם בטוחה, ונוח לה בכל נסיעה, וגם פנים הרכב שלכם מוגן.
מערכת CLICK AND GO

מערכת CLICK AND GO

מערכת האבזור הרב-תכליתי, המיועדת למשענת הגב של המושב, מותקנת בין חיבורי משענת הראש, עם תוספות למחזיקי טאבלטים, תיקים, או מעילים.
מדרגות צד נפתחות

מדרגות צד נפתחות

מדרגות חכמות ושימושיות אלו, המאוחסנות בצורה מסודרת מתחת לספי הדלתות עד שהן נדרשות, מקלות על הכניסה לרכב ועל היציאה ממנו.
אביזרי נשיאה על הגג

אביזרי נשיאה על הגג

תוכלו ליהנות מקיבולת העמסה גמישה ונוחה הודות למגוון אביזרי גג, כולל מנשא אופניים המותקן על הגג, מנשא לציוד ימי, ותיבת ציוד ספורט המותקנת על הגג.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.