RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

הריינג' רובר הדינמי ביותר אי פעם 

גלו את העיצוב

עיצוב

עיצוב חיצוני

ריינג' רובר ספורט מיועד להעיר תשומת לב. העיצוב החדש והספורטיבי בולט מתמיד הודות לפגושים הקדמיים והאחוריים הכוללים פתחי פליטה משולבים, והתחושה הדרמטית והמודרנית מושלמת עם פנסי ה-LED והאיתותים המובנים שמציגים מופע תאורה ייחודי. 

צפה בגלריית התמונות

עיצוב פנים

נוח מאד ופונקציונאלי במיוחד. את העיצוב המודרני הנקי של תא הנוסעים משלימים תאורת הפנים המשודרגת ומערכת הבידור והמולטימדיה Touch Pro Duo

צפה בגלריית התמונות

מושבים

בין אם אתם מאלו המעדיפים פשטות או ניגודים מסוגננים, מבחר המושבים הגדול מבטיח כי ריינג' רובר ספורט יספק את הרושם המושלם בכל פעם שתיכנסו אליו. אתם יכולים לבחור מבין ארבעה סגנונות עור, כולל Windsor ו-Semi-Aniline - הזמינים בשמונה צבעים שונים. 
לבחירה בין צבע בגוון אחד, שילוב שני צבעים ושילוב שני צבעים עם בד זמש. 
 
צפה בגלריית התמונות

ביצועים

ADAPTIVE DYNAMICS

מספקת איזון מושלם בין נוחות לשליטה, באמצעות שליטה במידת השיכוך בכל רגע נתון - בהתאם לתנאי הקרקע. מערכת ה-Adaptive Dynamics מנטרת את תנועות הרכב עד 500 פעמים בשנייה, ומספקת מענה בהתאם לפעולות הנהג ותנאי הדרך בכדי להבטיח נסיעה נוחה ברמות הגבוהות ביותר. 

בורר הילוכים Sportshift

תא הנהג המרווח של הריינג' רובר ספורט המרווח דומה לתא הטייס. תנוחת הנהיגה הספורטיבית מסייעת ליצירת חוויית נהיגה נוחה יותר ובקרות אינטואיטיביות כוללות את ידית ההילוכים SportShift Selector, עם אפשרות להעברת הילוכים ידנית או בעזרת ה"משוטים" על ההגה.

דינמיות הניתנת להגדרה

מספקת את הבחירה במערכות מתקדמות המספקות נוחות או ביצועים משופרים, מערכת ה-CONFIGURABLE DYNAMICS מאפשרת לך לבחור בין מפות הצתה המשפיעות על התנהגות המצערת, הגדרת המעברים ב​​תיבת ההילוכים, הגדרות היגוי וקשיחות מתלים בהתאם לאופי הנהיגה המועדף עליכם. 

טכנולוגיות

תאורת LED קדמית

פנסי Pixel-laser LED קדמיים עם תאורת יום מספקים את עוצמת התאורה האולטימטיבית, כאשר טכנולוגיית הלייזר מספקת תאורה גבוהה פי חמש מנורות LED רגילות. נכנסת לפעולה במהירות של מעל ל-80 קמ"ש וכאשר לא מתגלים אורות חיצוניים אחרים, המערכת מייצרת שדה ברור במרחק של יותר מחצי ק"מ.

צפה בסרטון

בקרת שיוט אדפטיבית

נסיעה על כביש מהיר עם תנועה כבדה מעולם לא הייתה נוחה יותר. בקרת השיוט האדפטיבית עם סיוע להיגוי מציעה התערבות מתונה - מסייעת בעדינות עם פקודות היגוי, האצה ובלימה כדי להביא את הרכב למרכז הנתיב תוך שמירה על מרחק קבוע מכלי רכב הנמצאים מקדימה.

תצוגה עילית צבעונית

מציגה את נתוני הרכב העיקריים הכוללים את המהירות, מצב בורר ההילוכים וכיווני הניווט על על השמשה הקדמית מול הנהג. התצוגה כולל גרפיקה צבעונית ברזולוציה גבוהה, המאפשר לך לראות מידע רלוונטי בקלות.

מערכת בידור ותקשורת

מערכת הבידור והתקשורת Touch Pro Duo המספקת שפע של מידע ובידור, כוללת את הטכנולוגיות האינטואיטיביות והמתקדמות ביותר כדי להבטיח שתוכלו ליהנות ולהפיק את המרב מהמסע שלכם.


חדשנות

מערך המנועים המעודן של Range Rover Sport מספק נתוני צריכת דלק מעולים לצד ביצועים חזקים. בחרו מתוך מבחר מנועי הבנזין והדיזל המתקדמים או בדגם ה-Plug-in PHEV ההיברידי - המנוע המתקדם ביותר שברשותכם.


ביצועי כביש

אחיזה והיגוי יוצאי דופן מבטיחים לכם שהריינג' רובר ספורט הוא רכב הכביש-שטח הדינמי ביותר שלנו. עם חבילה של מאפיינים טכנולוגיים מהונדסים בקפידה ובחוכמה, נוצרת חוויית נהיגה מרגשת - לא משנה מה הדרך והתנאים.


יכולות שטח

יכולת השטח המופלאות של ריינג 'רובר ספורט נגזרת משילוב של מערכות הנעה לגלגלים (AWD) וטכנולוגיות ייחודיות וחדשניות המסייעות לכיבוש אתגרי השטח.


עזרי נהג

החל בהתמצאות בתנועה עירונית וכלה בשיפור תחושת הביטחון נוסף עבורך ועבור הנוסעים שלך, לריינג' רובר ספורט יש שפע של טכנולוגיות חדשניות סטנדרטיות ואופציונליות. כל אחד מעזרי נהיגה אלו תוכנן והונדס כדי לספק נוחות, קלות ורוגע במהלך המסע שלך.


נוחות נסיעה

ריינג' רובר ספורט לוקח את נוחות הנהג והנוסעים לרמות הגבוהות ביותר. מרווח פנימי המעוצב בקפידה מציע מראה עכשווי, עם מושבים קדמיים המציעים תמיכה מוגברת והאפשרות לבחירה בעור Semi-Aniline.


שימושיות

גובה גישה אוטומטי

מאפשר לכם גישה נוחה לרכב ויכולות נוספות, הודות למתלי אוויר אלקטרוניים, שמאפשר את  הורדת הרכב באופן חשמלי עד 50 מ"מ.

חלוקת מושבים 5+2

בסידור מושבים זה, יכול הריינג' רובר ספורט להכיל עד שבעה נוסעים בנוחות. לסידור 5 + 2 האופציונלי שני מושבים שנמצאים מקופלים תחת רצפת תא המטען. אין אובדן שטח העמסה וגם במצב פריסה זה, במושבים בשורה השנייה מתאפשרת תנועה קדימה / אחורה כ-100 מ"מ, כדי לאפשר את קלות הגישה.

חללי הטענה חכמים

כדי להבטיח תא נוסעים מרווח ונטול עומס, מציע הריינג' רובר ספורט שטח אחסון מוגבר, כולל שטח ייעודי למניעת השימוש בטלפון החכם בנסיעה. תא קדמי מקורר (אופציונלי) יכול להכיל עד ארבעה בקבוקי 500 מ"ל ולשמור על הטמפרטורה שלהם על 5 מעלות צלזיוס.

צפייה בסרטון

נוחות

וילון שמש חשמלי

הווילון החשמלי נסגר בצורה אוטומטית כאשר הנוסעים יורדים מהריינג' רובר ספורט והדלתות ננעלות - כדי למנוע התחממות יתר של תא הנוסעים וכדי להפחית את השימוש במיזוג האוויר בכניסה לרכב. 
 

יכולות

בקרת התקדמות בכל תוואי שטח

קבעו ושמרו על המהירות בתנאי שטח מאתגרים כמו בוץ, עשב רטוב, קרח, שלג ודרכי עפר. בקרת ההתקדמות בשטח (ATPC) נכנסת לפעולה כאשר הריינג' רובר ספורט נמצא בנסיעה איטית בשטח ועד למהירות של 30 קמ"ש, ומאפשרת לך לשמור על ריכוז מלא במציאת הנתיב הנכון כאשר אתה מתקדם על פני שטח קשה. 

חיישניי חצייה

ריינג' רובר ספורט יכול להשתכשך במים בעומק של עד 850 מ"מ. חיישניי החצייה (אופציונאליים) הממוקמים במראות הדלתות, מיידעים את נהג הריינג' רובר ספורט כאשר מפלס המים קרוב לעומק המרבי של הרכב. מערכת הבקרה מספקת מידע בזמן אמת והיא שימושית במיוחד בתנאים חשוכים.

מערכת TERRAIN RESPONSE

מערכת ה-Terrain Response הייחודית ללנד רובר מייעלת את פעולת המנוע, תיבת ההילוכים, המערכות המכניות והמרכב, כך שיתאימו לדרישות השטח. מערכת ה-Terrain Response 2 (אופציונאלית) מביאה את היכולות עטורות הפרסים של המערכת לרמה חדשה, ובוחרת אוטומטית את ההגדרה המתאימה ביותר. במערכת זו נכלל גם מצב ה"זחילה" המיועד לנסיעה בשטח סלעי וקשה. 
 
צפייה בסרטון
טכנולוגיה ברת קיימא
SUSTAINABILITY
יעילות

מגוון המנועים המוצעים בדגמי ה-Range Rover Sport משלבים טכנולוגיות להפחתת הפליטות של הרכב כמו מערכת ה-Stop/Start המתקדמת. המערכת מכבה את המנוע בעצירה ומפעילה אותו שוב כשהנהג מרים את כף הרגל מדוושת הבלם, המערכת מביאה גם לשיפור צריכת הדלק בין 5 ל-7 אחוזים. מצב ECO משתמש בתוכנה חכמה כדי להבטיח שהרכב פועל בצורה יעילה וחסכונית יותר.


מרכב אלומיניום

מרכב האלומיניום של ה-Range Rover Sport משלב חומרים ממוחזרים התורמים לחיסכון במשקל, יעילות דלק משופרת, פליטות נמוכות וביצועים משופרים.


גישת "מחזור החיים"

כחברה המחוייבת לשמירה על הסביבה אנו מחויבים לעשות שימוש בחומרים ברי קיימא, לייצר פחות פסולת ולהשתמש בפחות משאבי טבע בתהליך הייצור של הרכבים שלנו. בהתאם לכך, ריינג' רובר ספורט תוכנן כך שניתן יהיה למחזור 85 אחוזים ולשחזור של 95 אחוזים. אנו משקיעים במתקנים חדישים שבהם אנו יכולים להפוך את המכוניות שלנו ליעילות אפילו יותר - תוך שימוש בפחות מים ואנרגיה, ייצור פחות פסולת ופחות פליטת פחמן.


מאפייני בטיחות מתקדמים
ISOFIX

נקודות ISOFIX במושבים האחוריים מקלות על התקנת מושבי בטיחות לילדים. הם גם מבטיחים חיבור חזק בין מושב הילד למרכב הרכב, לטובת שיפור הבטיחות.


מערך כריות אוויר

מערכת כריות האוויר לנהג ולנוסעים של Range Rover Sport מספקת הגנה מצוינת לכל יושבי הרכב.


חגורות בטיחות

הגנה נוספת מוצעת על ידי מערך חגורות הבטיחות אשר במקרה של פגיעה קדמית מפחית את התנועה קדימה.


תאורת לד

ריינג' רובר ספורט כולל תאורת LED חיצונית לכל אורכה כסטנדרט. נורות LED מיועדות להחזיק את חייו של הרכב ולהשתמש בפחות אנרגיה.


תנוחת נהיגה ספורטיבית ממוקדת

תנוחת הנהיגה שבריינג' רובר ספורט מאפשרת לנהג לפקד על כל מהלך הנסיעה, הישיבה הגבוהה מעניקה נראות משופרת התורמת לנהיגה בטוחה יותר.


מערכת לסיוע בבלימה חירום (EBA)

מערכת הסיוע לבלימת החירום נכנסת לפעולה כשהבלמים מופעלים במהירות גבוהה אך ללא העוצמה הדרושה בכדי להגיע לעצירה מספיקה. המערכת מגבירה את לחץ הבלמים דרך משאבת ה- ABS כדי להבטיח שתעצרו בזמן.


1Engine dependent.
2SVR Performance seats available in four colourways.
3Not available on Si4 engines
4As part of the Driver Assist Pack.
*Not available on S or SE models
†Requires infrared reflective windscreen in some markets.
††Standard when panoramic roof is specified.
±Not available with Si4 and P400e engines.