טכנולוגיות

מידע ובידור

גלגל הגה

גלגל הגה

המתגים הייחודים שעל גלגל ההגה, הנסתרים עד שהם נדלקים, ממלאים מספר תפקידים כל אחד ובאופן זה מקטינים את מספר הבקרות הדרושות. תכונות שבשימוש קבוע, כגון תקשורת, אפשר להפעיל במלואן מגלגל ההגה, בשילוב עם הצג האינטראקטיבי לנהג.
מערכת בידור למושב האחורי

מערכת בידור למושב האחורי

מערכת הבידור האופציונלית למושבים האחוריים כוללת שני מסכי "8 מובנים בחלק האחורי של משענות הראש של המושבים הקדמיים, או צגי מגע HD מתכווננים "10, המותקנים במושבים. שתי המערכות מגיעות עם זוג אוזניות אלחוטיות דיגיטליות WhiteFire®, ועם חיבורי HDMI, Mobile High-Definition Link MHL)), ו-USB.
חבילה לטלפון חכם

חבילה לטלפון חכם

על ידי שיתוף המסך עם מערכת המידע ובידור InControl של ה-SUV, החבילה לטלפון חכם מסייעת לכם להישאר מחוברים בבִטחה לטלפון החכם שלכם, גם כאשר אתם ברכב. היישומים כוללים גם Android AutoTM וגם Apple CarPlay®.

Apple CarPlay® הוא סימן מסחרי רשום של חברת Apple Inc, הרשומה בארה"ב ובמדיניות אחרות.
זיהוי קולי

זיהוי קולי

המערכת InControl לזיהוי קול מקבלת הוראות מדוברות ולכן אתם יכולים לתקשר עם הרכב ועם האפליקציות, לבצע שיחת טלפון, או לבחור רצועת מוזיקה, בלי להפסיק להתרכז בכביש שלפניכם.
PRO SERVICES

PRO SERVICES

אופציית Pro Services מספקת כל דבר, ממידע המבוססת על זרימת התנועה בזמן אמת, ועד לניווט מדלת לדלת.
PROTECT

PROTECT

השתמשו באופציית Protect (הגנה) כדי שתקליט את הנסיעות, תבדוק מרחוק את מפלס הנוזלים, תמצא בקלות היכן החנית החניתם את רכב – ואפילו כדי שתוודא שלא השארתם חלון פתוח. כוללת גם סיוע אופטימלי של Land Rover.

מערכת קול ™MERIDIAN

איכות מעולה, צלילים גבוהים ברורים במיוחד וצליל בס מלא ועמוק; הכול מתאפשר בזכות סידור קפדני של 13 רמקולים, כולל סאב -וופר דו-ערוצי.

חידושים

PHEV

PHEV

הרכב החשמלי Plug-in Hybrid (PHEV) מונע על ידי קו ההינע החדשני ביותר, וזאת ללא כל פשרות על יכולות, ביצועים או מראה.
הכרה עם דגם phev
מרכב שכולו אלומיניום

מרכב שכולו אלומיניום

מעטפת המרכב בשיטת המבנה האחוד (monocoque) היא קלת משקל יותר, חזקה יותר ובת קיימא יותר, והיא מאפשרת קשיות ועידון מצטיינים, יחד עם היכולת להתגבר על אותם פגעי שטח – כפי שעושים כל רכבי ה-Land Rover.
IGUIDE

IGUIDE

אפליקצייתIGUIDE של Land Rover משתמשת בטכנולוגיית המציאות הרבודה העדכנית ביותר כדי להסביר את כל התכונות והבקרות של הרכב שצריך להכיר. היא משמשת גם כמדריך בעלים לניידים, ומבטיחה שתמיד תהיה לכם התשובה לכל שאלה.

ביצועים

דיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי עם חלוקת מומנט לפי בלימה

דיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי עם חלוקת מומנט לפי בלימה

מערכת חלוקת המומנט לפי בלימה מאפשרת סיבובי פנייה ושליטה מבוקרים, אפילו בעיקולים החדים ביותר. הדיפרנציאל האלקטרוני ומערכת הבלימה של הרכב מאזנים בקביעות את חלוקת מומנט המנוע בסיבובי פנייה, בין ארבעת גלגלי הרכב.
בקרת יציבות דינמית

בקרת יציבות דינמית

בקרת היציבות הדינמית מנטרת את ההתנהגות הדינמית של Range Rover Sport ומתערבת לפי הצורך, כדי למקסם את יציבות הרכב; היא מפחיתה את מומנט המנוע ומפעילה את הבלמים כשצריך, כדי לתקן את כיוון הנסיעה של הרכב.
הורדת מהירות

הורדת מהירות

מערכת הורדת המהירות מנצלת את מתלי האוויר האלקטרוניים כדי לצמצם את המשיכה האווירודינמית ואת תצרוכת הדלק במהירויות שיוט, בכך שהיא מנמיכה הרכב ב-15 מ"מ לעומת גובה הנסיעה הרגיל, כאשר המהירות מגיעה לכדי 105 קמ"ש.
תוכנית דינמית

תוכנית דינמית

בכלי רכב המצוידים בטכנולוגיית Terrain Response 2 ובדיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי, עם חלוקת מומנט לפי בלימה, קיימת הגדרה נוספת – תוכנית דינמית, המכווננת את המתלים כדי שיספקו בקרת מרכב צמודה אף יותר, עם שליטה חלקה יותר ותגובות חדות יותר.

יכולות

TOW ASSIST מתקדם

TOW ASSIST מתקדם

האופציה Tow Assist (עזר גרירה) מתקדם מאפשרת לכם לשלוט בכיוון הגרור בעת נסיעה לאחור, תוך שימוש בבקר הסיבובי Terrain Response 2. המערכת תפקח על היגוי הרכב, כדי להשיג את המסלול הרצוי של הגרור.
LOW TRACTION LAUNCH

LOW TRACTION LAUNCH

הודות לבקרת מומנט אופטמלית ביציאה לדרך ממצב עצירה מוחלטת, אופציית Low Traction Launch (הפעלת משיכה חלשה) משפרת את היכולת להתגבר על תנאי החלקה – כגון דשא רטוב, שלג, או קרח.
תיבת העברה TWIN-SPEED

תיבת העברה TWIN-SPEED

הילוכים נמוכים נוספים יכולים להוכיח את ערכם הרב בתנאים מאתגרים – כגון בשיפועים חדים או בירידות תלולות, בנסיעת שטח או בעת גרירה. במקרים אלו, תיבת ההעברה עם שתי מהירויות מקנה לכם את המהירות ואת הבקרה המדויקות.
בקרת ירידה במורד

בקרת ירידה במורד

בקרת ירידה במורד (HDC) של Land Rover, המוגנת פטנט, היא תכונה סטנדרטית. היא מקנה לנהג שליטה בעת נסיעה על מורדות בעלי שיפועים חדים. היא עושה זאת על ידי שמירה על מהירות קבועה ועל ידי הפעלת הבלמים בנפרד על כל גלגל.

עזרים סטנדרטיים לנהג

בלימת חירום

בלימת חירום

בלימת חירום עשויה לסייע במניעת התנגשויות עם כלי רכב אחרים או עם הולכי רגל. אם היא מאתרת התנגשות חזיתית פוטנציאלית, היא משמיעה צליל אזהרה ובכך מעניקה לכם זמן לתקן את המצב. אם לא עשיתם כלום, המערכת תפעיל את הבלמים כדי לסייע בהקטנת החומרה של ההתנגשות האפשרית.
אזהרת נטישת נתיב נסיעה

אזהרת נטישת נתיב נסיעה

הופכת נסיעות ארוכות לבטוחות יותר. חיישני אזהרת נטישת נתיב נסיעה פועלים כאשר הרכב סוטה מנתיב הנסיעה ומיידעים אתכם באמצעות אתראה חזותית ורטט בגלגל ההגה.
עזר חנייה קדמי ואחורי

עזר חנייה קדמי ואחורי

הופך חנייה במקומות צרים לבטוחה יותר כאשר בוחרים הילוך אחורי, מופעלים חיישנים בפגוש האחורי. כאשר אתם חונים, המשוב בצג המגע ובמערכת השמע מזהיר אתכם על קרבתכם למכשולים.
בקרת שיוט ומגביל מהירות

בקרת שיוט ומגביל מהירות

בקרת שיוט ומגביל מהירות שומרים על המהירות הקבועה, ללא צורך בשימוש מתמשך בדוושת ההאצה; הדבר מפחית את התעייפות הנהג. מגביל המהירות מאפשר לכם גם לקבוע מראש מהירות מרבית.

חבילות אופציונליות

חבילת DRIVER ASSIST

חבילת Driver Assist (עזר לנהג) כוללת את החבילה המקיפה ביותר של טכנולוגיית נהיגה וחנייה. בהשראת החבילות Drive Pro ו-Park Pro, החבילה Driver Assist מציעה בקרת שיוט אדפטיבית נוספת, עם -Steering Assist ועם מצלמה היקפית °360.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם
DRIVE

DRIVE

החבילה האופציונלית Drive מציעה מגוון תכונות המסייעות לשמור עליכם בטוחים ומעודכנים, וביניהן Driver Condition Monitor (ניטור מצב הנהג), Blind Spot Monitor (ניטור נקודות מתו), Traffic Sign Recognition (זיהוי תמרורים), ו-Adaptive Speed Limiter (מגביל מהירות אדפטיבי).
DRIVE PRO

DRIVE PRO

בנוסף לטכנולוגיות הכלולות בחבילת Drive, החבילה Drive Pro כוללת Lane Keep Assist (עזר שמירת נתיב), Blind Spot Assist (עזר נקודות מתות), ו- Adaptive Cruise Control (בקרת שיוט אדפטיבית) עם Stop and Go (עצור וסע) ובלימת חירום במהירות גבוהה.
PARK

PARK

כוללת °360 Parking Aid (עזר חנייה °360) ו-Rear Traffic Monitor (ניטור תנועה מאחור), כדי לאפשר ביטחון מלא בעת תמרון במקומות צרים. Clear Exit Monitor (ניטור יציאה בטוחה) מזהיר את היושבים במושבים האחוריים מפני יציאה לא בטוחה מהרכב, כאשר כלי רכב מתקרבים.
PARK PRO

PARK PRO

בנוסף לטכנולוגיות הכלולות בחבילת Park, Park Pro כוללת את Park Assist, כדי להפוך את החנייה במקביל או בניצב לקלה מאי-פעם, על ידי תמרון הגה אשר יציב את הרכב במקום מתאים.

נוחות ונוחיות

מושבים מחוממים ומקוררים

מושבים מחוממים ומקוררים

מושבים מחוממים ומקוררים הם אופציה נוספת למושבים הקדמיים והאחוריים והיא מבטיחה נוחות אופטימלית, ללא קשר לטמפרטורה החיצונית.
קישוריות

קישוריות

Range Rover Sport זמין עם שני שקעים וארבע יציאות USB; אלו ממוקמים במקומות שונים בחלל הפנימי של הרכב. לכן, לא משנה היכן אתם או הנוסעים שלכם יושבים: כל אחד יכול לטעון את המכשיר הנייד שלו וליהנות מאמצעי בידור.
תאורה פנימית ניתנת להגדרה

תאורה פנימית ניתנת להגדרה

האופציה של תאורת אווירה פנימית ניתנת להגדרה והיא מאפשרת לכם להגדיר צבע וגוון ובכך לשנות את האווירה בחלל הפנימי של הרכב לפי מצב הרוח שלכם. דרך צג המגע, באפשרותכם לבחור מבין מבחר של עשרה צבעים.
קדם-מיזוג מרחוק של פנים הרכב

קדם-מיזוג מרחוק של פנים הרכב

מערכת זאת יכולה לחמם מראש או לאוורר את הרכב, באמצעות בקרה מרחוק וטיימר שניתן להגדיר ל-7 ימים. תמיד תוכלו להיות בטוחים כי הטמפרטורה בחלל הרכב היא הנכונה, גם לפני שנכנסתם פנימה.
דלת תא מטען הנפתחת ללא מגע

דלת תא מטען הנפתחת ללא מגע

דלת תא מטען הנפתחת ללא מגע (powered gestured) מאפשרת לכם לפתוח או לסגור את דלת תא המטען ללא צורך לגעת ברכב. תכונה זו מופעלת אלקטרונית ויש לה שני חיישנים בכל צד של הרכב. כדי להפעיל את האופציה הזאת, כל שעליכם לעשות זה להעביר את הרגל מתחת לצד כלשהו של הרכב.
סגירת דלתות רכה

סגירת דלתות רכה

Range Rover Sport זמין עם נעילה חשמלית בכל הדלתות. תכונה זאת מאפשרת בקרה על ששת המ"מ האחרונים של מסלול הדלתות, ומספקת סגירה רכה של הדלתות הקדמיות והאחוריות.

Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd. תכונות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט ומשוק לשוק.

כשאנו מציגים את InControl, ייתכן שתכונות מסוימות המתוארות כאן יהיו אופציונליות, או תלויות בשוק או בקו ההינע. למידע על הזמינות של Land Rover ועל כל התנאים במדינתכם, עיינו באתר האינטרנט הספציפי למדינתכם או פנו לסוכן המקומי. תכונות מסוימות מחייבות SIM מתאים עם הסכם נתונים מתאים, שיחייב מינוי נוסף אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl בדף אינטרנט זה, והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו. נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים לוודא שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.