ריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE

עם מתלים, בלימה וטכנולוגיות שמע חדשניות, זהו הריינג' רובר ספורט הדינמי ביותר אי פעם. למרות ש-SV EDITION ONE מוקצת במלואה, היו הראשונים לדעת על דגמי Range Rover Sport SV עתידיים על ידי הכנסת הפרטים שלכם היום

להרחיב את המעטפת

חדשנות שנמצאת בחזית הטכנולוגיה בשילוב עם טכנולוגיות ראשונות מסוגן בעולם ב-SUV. ביצועים משופרים זה בלשון המעטה.

דינמיות מהפכנית

ביצועי שיא מסופקים בנוחות ללא פשרות. מערכת מתלי האוויר 6D Dynamics מבטלת למעשה הן את העלרוד והן את הגלגול של המרכב. טכנולוגיה זו, שמופיעה לראשונה בעולם ב-SUV, משתלבת עם השלדה המתוחכמת של הריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE כדי לאפשר ניצול של מלוא הפוטנציאל הדינמי שלו.

להרגיש את הצלילים

הדור הבא של טכנולוגיה ויברו-אקוסטית ברכב מעניק חוויית שמע רב-חושית באמצעות פלטפורמת SUBPAC.TM המובילה בתעשייה. מושב Body And Soul (BASS) שבחזית הטכנולוגיה כולל שש תוכניות איכות חיים. אתם לא רק שומעים את הצלילים, אתם מרגישים אותם.
לשחרר את מלוא העוצמה של SV

לשחרר את מלוא העוצמה של SV

הפעילו את מצב SV באמצעות הכפתור המואר שעל גלגל ההגה. הרכב מכין את עצמו ומנמיך את עצמו ב-15 מ"מ. עכשיו תוכלו להרגיש את תגובת המצערת החדה יותר, החלפות ההילוכים המהירות יותר והמשקל של ההגה בידיים, ולשמוע צליל מוגבר ממערכת הפליטה.
צליל ייחודי

צליל ייחודי

מערכת הפליטה האקטיבית לא רק מעניקה צליל ייחודי שאופייני לכלי רכב ממותגי SV בעלי ביצועים גבוהים, אלא מבטיחה גם ניהול תרמי אופטימלי המהווה חלק בלתי נפרד מביצועי שיא. ארבעת צינורות המפלט מחופים בפלדת אל-חלד עם גימור של סיבי פחמן.
חזק ומגיב

חזק ומגיב

מנוע ה-V8 עם צמד מגדשי הטורבו בנפח 4.4 ליטר שכוונן במיוחד ומפיק 635 כ"ס הופך את הדגם הזה לא רק לריינג' רובר החזק ביותר אי פעם, אלא גם המהיר ביותר. הוא מעניק תגובה מיידית עם יכולת נהיגה יוצאת דופן, ומספק הספק שיא ביעילות רבה יותר מאי פעם.

נוכחות חיצונית

הריינג רובר ספורט SV EDITION ONE מהווה הצהרת כוונות רצינית. הוא משלב פרופורציות מושלמות עם יופי פונקציונלי. זרימת האוויר מנוהלת בקפידה כדי לספק ביצועים מיטביים, בעוד שגובה הנסיעה הנמוך מדגיש עוד יותר את האסתטיקה השרירית והיציבה. 'מצב SV' מנמיך עוד יותר את גובה הנסיעה לחוויית נהיגה מרתקת יותר.

יוקרה בלתי מתפשרת

עיצוב החלל הפנימי משקף את החיבור בין הרכב לנהג: אופי ספורטיבי עוצמתי המשולב עם עידון ונוחות.
נוחות מודרנית

נוחות מודרנית

תכנון קל-משקל של המושב משלב UltrafabricsTM עם בד אפס פסולת 3D Knit לנוחות וביצועים עכשוויים להפליא.
הכוח בידיים שלך

הכוח בידיים שלך

הביצועים המצאים בקצות האצבעות שלכם. גלגל ההגה מעוצב עם נקודות אחיזת בולטות לאגודלים וידיות החלפת הילוכים חדשניות שקופות עם קצוות מוארים ותחושת מישוש משופרת. לחצו על כפתור SV Mode כדי לשחרר את הפוטנציאל האמיתי של הרכב ולהציף את תא הנוסעים בתאורת אווירה אדומה.
דיוק בפרטים

דיוק בפרטים

עידון בכל פרט. הריינג רובר ספורט SV EDITION ONE מכיל גימורי Black Ceramic בנקודות מגע מרכזיות, המעניקים תחושת מישוש חלקה, דמויית יהלום, כמו של שעון יוקרתי.

בחרו את הריינג' רובר ספורט SV החדש שלכם

הריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE זמין בשלושה צבעים ייחודיים, כל אחד מהם עם מיתוג ייחודי על הקונסולה המרכזית, מפצל האוויר הקדמי, לוחות הסף ותאורת השלוליות.

CARBON BRONZE MATTE

נוכחות אסרטיבית. הרכב זמין בצבע מרכב Carbon Bronze Matte בלעדי עם מכסה מנוע מסיבי פחמן בצבע המרכב, חישוקי 23 אינץ' מסיבי פחמן בצבע Satin Grey Tint וחלל פנימי מצופה ב-UltrafabricsTM בגווני אפור ושחור.

חדשנות פורצת גבולות

Range Rover Sport SV, נולד מהמרדף הבלתי פוסק שלנו אחר היוצא דופן, הוא ביטוי חדש ומרגש של חדשנות פורצת גבולות.
חדשנות פורצת גבולות
RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

חדשנות שמרחיבה את המעטפת
ריינג' רובר ספורט

ריינג' רובר ספורט

לוקח אותכם לרמה גבוהה יותר
דגמי ריינג' רובר ספורט

דגמי ריינג' רובר ספורט

צפייה בקולקצית הדגמים המלאה