לעולם אל תפסיקו לחקור ולגלות עם SUV רב-תכליתי המיועד לחיי משפחה. הוא נולד מוכן להרפתקה עם חבילת אביזרים שימושיים.

צפייה בסרט
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA
מתוכנן להיות רב תכליתי ומוכן להרפתקאות משפחתיות.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

חדשנות פורצת דרך

מסך המגע הצף והמעוגל בגודל 11.4 אינץ' של Pivi Pro1 מכיל שפע של מאפייני מידע ובידור. הדיסקברי ספורט ערוך לכל ההרפתקאות שלך.

PIONEERING INNOVATION

יעילות מחושמלת

עם טווח חשמלי מאושר של עד 61 ק"מ*, *הדגם ההיברידי החשמלי הנטען (PHEV) מציע נוחיות וגמישות. טעינה מ-0 ל-80 אחוז תוך כ-30 דקות עם טעינת DC מהירה

ELECTRIFIED EFFICIENCY

השראה

פריטים אלה, שנבחרו בקפידה על ידי המעצבים שלנו, מבטאים את האיזון המושלם בין גמישות ויכולת, מוכנים לבחירה והזמנה.

INSPIRATION

מבחר דגמים

בחרו מבין שלושה דגמים אמינים להרפתקה הבאה של המשפחה שלכם.

דיסקברי ספורט DYNAMIC HSE

צפייה בדיסקברי ספורט

גמיש ומקושר
מקום להרפתקה
שדה ראייה נקי מהפרעות
אוויר טהור

**צפייה בנתוני WLTP
הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני CO2, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

זמני הטעינה משתנים בהתאם לגורמים רבים, כולל אך לא מוגבל לגיל, המצב, הטמפרטורה ורמת הטעינה הקיימת של הסוללה; המתקן שבו נעשה שימוש ומשך הטעינה.

1Connected Navigation תחייב מנוי נוסף לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי סוכנות לנד רובר שלכם.[
2סמארטפונים תואמים בלבד. כפוף לרשת הסלולרית בשוק, לאות ולחשבון לקוח. מחייב נתונים ניידים או חיבור Wi-Fi. עדכון תוכנה אלחוטי כפוף להסכמת הנהג, לחיבור לרשת ולזמינות בשוק.

Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. השם Trifield והסמל הם סימנים מסחריים של Trifield Productions Ltd.

לתשומת לבכם, מאפיינים סטנדרטיים עשויים להיות מוחלפים כאשר בוחרים ברמות גימור חלופיות. המאפיינים הסטנדרטיים עשויים גם להשתנות בהתאם לגרסת המנוע ותיבת ההילוכים.

מאפיינים אופציונליים וזמינותם עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב (דגם וחטיבת הינע), או לחייב התקנה של מאפיינים אחרים על מנת להתקין אותם. אנא צרו קשר עם הסוכנות הקרובה אליכם לקבלת פרטים נוספים, או הגדירו את תצורת הרכב שלכם באופן מקוון.

על הנהגים להשתמש במאפיינים הכלולים ברכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים לוודא שהם נמצאים בשליטה מלאה על הרכב בכל עת.

מאפייני Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות לנד רובר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים כוללים מנוי אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום.המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו.