RANGE ROVER EVOQUE

<strong>RANGE ROVER EVOQUE</strong>

הכירו את ריינג' רובר איווק.

יוקרה, חדשנות וביצועים מתלכדים ליצירת חווית נהיגה יוצאת דופן.

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

עיצוב כובש

ה-EVOQUE נושא את ה-DNA העיצובי של ריינג' רובר, עם הגג המרחף, קו המותניים הרציף ושבכה תלת ממדית אלגנטית חדשה. פנסי Pixel LED החדשים של Pixel מספקים ,תמונת תאורה חדה וייחודית.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

סביבה מרגיעה

תא הנוסעים הרגוע והמינימליסטי של ריינג' רובר EVOQUE כולל עיצוב חדש של הקונסולה המרכזית, שכוללת ידית הילוכים חדשה, מסך מגע מזכוכית צף ומעוגל בגודל 11.4 אינץ', ואחסון משופר.

הדור הבא של PIVI PRO

מערכת המידע והבידור עטורת הפרסים שלנו, Pivi Pro1, משלבת את כל הבקרות במסך מגע מזכוכית צף ומעוגל בגודל 11.4 אינץ'. לנוחיות אופטימלית, הגדרות עוצמת הצליל, בקרת האקלים וכוונון המושבים נמצאות תמיד בהישג יד.
AMAZON ALEXA

AMAZON ALEXA

לדבר אל ALEXA3 לתפעול ללא מאמץ של מאםייני מפתח של הרכב. ניתן לשלוט בכל דבר, ממערכת הניווט ועד לבחירות מדיה - ואפילו במכשירים חכמים תואמים בבית, הכל באמצעות הקול שלכם.
טכנולוגיה מתקדמת

טכנולוגיה מתקדמת

Pivi Pro1 פועלת בהרמוניה עם עדכון תוכנה אלחוטי4, ומשפרת באופן מתמיד את הטכנולוגיה של הריינג' רובר EVOQUE שלכם. ניווט What3words משתמש בקלט יעדים המוגדרים בשלוש מילים לאיתור מיקום מדויק.
קישוריות חלקה

קישוריות חלקה

החשמל לעולם לא נגמר הודות לשקעי USB-C בכל רחבי הרכב, כך שכל הנוסעים יכולים להישאר מחוברים, וטעינה אלחוטית מפחיתה את העומס בתא הנוסעים.
סיוע לנהג

סיוע לנהג

לבחירתכם מגוון מאפיינים המפחיתים את המאמץ הנדרש על ידי הנהג והופכים את החניה לפשוטה יותר. מגוון טכנולוגיות חדשניות זמינות לשיפור כל נסיעה.

סביבה חרישית

מערכת טיהור האוויר בתא הנוסעים Cabin Air Purification Plus

עם טכנולוגיות איכות האוויר הפנימי המתוחכמות ביותר בקבוצה שלו, 5 מערכת טיהור האוויר בתא הנוסעים, Cabin Air Purification Plus, של הריינג' רובר EVOQUE משפרת את איכות החיים ומגבירה את העירנות באמצעות ניטור ובקרה של רמות ה-CO2 באמצעות סינון PM2.52 וניהול CO

ביצועים מחשמלים

היברידי חשמלי

ריינג' רובר EVOQUE היברידי חשמלי נטען (PHEV) מציע את הטוב מכל העולמות, עם טכנולוגיה היברידית המשלבת מנוע חשמלי המפיק 80 קוו"ט ומנוע בנזין Ingenium. השלימו את הנסיעה היומית הממוצעת במצב EV עם טווח נסיעה מאושר של עד 62 ק"מ**.

היברידי חשמלי - מפרטים

טווח חשמלי WLTP (עד)

62 ק"מ**
טווח צפי של עד 48 ק"מ.

פליטות2 CO2 (החל מ-)

31 גרם/ק"מ**

אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה במצב EV.

זמן טעינה בטעינה ציבורית (החל מ-)

30 דקות

טעינת DC מהירה מ-0% עד 80 אחוז תוך 30 דקות בקירוב

טעינה ביתית (החל מ-)

2 שעות 12 דקות

עד 100% באמצעות מטען ביתי AC 7 קוו"ט.

יכולת נסיעה בכל שטח

טכנולוגיות מסתגלות
אחיזה אופטימלית

אופציות ואביזרים

בלעדית עבורכם

נוחות מעודנת מועצמת על ידי מגוון חבילות אופציות ואביזרים שנבחרו בקפידה כדי לשפר את חייך בכל יום.

המשך צפייה

דגמי ריינג' רובר EVOQUE

דגמי ריינג' רובר EVOQUE

צפייה במערך הדגמים המלא
סקירה כללית

סקירה כללית

לחוות את הריינג' רובר EVOQUE.

**View WLTP Figures.


הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני CO22, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

זמני הטעינה משתנים בהתאם לגורמים רבים, כולל: הגיל, המצב, הטמפרטורה ורמת הטעינה הנוכחית של הסוללה; המתקן שבו נעשית הטעינה ומשך הטעינה.

1מאפייני Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות לנד רובר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מחייבים כרטיס סים מתאים עם הסכם נתונים מתאים אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום.המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו. Connected Navigation תחייב מנוי נוסף לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי סוכנות לנד רובר שלכם.

2מצלמה היקפית 3D. התמונה אינה בשידור חי. למען הבטיחות יש לבדוק את הסביבה. כפוף לתקנות מקומיות.

3Amazon, Alexa וכל הסמלים הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או של השותפות שלה. תפקודיות מסוימת של Alexa מותנית בטכנולוגיית בית חכם. ייתכן השימוש ב-Amazon Alexa מחייב חשבון אמזון. ייתכן שיידרשו מוצרים נוספים והגדרות. סמארטפונים תואמים. הקישוריות כפופה לפלטפורמות רשת של צד שלישי הזמינות בשוק ולמנוי.

4סמארטפונים תואמים בלבד. כפוף לרשת הסלולרית בשוק, לאות ולחשבון לקוח. מחייב נתונים ניידים או חיבור Wi-Fi. עדכון תוכנה אלחוטי כפוף להסכמת הנהג, לחיבור לרשת ולזמינות בשוק.

5במדידה מול קבוצה סגורה של מתחרים, בתוקף בתאריך 03/03/23.

6אורך נסיעה יומי ממוצע (48 ק"מ) חושב באמצעות נתוני InControl מ-30 שווקים ברחבי העולם עבור רכבי ריינג' רובר EVOQUE בין 2019 ל-2022. בהנחה שהסוללה טעונה במלואה.