עדכוני תוכנה

עדכוני תוכנה

להפעיל או לעדכן?

אתה יכול לעדכן את רכב ה- Land Rover שלך באמצעות מערכת המידע והבידור לרכב. עדכון הרכב יספק לך את התכונות העדכניות ביותר ויבטיח את היציבות המרבית עבור ה- Land Rover שלך.

עבור רכבים ישנים יותר, ייתכן שיהיה עליך להפעיל תחילה את תפקוד עדכון התוכנה. עבור כלי רכב חדשים יותר, אתה פשוט צריך לבחור מתי להתקין את העדכון האחרון ברגע שאתה מקבל התראה.

הפעלה

הפעלה

עבור דגמים שנרשמו לפני 2020, תצטרך להפעיל עדכוני תוכנה אם התכונה עדיין לא הופעלה. לאחר ההפעלה, ניתן להוריד את גרסת התוכנה העדכנית ביותר. כל מה שצריך זה כמה הקשות על מסך המגע.
עדכון

עדכון

עבור דגמים שנרשמו בשנת 2020 או לאחר מכן, טכנולוגיית Software-Over-The-Air של הרכב מספקת עדכונים אלחוטיים באופן אוטומטי ל- Land Rover שלך, אותם תוכל להתקין בכל זמן שיתאים לך.

כיצד להפעיל עדכוני תוכנה אלחוטיים

שלב 1 - התחבר

שלב 1 - התחבר

לחץ על סמל 'All Settings" (כל ההגדרות) במסך המגע והיכנס ל-'כל ההגדרות'. המשך לתפריט "Connectivity" (קישוריות) והפוך את הנתונים הניידים שלך ל- "ON" (מופעל), או הפעל את ה- Wi-Fi ברכב.
שלב 2 - הפעלה

שלב 2 - הפעלה

חזור אל ‘All Settings’ (כל ההגדרות) ובחר ‘Software update’ (עדכון תוכנה). בתפריט זה קיימת האפשרות להפעיל עדכוני תוכנה. אם הם כבויים, פשוט לחץ על לחצן ההפעלה כדי להפוך את עדכוני התוכנה ל- 'מופעל'.
שלב 3 - קבל

שלב 3 - קבל

יופיע חלון קופץ "Terms & Conditions" (תנאים והגבלות). לחץ על "Agree" (הסכמה) כדי להפעיל עדכוני תוכנה.

כיצד להתקין את עדכון התוכנה האלחוטית שלך

שלב 1 - התחל לעדכן

שלב 1 - התחל לעדכן

ניתן לחפש עדכוני תוכנת InControl Touch Pro על ידי מעבר אל "Settings" (הגדרות) > "All Settings" (כל ההגדרות) > "Softwre update" (עדכון תוכנה) ולחיצה על "Check for update" (בדוק אם יש עדכון). אם קיים עדכון, יופיע חלון קופץ על מסך המגע שלך עם שלוש אפשרויות: "Install now" (התקן עכשיו), "Remind me later" (הזכר לי מאוחר יותר) או "Skip update" (דלג על עדכון).
שלב 2 - התקנה

שלב 2 - התקנה

לאחר לחיצה על "Install now" (התקן עכשיו) והסכמה לתנאים וההגבלות, העדכון יתחיל. אתה יכול להמשיך להשתמש ברכב כרגיל בזמן שמערכת InControl Touch Pro מתעדכנת.
שלב 3 - השלמה

שלב 3 - השלמה

לאחר שהעדכון הושלם בהצלחה מתקבלת התראה על מסך המגע. הרכב עודכן כעת לגרסת התוכנה החדשה.

הערות שחרור עדכון תוכנההצג את התוכן של כל מהדורת תוכנה באמצעות הקישורים הבאים:

שאלות נפוצות לעדכוני תוכנה

OPEN ALL
סקירה כללית
כיצד לחבר את הרכב שלך
כיצד להפעיל עדכוני תוכנה
כיצד לבצע עדכון תוכנה
פתרון בעיה

אל תשכח לשדרג

עם השדרוג האחרון שלנו אתה יכול לעדכן באופן אלחוטי את התוכנה של ה- Land Rover שלך בכל זמן ובכל מקום. בדוק עכשיו כדי לראות אם אתה זכאי.
אל תשכח לשדרג