אחריות

ביטחון עבור הלנד רובר שלכם

במשך חמש השנים הראשונות (או 150,000 ק"מ, המוקדם מביניהם)* לאחר רכישת הלנד רובר שלכם, תוכלו ליהנות מכל היתרונות של אחריות יצרן מקיפה. אם יש צורך לתקן או להחליף חלק עקב פגם בייצור, העבודה הנדרשת תתבצע ללא תשלום באמצעות חלקים מקוריים של לנד רובר במרכז שירות מורשה לנד רובר. למידע נוסף על האחריות,  פנו למרכז שירות מורשה או אולם תצוגה הקרוב אליכם. *לכלי רכב שנמסרו אחרי ה-1 באוגוסט 2023.


אחריות לחלקים ואביזרים
האחריות לחלקים ואביזרים מקוריים שנרכשו הינה לתקופה של שנתיים או 60,000 ק"מ בכפוף לביצוע העבודה או ההתקנה במרכז שירות מורשה לנד רובר. במסגרת אחריות זו יוחלף או יתוקן החלק או האביזר ע"י מרכז שירות מורשה לנדרובר ללא תשלום נוסף מצד הלקוח.


אביזרים שהותקנו בכלי רכב חדשים

אם ברכב החדש שלכם הותקנו אביזרים מקוריים של לנד רובר על ידי מרכז שירות מורשה לנד רובר, חלקים אלו יהיו כפופים לאותם תנאים ותקופת אחריות כמו אחריות היצרן. רכב נחשב כ"חדש" אם חלף פחות מחודש מיום הרכישה או הוא נסע 100 מייל או פחות, לפי מה שישים באותו זמן.


תנאים והתניות

כל החלקים והאביזרים של כלי הרכב שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנד רובר מציבה לגבי הבטיחות והאמינות של כל רכב. מסיבה זו, אנו ממליצים בחום שתתקינו ברכבכם רק חלקים ואביזרים מקוריים של לנד רובר. חלקי רכב ואביזרים אחרים לא נבדקו ואושרו על ידי לנד רובר. אי לכך, איננו יכולים להעריך את האיכות של חלקים אלה. האחריות אינה מכסה נזק שנגרם על ידי חלקי רכב או אביזרים שאינם חלקים מקוריים של לנד רובר.


אחריות לצבע

במידה ויהיה צורך בתיקוני צבע, כל עבודה הנדרשת לשם כך תבוצע על ידי מרכז שירות מורשה יגואר לנד רובר ללא תשלום לאחר תום אחריות זו. אחריות זו נמשכת לתקופה של שלוש שנים ותקפה מיום קבלת הלנדרובר החדש שלכם, ללא תלות בקילומטראז'.


אחריות נגד שיתוך (קורוזיה)

אם בחלק כלשהו במרכב של הלנד רובר שלכם נפגע מחלודה או שיתוך (קורוזיה), החלקים המושפעים יתוקנו או יוחלפו ללא תשלום על ידי מרכז שירות מורשה יגואר לנד רובר. הכיסוי נמשך לתקופה של שש שנים מיום קבלת הלנד רובר החדש שלכם, ללא תלות בקילומטראז' וגם במקרה של שינוי בעלות.


סיוע בדרכים

Land Rover Assistance היא תוכנית מקיפה לסיוע בדרכים לשלוש השנים הראשונות ממועד הרישוי הראשון. התוכנית מציעה לכם תמיכה אמינה במצבי חירום בזמן נהיגה, למשל, עקב פגם טכני, תאונות או בעיות קלות כגון נקר בצמיג. ללא תלות באופי הבעיה, אתם יכולים תמיד לסמוך על הסיוע בדרכים שלנו. בכל מצב ובכל מקום. טכנאי מורשה של לנד רובר מסוגל בדרך כלל לתקן את מרבית הבעיות במקום. אם הדבר אינו אפשרי, אנחנו ניקח את הרכב שלכם למרכז שירות מורשה יגואר לנד רובר ונדאג לניידות שלכם. במידת הצורך, נשלם כמובן גם עבור הלינה שלכם במלון.* למידע נוסף יש לעיין במדריך השירות והאחריות או ליצור קשר עם מרכז שירות מורשה יגואר לנד רובר. *תנאי Roadside Assistance חלים.