לעבור להנעה חשמלית עם לנד רובר

יכולות אגדיות ויוקרה
מומצאות מחדש

במשך למעלה משבעה עשורים, מאתגרת לנד רובר את גבולות האפשר.

כיום,הכוח החשמלי מקפיץ קדימה את רכבי השטח האיכותיים והיוקרתיים ביותר בעולם עם רמות גבוהות של קיימות, רספונסיביות ועידון.

NEW RANGE ROVER ELECTRIC

NEW RANGE ROVER ELECTRIC

היכן שהדיוק והמלאכה נפגשים עם היוקרה של ריינג' רובר המחבק הנעה שקטה וחשמלית לגמרי, אפס פליטת צנרת וגישה לרשתות הטעינה הציבוריות המהירות ביותר.
נהיגה חשמלית

נהיגה חשמלית

כלי רכב חשמליים הפוגשים כל ק"מ עם אפס פליטת צינור מוצא.מגוון המכוניות היברידיות חשמליות (PHEV) החדש שלנו, מתוכנן להפחית פליטות עם מצבי נהיגה חשמליים מלאים (EV) והיברידיים.
עולם חדש של עידון

עולם חדש של עידון

הדגמים חשמלי ההיברידיים הנטענים (PHEV) וההיברידיים המתונים (MHEV) שלנו משלימים את היכולות האגדיות של לנד רובר עם המיידיות הכמעט חרישית של הכוח החשמלי והעידון המשופר שמגיע איתv.

חשמליים וחשמליים היברידיים כּוֹחַ

חשמלי

חשמלי

כלי רכב חשמליים מונעים על ידי מנוע חשמלי וסוללה. במקום למלא דלק בתחנת דלק ניתן להשאיר את המכונית טעונה באמצעות מטען ביתי. ובדרכים נהנה מטעינת DC מהירה בתחנות טעינה ציבוריות. על ידי נהיגה חשמלית נפחית את פליטת הפחמן ואת טביעת הרגל הפחמנית.
חשמלי היברידי (PHEV)

חשמלי היברידי (PHEV)

מנוע חשמלי וסוללה עם גיבוי של מנוע. השתמש בחשמל בלבד ברוב הנסיעות הקצרות יותר עבור נהיגה עם אפס פליטת צנרת. בנסיעה ארוכה יותר, השילוב של חשמל ודלק, מציע ביטחון נוסף. טעינת הסוללה בקלות, גם בבית וגם בחוץ.
היברידי מתון (MHEV)

היברידי מתון (MHEV)

רכבי הבזין והדיזל של לנד רובר מחזקים את היעילות והעידון שלהם על ידי שימוש חוזר באנרגיה שנאספה באמצעות האטה ובלימה רגנרטיבית. מכיוון שאין להם מנוע חשמלי, הם לא יכולים לנסוע על כוח חשמלי בלבד ואינם דורשים טעינה.

לנהוג ברכב חשמלי

טעינה בבית או בחוץ

טעינה בבית או בחוץ

עמדת טעינה ביתית היא הדרך הנוחה והחסכונית ביותר להתחיל כל יום עם טעינה מלאה. טעינה ביעד היא הפיתרון המושלם להשלמת הטעינה כשאתם מחוץ לבית.
יכולת בכביש ובשטח

יכולת בכביש ובשטח

כשאתם עוזבים את הכביש הסלול, תגלו שהחשמל מספק כוח מיידי עבור השטחים התובעניים ביותר וזוויות הנטישה הקיצוניות ביותר. עם מרווח קרקע יוצא דופן ויכולת שכשוך¹, אין צורך להירתע מאתגר.
חסכון חשמלי

חסכון חשמלי

דגם חשמלי היברידי של לנד רובר יכול לסייע לכם לחסוך כסף בכל ימות השנה - מחיסכון משמעותי במס ועד להפחתה של עלויות התפעול, וללא אגרות גודש.
תחילתו של עידן חדש

תחילתו של עידן חדש

אנחנו רוצים לנוע בעולם שכולם יכולים ליהנות ממנו. עם אפס פליטת צנרת, נהיגה חשמלית היא העתיד של רכבי השטח היוקרתיים שלנו.

כלי רכב מחושמלים של לנד רובר

חקרו את מגוון הרכבים ההיברידיים הנטענים חשמלי (PHEV) וההיברידיים המתונים (MHEV) שלנו, המייצגים
את החזון המודרני שלנו לגבי היכולות והיוקרה של לנד רובר.

בקרו באתר האינטרנט המקומי של לנד רובר כדי לגלות אילו דגמים זמינים בשוק שלכם.