צפייה ריינג' רובר ספורט

צפייה
ריינג' רובר ספורט

זריזות ועוצמה

Range Rover Sport L461 22MY
געו כאן למידע נוסף
Range Rover Sport side view.

עיצוב מינימליסטי

משטחי מרכב מתוחים משדרים עוצמה וביצועים, ואילו הפנסים הראשיים, השבכה הקדמית והפגוש התחתון המפוסל, המזכירים מטוס חמקן, משדרים ביטחון וגישה מוחצנת. הגרפיקה הרציפה של הפנסים האחוריים מייחדת את החלק האחורי.

יציבה שרירית

נוכחות הכביש המרשימה של הריינג' רובר ספורט נובעת מהיציבה השרירית, הפרופורציות הדרמטיות והשלוחות הקצרות שלו. חישוקי 23 אינץ' זמינים במגוון גימורים. המראה של הרכב במבט מהצד הוא ייחודי.

פרטים אקסקלוסיביים

ריינג' רובר ספורט Dynamic מביא נגיעות עיצוב ייחודיות. הוא כולל פרטי Satin Burnished Copper, פגושים תחתונים ייחודיים וכיתוב Matte Graphite, המדגישים את הגישה המוחצנת והנוכחות האסרטיביות.
STEALTH AND POWER

עשוי מחומרים חדשניים

חומרים טכניים עכשוויים כולל בדים קלי משקל אופציונליים מסוג Ultrafabrics,TMללא התפשרות על איכות או ביצועים. זאת יוקרה מודרנית.

אלוף הביצועים החדש

ה-SV EDITION ONE מספק עוצמה עילאית מהמנוע ההיברידי המתון עם צמד מגדשי הטורבו שכוונן במיוחד ומפיק 635 כ"ס. כדי לרסן את העוצמה הזו הוא מצויד במערכת מתלים חדשנית 6D Dynamics. חישוקי סיבי פחמן קלים במיוחד בגודל 23 אינץ' ודיסקות בלמים Carbon Ceramic מאפשרים לנצל את מלוא הפוטנציאל הדינמי האמיתי של הריינג' רובר ספורט המתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית.
צפו בדגם זה

STORMER HANDLING PACK

הבא את הנסיעה שלך למיקוד חד עוד יותר עם חבילת ה- Stormer Handling Pack האופציונלית. שילוב של חבילה של תכונות בקרת השלדה העדכניות ביותר, כולל Dynamic Response Pro, היגוי לכל הגלגלים, דיפרנציאל אקטיבי אלקטרוני עם וקטור מומנט על ידי בלימה ותוכניות הניתנות להגדרה.
מתלי אוויר דינמיים

מתלי אוויר דינמיים

מתלי אוויר דינמיים מתכווננים מותקנים בכל ריינג' רובר ספורט. הם מכינים את הרכב מראש לדרך שלפניו באמצעות נתוני ניווט וקפיצי אוויר בעלי נפח משתנה, לקבלת התנהגות כביש מגיבה ומגובשת יותר.
ניתוב מומנט

ניתוב מומנט

ניתוב מומנט באמצעות בלימה מעניק התנהגות כביש מגיבה ומבוקרת גם בפניות החדות ביותר. הדיפרנציאל האלקטרוני ומערכת הבלימה של הרכב מאזנים כל הזמן את חלוקת מומנט המנוע בין ארבעת הגלגלים.
דינמיקה אדפטיבית

דינמיקה אדפטיבית

מצמצם תנועות מרכב לא רצויות כגון גלגול מרכב בעת פניות, או "צלילה" בעת בלימה כבדה, על ידי ניטור של יותר מ-100 פרמטרים עד 500 פעמים בשנייה כדי לקבוע את התגובות המדויקות הנדרשות.
זינוק דינמי מהמקום

זינוק דינמי מהמקום

זינוק דינמי מהמקום1 מבצע אופטימיזציה של החלפת ההילוכים ומספק מומנט מרבי כדי לשפר את ההאצה של הרכב בקו ישר. ייחודי לריינג' רובר ספורט.

היברידי חשמלי

ביצועים מלהיבים ויעילות, ואחד הדגמים הבודדים שמציע טעינת DC מהירה של 50 קוו"ט. הדגם היברידי חשמלי הנטען (PHEV) עם טווח נסיעה מוגדל של הריינג' רובר ספורט יכול להיטען עד 80 אחוז תוך פחות משעה. עם מנוע בנזין Ingenium בעל שישה צילינדרים בנפח 3.0 ליטר, 160 קוו"ט, ומספר מצבי נהיגה.
גלו עוד

היברידי חשמלי - מפרטים

טווח נסיעה חשמלי (עד)

123  ק"מ

WLTP. טווח נסיעה הצפוי בעולם האמיתי הוא עד 96 ק"מ.

פליטות2 CO (החל מ-)

15 גרם/ק"מ*

אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה במצב EV.

טעינה ציבורית (החל מ-)

<60 דקות**

טעינה עד 80 אחוז תוך פחות משעה באמצעות טעינת DC מהירה

טעינה ביתית (החל מ-)

5 שעות**

עד 100 אחוז באמצעות מטען ביתי AC 7 קוו"ט.

יוקרה ספורטיבית

ביטול רעשים אקטיבי

להתמקד בהנאה מהנסיעה. הדור הבא של מערכת ביטול הרעשים האקטיבית מסנן החוצה רעשים בלתי רצויים על ידי שימוש בטכנולוגיית שמע מתקדמת שהיא חלק ממערכת השמע האופציונלית של Meridian,TM Signature Sound.

טכנולוגיה אינטואיטיבית

מערכת בידור במושב האחורי

מערכת בידור במושב האחורי

הנוסעים יכולים לצפות בסרטים או לחבר קונסולה כדי ליהנות מבידור במהלך הנסיעה. שני מסכי 11.4 אינץ' בעלי חדות גבוהה מציעים שיקוף מסך וחיבור התקנים באמצעות HDMI.
נוחות מקושרת

נוחות מקושרת

חבילת Online מספקת קישוריות חלקה עם גישה ליישומים מוטמעים כגון Amazon Alexa ו-Spotify. עדכוני תוכנה אלחוטיים (SOTA) דואגים שהרכב שלכם יהיה תמיד מעודכן.
טעינה אלחוטית

טעינה אלחוטית

טעינת התקנים אלחוטית מאפשרת לך להטעין סמארטפונים תואמים ולצמצם את העומס בתא.
סיוע לנהג

סיוע לנהג

לבחירתכם מגוון רחב של מאפיינים שמיועדים להפוך את הנהיגה והחניה לפשוטות יותר. עם טכנולוגיות חדשניות רבות הזמינות כדי לשפר את חווית הנהיגה שלכם.

פנסים ראשיים DIGITAL LED

פנסי Digital LED עם תאורת נסיעה ביום מעניקים ראות משופרת בנסיעה לילית עם טווח של עד 500 מטר. כל פנס ראשי מכיל 1.3 מיליון התקני מיקרו-מראות דיגיטליים, ותאורה קדמית מסתגלת משתמשת בנתוני ניווט כדי לעקוב בצורה חזויה מראש אחרי הדרך שמלפנים

יכולות יוצאות מן הכלל

TERRAIN RESPONSE

עם שבעה מצבי שטח לבחירה, הריינג' רובר ספורט מסוגל להתאים את התגובה של המנוע, תיבת ההילוכים, הדיפרנציאלים ומערכות השלדה של הרכב שלך באמצעות מערכת Terrain Response 2. טכנולוגיית Terrain Response הניתנת להגדרה מאפשרת לכם להתאים אישית את העדפות הנסיעה בשטח שלכם.
שליטה בשטח

שליטה בשטח

הגדר ושמור על מהירות קבועה בתנאים מאתגרים כגון בוץ, דשא רטוב, קרח, שלג ודרכי עפר. מערכת בקרת השיוט האדפטיבית לשטח הראשונה בעולם חשה את השטח, ומבקרת באופן אוטומטי את מהירות הרכב לקבלת שליטה אופטימלית תוך שמירה על רמת הנוחות הרצויה לכם.
צליחת מכשול מים

צליחת מכשול מים

הריינג' רובר ספורט מסוגל לחצות מכשול מים בעומק של עד 900 מ"מ^. המצלמה ההיקפית התלת-ממדית עם Wade Sensing (חישת עומק צליחה) מאפשר לכם לדעת מתי מפלס המים מתקרב לעומק המרבי של הרכב. מערכת הבקרה מספקת מידע בזמן אמת לשיפור המודעות בתנאי ראות נמוכה.

נבדק לקיצון

נדחף לגבולותיו בתנאים המענישים ביותר, מחוג הקוטב הצפוני למדבר לוהט, במסלול המרוצים ובשטח. ריינג' רובר ספורט מוכן לעמוד באתגר.
נבדק לקיצון

התאמה אישית מחויטת

התאימו אישית את הריינג' רובר ספורט להעדפותיכם באמצעות מבחר דגמים, מנועים וחבילות מפרטים.

SV EDITION ONE

מותאם אישית או מוכן להזמנה

בחרו את הדגם, המנוע וחבילת המפרטים לפני התאמה אישית של הרכב שלכם באמצעות מבחר של צבעים, גלגלים ואפשרויות פנים.
דגמי ריינג' רובר ספורט

דגמי ריינג' רובר ספורט

צפייה במערך הדגמים המלא
ריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE

ריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE

מרתק, דינמי ואסרטיבי
סקירה כללית

סקירה כללית

אמצו רמות חדשות של ביצועים עם Range Rover Sport.

*צפייה בנתוני WLTP

הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני CO2, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

*זמני הטעינה משתנים בהתאם לגורמים רבים, כולל: הגיל, המצב, הטמפרטורה ורמת הטעינה הנוכחית של הסוללה; המתקן שבו נעשית הטעינה ומשך הטעינה.

מותקן כציוד סטנדרטי בריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE
^ יש לבדוק תמיד את המסלול והיציאה לפני חציית מכשול מים.

1לא זמין בדגם היברידי חשמלי נטען.
2מחקר של Texcell משנת 2020 שבוצע עבור Panasonic שספיקה את הממצאים.
3יכולות Amazon Alexa ו-Land Rover Remote ישימים בשווקים ספציפיים בלבד.
4התמונה אינה ???בשידור חי. למען הבטיחות יש לבדוק את הסביבה.

מאפיינים אופציונליים וזמינותם עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב (דגם וחטיבת הינע) והשוק, או לחייב התקנה של מאפיינים אחרים על מנת להתקין אותם. אנא צרו קשר עם הסוכנות הקרובה אליכם לקבלת פרטים נוספים, או הגדירו את תצורת הרכב שלכם באופן מקוון.

על הנהגים להשתמש במאפיינים הכלולים ברכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים לוודא שהם נמצאים בשליטה מלאה על הרכב בכל עת.

מאפייני Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות לנד רובר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מחייבים כרטיס סים מתאים עם הסכם נתונים מתאים אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום. המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa וכל הסמלים הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או של השותפות שלה. תפקודיות מסוימת של Alexa מותנית בטכנולוגיית בית חכם. השימוש ב-Amazon Alexa מחייב חשבון אמזון.

Apple CarPlay® הוא סימן מסחרי של Apple Inc. תנאי משתמש קצה של Apple Inc עשויים לחול.

Android AutoTM הוא סימן מסחרי של Google LLC.

App Store הוא סימן מסחרי של Apple Inc.

Google Play Store הוא סימן מסחרי של Google LLC.

MeridianTM הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. TrifieldTM ו???התקן "שלוש השדות"??? הם סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.