ריינג' רובר ספורט SV החדש EDITION ONE

עם טכנולוגיות מתלים, בלימה ומנוע חדשניות, זהו הריינג' רובר ספורט המהיר והדינמי ביותר אי פעם. למרות שכל סדרת SV Edition One נמכרה מראש, תוכלו להיות הראשונים שמקבלים מידע על דגמי ריינג' רובר ספורט SV אחרים על ידי כך שתירשמו כבר היום.

להרחיב את המעטפת

חדשנות שנמצאת בחזית הטכנולוגיה בשילוב עם טכנולוגיות המופיעות לראשונה בעולם ב-SUV. לקרוא לזה ביצועים משופרים זו לשון המעטה

דינמיות מהפכנית

בצועי השיא מוענקים בנוחות ללא פשרות. מערכת מתלי האוויר 6D Dynamics מונעת באופן מעשי הן את העלרוד והן את הגלגול. טכנולוגיה זו, המופיעה לראשונה בעולם ב-SUV, משתלבת עם השלדה המתוחכמת של הריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE כדי למצות את מלוא הפוטנציאל הדינמי שלו.

להרגיש את הצלילים

הדור הבא של טכנולוגיית ויברו-אקוסטית ברכב מספק חווית שמע רב חושית באמצעות פלטפורמת SUBPACTM המובילה בתעשייה. מושב Body and Soul (BASS) חדשני זה כולל שש תוכניות רווחה. אתם לא רק שומעים את הצלילים, אתם חשים אותם.
לשחרר את מלוא העוצמה של SV

לשחרר את מלוא העוצמה של SV

הפעילו את מצב SV באמצעות הכפתור המואר בגלגל ההגה. הרכב דורך את עצמו, ומקרב את עצמו ב-15 מ"מ לקרקע. כעת תרגישו את תגובת המצערת החדה יותר, החלפת ההילוכים המהירה יותר, המשקל של ההיגוי בידיים שלכם, ותשמעו צליל מוגבר ממערכת הפליטה.
צליל בולט

צליל בולט

מערכת הפליטה האקטיבית לא רק מספקת צליל ייחודי שהוא שם נרדף לכלי רכב ממותגי SV בעלי ביצועים גבוהים, אלא מבטיחה גם ניהול תרמי אופטימלי המהווה חלק בלתי נפרד מביצועי שיא. ארבעת צינורות הפליטה מחופים בחיפוי נירוסטה עם גימור סיבי פחמן.
עוצמתי ומגיב

עוצמתי ומגיב

מנוע הבנזין V8 בנפח 4.4 ליטר עם צמד מגדשי טורבו ו-635 כ"ס הופך אותו לריינג' רובר שהוא לא רק החזק ביותר אלא גם המהיר ביותר אי פעם. המנוע, שמעניק תגובות מיידיות יחד עם נהיגות יוצאת מן הכלל, מספק את העוצמה המרבית שלו בצורה יעילה יותר מאשר אי פעם.

נוכחות חיצונית

הריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE, המהווה הצהרת כוונות רצינית, משלב פרופורציות מושלמות עם יופי פונקציונלי. זרימת האוויר מנוהלת בקפידה כדי לספק ביצועים מיטביים, בעוד שגובה הנסיעה הנמוך מדגיש עוד יותר את האסתטיקה השרירית והיציבה. 'מצב SV' מפחית עוד יותר את גובה הנסיעה לחוויית נהיגה מרתקת יותר.

תחושת יוקרה

העיצוב הפנימי משקף את החיבור בין המכונית לנהג: אופי ספורטיבי עוצמתי המשולב עם עידון ונוחות.
נוחות מודרנית

נוחות מודרנית

התכנון קל המשקל של המושבים משלב UltrafabricsTMעם בד 3D-Knit עם אפס פסולת לנוחות וביצועים עדכניים במיוחד.
הכוח בידיים שלכם

הכוח בידיים שלכם

הביצועים נמצאים בקצות האצבעות שלכם. גלגל ההגה הוא בעל עיצוב שמקל על האחיזה, וידיות החלפת הילוכים חדשניות עם קצה שקוף מואר מעניקות תחושת מגע משופרת. לחצו על לחצן SV Mode כדי לשחרר את הפוטנציאל המלא של הרכב ולשטוף את תא הנוסעים בתאורת אווירה אדומה.
פרטים מוקפדים

פרטים מוקפדים

עידון בכל פרט. הריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE כולל גימורי Black Ceramic בנקודות המגע המרכזיות, המעניקים את תחושת המישוש החלקה, דמויית יהלום, של שעון יוקרתי.

בחרו את הריינג' רובר ספורט SV החדש שלכם

הריינג' רובר ספורט SV EDITION ONE זמין בשלושה שילובי צבעים ייחודיים, כל אחד מהם עם מיתוג ייחודי על הקונסולה המרכזית, מפצל האוויר הקדמי, לוחות הסף ותאורת השלוליות.

CARBON BRONZE MATTE

נוכחות אסרטיבית. זמין בצבע מרכב Carbon Bronze Matte בלעדי עם מכסה מנוע מסיבי פחמן בצבע המרכב, חישוקי 23 אינץ' סיבי פחמן בצבע Satin Grey Tint וחלל פנימי מצופה בד UltrafabricsTM בצבעיCinder Grey ו-Ebony
התאמה אישית / בנייה אישית של הרכב שלכם

המשך צפייה

דגמי ריינג' רובר ספורט

דגמי ריינג' רובר ספורט

צפייה במערך הדגמים המלא
צפייה בריינג' רובר ספורט

צפייה בריינג' רובר ספורט

מגיע לרמות חדשות.
SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

כלי רכב ייחודיים של לנד רובר