DISCOVERY SPORT

רכב ה - SUV הורסטילי בעולם
הזמנת נסיעת מבחן PLUG-IN HYBRID

עיצוב חוץ

Discovery Sport הוא אינטרפרטציה נועזת ל-DNA של Discovery.

אינטראקציה בלחיצה אחת

עיצוב פנים

החלל הפנימי של Discovery Sport ורסטילי במידה שיוכל לתת מענה לחיים המודרניים התובעניים.

חומרים יוקרתיים

חומרים יוקרתיים

לרשותכם מגוון רחב של חומרים ושילובי צבעים עבור המושבים, כולל חלופות דמויות עור, שיתאימו לכל הטעמים. מבחר של חמישה גימורים מאפשר לכם להתאים את החלל הפנימי להעדפות שלכם.
ישיבה נינוחה

ישיבה נינוחה

המראה של מושבי Discovery Sport מקסים והתחושה לשבת עליהם נהדרת; והודות לפונקציה האופציונלית של החלקה והטיה של מושבי השורה השנייה, המושבים גמישים יותר מאי-פעם. שקעו במושבי ה-DuoLeather, ה-Windsor או ה-Luxtec וזמש, והתפעלו מתשומת הלב שהושקעה בכל פרט ופרט.
אחסון חכם

אחסון חכם

בין אם מדובר בקניות או במזוודות, או בערכת ספורט שלמה של קבוצת הספורט, המקום האחורי בתא המטען המוביל בקבוצתו יישא בקלות את החפצים המשפחתיים החיוניים. פתרונות אחסון חכמים בכל מקום בתא הנוסעים מאפשרים לכם לשמור פריטים קטנים שתביאו איתכם.

יתרונות עיקריים

ורסטיליות

ורסטיליות

החלל הפנימי, המתהדר בוורסטיליות שלו ובפרופיל המושבים 5+2, תוכנן כדי לתת מענה לאתגרים שתובעים סגנון חיים פעיל.
טכנולוגיה

טכנולוגיה

תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים במהירות, בלי ללכת לאיבוד בין תפריטים. Pivi Pro1, מערכת המידע ובידור של Discovery Sport, כוללת ממשק צג מגע אינטואיטיבי, המקנה יעילות רבה יותר והנאה.
יכולות

יכולות

היכולות הידועות של Discovery Sport, פירושן שהוא יכול להגיב במהירות לדרישות התובעניות ביותר. החל מכושר הגרירה המרשים והיכולות של נסיעת שטח, Discovery Sport היא התשובה בכל מקום.

בחירת הדגם המתאים

גלו שילוב ורסטילי של עיצוב, ביצועים וטכנולוגיה.

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

בזכות פרשנות טהורה זאת של Discovery Sport, תוכלו לצאת לדרך בסטייל, להרפתקה המשפחתית הבאה שלכם.
DISCOVERY SPORT S

DISCOVERY SPORT S

בשעה שגלגלי "18 דגם 5075 מוסיפים ל-Discovery Sport מראה חיצוני אתלטי, החלל הפנימי שלו ב-DuoLeather משופר הודות ל-Pivi Pro1 ולחבילה המקוונת הכוללת Data Plan (חבילת תוכן)2.
DISCOVERY SPORT SE

DISCOVERY SPORT SE

החל מפנסי LED קדמיים יוקרתיים עם אורות DRL המעצימים את המותג, ומערכת הקול MeridianTM, חבילת הסיוע לראיית נקודות מתות ובקרת שיוט אדפטיבית, Discovery Sport SE מציע חוויית נהיגה אופטימלית.​
DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC S

DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC S

Discovery Sport R-Dynamic S מעניק פרשנות ספורטיבית לרכבכם, כשהוא מצויד בגלגלי "18 דגם 5074, מודרניים ומעודנים, בחלל פנימי מ-DuoLeather, ובקישוריות משופרת הודות ל-Pivi Pro1 ולחבילה המקוונת הכוללת Data Plan (חבילת תוכן)2.
DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC SE

DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC SE

Discovery Sport R-Dynamic SE, המציע אינדיבידואליות ברמה אחרת, מתפאר בעיצוב פנים וחוץ השופע פרטים מסוגננים, במערכת הקול TM
DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC HSE

DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC HSE

בנוסף לתכונות הסטנדרטיות שלDiscovery Sport R‑Dynamic, HSE כולל גלגלי "20 דגם 5089 בצבעי Diamond Turned עם Gloss Dark Grey מנוגדים, ומושבי עור Windsor גמישים עם 14 תנוחות, המופעלות חשמלית ממודול זיכרון הנהג.
DISCOVERY SPORT BLACK

DISCOVERY SPORT BLACK

למחפשים עוצמה רבה יותר. Discovery Sport Black מצויד במנוע בנזין 2 ליטרים ובנוסף בקו הינע אקטיבי לשליטה רבה יותר – בלעדי ל-Discovery Sport Black.
מהדורת URBAN

מהדורת URBAN

מהדורת Urban של Discovery Sport נתמכת על ידי תכנון ועיצוב דינמי. זמין במבחר של חמישה צבעים, כולל גלגלי "18 דגם 5075, וגימור בצבע Shadow Aluminium.

זמין עם טכנולוגיית WITH PLUG-IN HYBRID

Discovery Sport Plug‑in Hybrid מושלם לנסיעות בעיר וגם להרפתקאות משפחתיות; הוא מספק נהיגה המבוססת כולה על כוח חשמלי, ולפיכך אפס פליטות גזים מצינור הפליטה, ואת הסוללה שלו אפשר לטעון באמצעות טעינת DC Rapid.

המשיכו ללמוד ולסייר

יתרונות עיקריים

יתרונות עיקריים

יכולת וגמישות במידה שווה.
הכרת היתרונות העיקריים
דגמי DISCOVERY SPORT

דגמי DISCOVERY SPORT

צפו במלוא מגוון הדגמים.
מפרט טכני

מפרט טכני

צפו בעובדות ובמספרים
אפשרויות ואביזרים

אפשרויות ואביזרים

התאימו את ה-Discovery Sport לטעמכם
צפייה באפשרויות ובאביזרים

††צפייה בנתוני WLTP.

הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 נתוני טווח נסיעה מבוססים על רכב מייצור המוני, לאורך מסלול סטנדרטי.

1מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
2עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. כולל מינוי לשנה אחת, שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.

Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.