LAND ROVER DISCOVERY

שימושיות, נוחות ויוקרה בשטח, עם 7 מושבים
הזמנת נסיעת מבחן

יתרונות עיקריים

עיצוב

עיצוב

תכנון יוקרתי ותכליתי, עם מראה נמוך ורחב יותר.
צפייה בסרטון
ורסטיליות

ורסטיליות

Discovery החדש מעלה את הוורסטיליות לרמות חדשות.
צפייה בסרטון
יכולות

יכולות

Discovery החדש אידיאלי לטיולי שטח של משפחות הרפתקניות.
צפייה בסרטון
טכנולוגיה ברכב

טכנולוגיה ברכב

Pivi Pro היא מערכת המידע ובידור המתקדמת ביותר של לנד רובר.
צפייה בסרטון
עיצוב

עיצוב

תכנון יוקרתי ותכליתי, עם מראה נמוך ורחב יותר.
צפייה בסרטון
ורסטיליות

ורסטיליות

Discovery החדש מעלה את הוורסטיליות לרמות חדשות.
צפייה בסרטון
יכולות

יכולות

Discovery החדש אידיאלי לטיולי שטח של משפחות הרפתקניות.
צפייה בסרטון
טכנולוגיה ברכב

טכנולוגיה ברכב

Pivi Pro היא מערכת המידע ובידור המתקדמת ביותר של לנד רובר.
צפייה בסרטון

עיצוב

אינטראקציה בלחיצה אחת

הכרת עיצוב החוץ

עיצוב ותכנון עדכני מקנים ל-Discovery הרמוניה חזותית משופרת ומראה אטרקטיבי ועוצמתי יותר. החל מהפנסים הראשיים והאחוריים החדשים, עד שימשה קדמית מעודנת ופגושים חדשים.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

פנסי MATRIX LED קדמיים

הפנסים שפוסלו בעיצוב ייחודי, המעצים את המותג, וטכנולוגיית פנסי Matrix LED, ממקסמים את הראות. הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה
LAND ROVER DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

תכנון תכליתי, שאין לטעות בו. שפע של שיפורים מיוחדים ומתוחכמים הופכים את ה-Land Rover Discovery הוורסטילי לעוד יותר יוקרתי.
צפייה בגלריה
LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

Land Rover Discovery R-Dynamic מציג שילוב משכנע של אופי ספורטיבי וורסטיליות. עם עיצובים מיוחדים של פגושים, גלגלים, ופנסים אחוריים.
צפייה בגלריה

ורסטיליות

שבעה מושבים

258 litres


האופציה של שורה שלישית מאפשרת לכם להסיע בקלות שבעה מבוגרים ברכב. הקיבולת הרטובה המופיעה לעיל היא שוות-ערך לקיבולת יבשה של 172 ליטרים.

נפח רטוב הוא התקן התעשייתי, הנמדד על ידי מילוי תא המטען בנוזל. נפח יבש נמדד בעזרת בלוקים מוצקים תואמי VDA (200 מ"מ x 50 מ"מ x 100 מ"מ), המציגים את כמות החלל השימושי ברכב.

שבעה מושבים בגודל מלא

שבעה מושבים בגודל מלא

אם אתם מתכננים טיולים עם עד שבעה אנשים, בין אם מדובר בחברים או בילדים, Land Rover Discovery בעל שבעת המושבים הוא הפתרון המושלם. בנוסף, עם מקומות ישיבה בשיפוע כמו באמפיתיאטרון (stadium seating) ומושבים מחוממים בכל השורות, כל אחד יכול ליהנות בנוחיות מוחלטת, ממראה הכביש הנפתח לפניכם.
שימושיות

שימושיות

החל מהדלתות ועד התאים הנסתרים, יש מקום לכל דבר ב-Land Rover Discovery. תכונות שימושיות, כגון נקודות טעינה USB-C רבות והיכולת להגדיר את הישיבה בשורה השנייה והשלישית בנגיעת כפתור, מבטיחות גמישות שאין כמותה.
נוחות חשמלית

נוחות חשמלית

Land Rover Discovery מציע מגוון רחב של תכונות, שנועדו להקל על החיים שלכם. היעזרו בפונקציית דלת תא מטען הנפתחת ללא מגע, כדי לפתוח או לסגור את דלת תא המטען גם כאשר הידיים שלכם תפוסות. תוכלו גם לשבת על דלת תא המטען החשמלית כדי לצפות באירועים שונים, או פשוט כדי להחליף לילדים את המגפיים הבוציות.
בטיחות

בטיחות

Land Rover Discovery זכה בדירוג חמישה כוכבים בבטיחות לפי Euro NCAP. שילוב של עד חמש נקודות ISOFIX, מגוון של תכונות עזר לנהג ההופכות את הנהיגה ואת החנייה לקלות יותר, ועד שמונה כריות אוויר לנהג ולנוסעים, התורמות לשמירה על ביטחון המשפחה שלכם.

יכולות

מנועים בטכנולוגיית Mild Hybrid

יחידות הכח של דיסקברי עושות שימוש בטכנולוגיה הנקראת היברידי-קל, העושה שימוש באנרגיה שהולכת לאיבוד בדרך כלל בזמן האטה, על מנת להפחית את צריכת הדלק ואת פליטת המזהמים

טכנולוגיה בכלי הרכב

Pivi Pro, המוכנה תמיד והמופעלת תמיד, היא מערכת המידע ובידור האינטואיטיבית ביותר שלנו עד כה. תכונות סטנדרטיות כוללות: br>>- "11.4 צג מגע - ממשק שתוכנן לאחרונה - שידורי אודיו דיגיטליים (DAB) ברדיו - ®1 - Android Auto™2 - Remote3
תוכלו להפיק תועלת גם מהתכונות היוקרתיות הבאות:
- הפעלה מהירה - בינה מלאכותית - ניווט חכם חדש לחלוטין4 - מפות דו-ממד ותלת-ממד עם עדכונים אוטומטיים - מידע על התנועה בזמן אמת
עדכוני תוכנה

עדכוני תוכנה

הרכב שלכם יהיה מעודכן באמצעותSoftware Updates (עדכוני תוכנה)6. כדי להבטיח ביצועים אופטימליים, אפשר לעדכן מרחוק את כל מערכות הרכב, כמו מידע ובידור, תִקשוב, ומודולי הבקרה השונים. זה אומר שהרכב שלכם פשוט הולך ומשתפר.
טעינה אלחוטית

טעינה אלחוטית

טעינה אופציונלית של מכשירים אלחוטיים, הכוללת הגברת האות בטלפון הנייד, מאפשרת לכם לטעון טלפונים חכמים תואמים ללא צורך בחוטים או בתחנת טעינה. כשהטלפון הסלולרי שלכם ברכב, הוא ישתמש באנטנה של הרכב כדי לשפר את האות ולאפשר שיחות ברורות יותר.
מערכת טיהור האוויר בחלל הרכב, עם מסנן PM2.5

מערכת טיהור האוויר בחלל הרכב, עם מסנן PM2.5

מערכת יוניזציה אופציונלית NanoeTM תורמת לשיפור רווחתם של הנהג והנוסעים. על ידי הפעלת הלחצן PURIFY (טיהור), מסנן שתוכנן במיוחד קולט חלקיקים עדינים מהאוויר החיצוני, בגודל PM2.5 חומר חלקיקי, ואלרגנים הנישאים באוויר – כמו אבק, ואבקת פרחים.

הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

ה-SUV הוורסטילי ביותר שלנו עד כה. השתמשו בהגדרות התצורה כדי לתכנן ולעצב את ה-Land Rover Discovery המושלם שלכם.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

המשיכו ללמוד ולסייר

בחירת ה-LAND ROVER DISCOVERY המתאים

בחירת ה-LAND ROVER DISCOVERY המתאים

כאן תוכלו למצוא את כל מגוון הדגמים, עם מבחר רב של עיצובים נהדרים, עזרי ביצוע, וטכנולוגיות זמינות.
גלריה

גלריה

תשומת הלב לפרטים הייתה תמיד עניין מהותי ברכבים שלנו. Land Rover Discovery. תכליתי, שאין לטעות בו.

צפייה בגלריה
מפרט טכני

מפרט טכני

הכרת הפרטים המשובחים יותר. גלו מידע נוסף על ביצועי המנוע, על מידותיו ועל תצרוכת הדלק.

אביזרי LAND ROVER

אופנתי, חזק ושימושי: התאימו עוד יותר את ה-Discovery לצורכיכם ולהעדפותיכם, בעזרת מבחר של אביזרי חוץ ופנים.
איתור אביזרים צפייה בסרטון

הנתונים שנמסרו חושבו לפי NEDC2, מתוך מבחני WLTP רשמיים שערך היצרן בהתאם לחוקי הקהילה האירופית. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 NEDC2 הם נתונים אשר חושבו מנתוני WLTP, בעזרת נוסחה ממשלתית; הם שקולים לנתונים שהיו מתקבלים ממבחן NEDC הישן. לאחר מכן אפשר לחייב בשיעורי המס הנכונים.


צפייה בנתוני WLTP< /u>.
הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 וחיסכון בדלק עשויים להשתנות עקב גורמים כגון סגנונות נהיגה, תנאי סביבה, מטען, התאמת הגלגלים למשימה, ואביזרים שהתקנתם ברכב.


1הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay

2הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.android.com/auto/.

3האפליקציה Land Rover Remote (בקרה מרחוק) כוללת מינוי לשירותים שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover. את האפליקציה Land Rover Remote יש להוריד מ-Apple App Store/Google Play Store.

4מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.

5בשווקים מסוימים, נדרשת שמשה קדמית מסננת קרני שמש.

6עדכונים יחייבו התחברות לנתונים.

7עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. כולל מינוי לשנה אחת, שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.

8עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. אחרי שהשימוש בנתונים הגיע לכדי 20GB מתחילת החודש, תיתכן ירידה במהירות ובתפקוד הנתונים ביתר ימי החודש.
לפרטים בנוגע למדיניות השימוש ההוגן, הקשורה לתכונה זאת, בקרו באתר www.landrover.com/pivi-pro-terms ועיינו בתנאי השימוש ב-InControl Pivi Pro.
זמן הפלייבק תלוי בספק הסטרימינג ובהגדרת תוכן הווידאו.
וידאו HD יגדיל באופן משמעותי את השימוש בנתונים.


נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים לוודא שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.


תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.


תכונות וזמינות של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. תכונות מסוימות מספקות באמצעות מינוי שיחייב בהמשך חידוש אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו.

br>>Apple CarPlay הוא סימן מסחרי של Apple Inc. ייתכן שיחולו התנאים של Apple Inc, שנועדו למשתמשי קצה.
Android Auto הוא סימן מסחרי רשום של Google LLC. Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.
NanoeTMהוא סימן מסחרי של חברת Panasonic.