RANGE ROVER EVOQUE

זה הזמן לאמירת סטייטמנט. זמין כעת גם כ-PLUG-IN HYBRID
תצוגת עיצוב החוץ ב-°360 הכירו את PLUG-IN HYBRID

עיצוב חוץ

Range Rover Evoque, הבטוח בעצמו ומתבלט עם הקווים המעודנים שלו, יוצר נוכחות שאין לטעות בה.

אינטראקציה בלחיצה אחת

עיצוב פנים

משטחים מאורגנים ופָלֶטַה של חומרים יוקרתיים שנבחרו בקפידה יוצרים את הסביבה המושלמת עבורכם.​

אוּמנות עיצוב הפנים

אוּמנות עיצוב הפנים

מגוון של חומרי גימור מודרניים עומדים לרשותכם כדי להפוך את עיצוב הפנים של Range Rover Evoque למפואר אף יותר. כולם משפרים את רמות הנוחות והסגנון כדי להתאים לטעמים התובעניים ביותר.
משענות יד מפוצלות

משענות יד מפוצלות

בתוך Range Rover Evoque תוכלו למצוא שפשוט נראות הגיוניות, כגון קונסולה מרכזית עם תא אחסון ומשענות יד מפוצלות. אנו מביאים אליכם את נוחיות ואת גמישות.
מושבים

מושבים

תוכלו ליהנות מהנוחות האולטימטיבית בתוך Range Rover Evoque, הודות למושבים הקדמיים המחוממים והמקוררים, המאפשרים לכם לקבוע את הטמפרטורה לפי ההעדפות שלכם.

יתרונות עיקריים

טכנולוגיה

טכנולוגיה

Range Rover Evoque מצויד כולו לקראת ההרפתקאות האורבניות במאה ה-21. תכונות חדישות כגון Pivi, Apple Carplay®1 ו-Android AutoTM2 מאפשרות קישוריות משופרת, בשעה שמסך מגע אינטואיטיבי דואג שזה יהיה פשוט. בנוסף, מערכת קול סראונד TMMERIDIAN מעניקה חוויית אולם קונצרטים מכל התקן.​
יכולות

יכולות

שילוב יומיומי של יכולות יחד עם חוויית שטח בטוחה. Range Rover Evoque מגיע כשהוא מצויד במערכת-Terrain Response 2 חכמה וב-ATPC (בקרת התקדמות על כל סוג קרקע), המאפשרות לכם להתגבר בקלות על כל שינוי בתנאי מזג האוויר או הקרקע.
ביצועים

ביצועים

עם Range Rover Evoque, הנהיגה היא בידיכם. בחרו ממגוון אפשרויות של קווי הינע שיתאימו לצורכיכם, בין אם אתם מחפשים חוויית נהיגה בטוחה או חיסכון טוב יותר בדלק. בנוסף, דינמיקה אדפטיבית מבטיחה את הבקרה הטובה ביותר בהיגוי ובמרכב.

בחירת הדגם המתאים

ה-Range Rover Evoque המושלם שלכם ממתין לכם.

RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

עם הסילואטה המיוחדת שלו, הדומה ל-coupé, ועם פנסי LED קדמיים, Range Rover Evoque הוא היורש הברור של הרכב שזכה בכל כך הרבה פרסים. מראה המסובב ראשים בשילוב עם תכונות פרקטיות, כגון מראות חיצוניות חשמליות מחוממות ו-Pivi עם מסך מגע "10.
RANGE ROVER EVOQUE S

RANGE ROVER EVOQUE S

Range Rover Evoque S דוחף הרחק יותר את גבולות המוניטין המסוגנן והמובטח שלו, עם התוספת של מראות חיצוניות מחוממות, חשמליות ומתקפלות באופן חשמלי, ושל אורות גישה ועמעום אוטומטי בצד הנהג. בפנים, מגיעות של יוקרה כגון מערכת Pivi Pro 3 וכיסויי עור מגורען Ebony על מושבים, ממשיכים את חוויית היוקרה.​
RANGE ROVER EVOQUE SE

RANGE ROVER EVOQUE SE

מאפייני סגנון בן זמננו נמצאים בשפע ב-Range Rover Evoque SE, בעל גלגלי האלומיניום "20 ומסך המגע "10 הנפתח, המצויד ב-3Pivi Pro. בזכות מערכת קול MeridianTMבעלת 11 רמקולים, תוכלו ליהנות ממוזיקה בתוך הרכב, בדיוק כפי שהאמנים התכוונו שתגיע אליכם.
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC

Range Rover Evoque R-Dynamic פורץ גבולות עם תכנון נועז יותר וספורטיבי יותר, התורם למראה המושך חסר המתחרים שלו. הודות לגלגלי "17 מדהימים בצבע Satin Dark Grey, פתחי צד בצבע Burnished Copper וידית הילוכים Satin Chrome, נגיעות מודרניסטיות נמצאות בכל מקום שתביטו.​
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC S

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC S

שיפורים חכמים ב-Range Rover Evoque R‑Dynamic S כוללים בקרת שיוט אדפטיבית ומראות חיצוניות מחוממות, חשמליות ומתקפלות באופן חשמלי, עם אורות גישה. בתוכו תמצאו מושבים קדמיים חשמליים עם כוונון ל-12 מצבים, יחד עם מושבים אחוריים מתקפלים 40:20:40 עם כיסויי עור מגורען – הכול כדי להבטיח נוחות וסגנון אולטימטיביים.​
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC SE

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC SE

תוכלו ליהנות מנגיעות היוקרה של Range Rover Evoque R‑Dynamic SE המצויד היטב, כגון פנסי LED קדמיים יוקרתיים עם אורות DRL המעצימים את המותג, מושבים המופעלים ממודול זיכרון הנהג, וגלגלי אלומיניום "20. בנוסף, תוכלו ליהנות מהביטחון הנוסף שמקנה לכם חבילת ה-Driver Assist.
RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC HSE

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC HSE

תוכלו לשלוט על תשומת הלב בכביש כאשר אתם נוהגים ב- Range Rover Evoque R-Dynamic HSE, הודות לפנסי Matrix LED קדמיים ולגלגלי "20 בגימור Diamond Turned. הרפו והרגישו את המוזיקה דרך מערכת הקול MeridianTM, בשעה שתכונות חכמות הנמצאות בחבילת ה-Driver Assist מפחיתות את המתח בעודכם נוהגים.
קולקציית BRONZE של RANGE ROVER EVOQUE

קולקציית BRONZE של RANGE ROVER EVOQUE

קולקצייתBronze של Range Rover Evoque היא סטייטמנט של תחכום. הוא זמין בצבעי Carpathian Grey, ,Santorini Black או Seoul Pearl Silver, ומאופיין בגג ייחודי בצבע מנוגד Corinthian Bronze ובגלגלי "20 בצבע Satin Dark Grey, יחד עם לוחות דריכה מוארים עם הכיתוב Range Rover.
RANGE ROVER EVOQUE HST

RANGE ROVER EVOQUE HST

Range Rover Evoque HST הוא ה-SUV בעל הביצועים הגבוהים ביותר. נוכחותו על הכביש בולטת בזכות מנוע P300 חזק, תכונות כגון גג פנורמי נפתח4 בצבע Black המנוגד, וחבילת עיצוב חוץ Black. גלגלי "20 Gloss Black עם קליפרי בלמים Red משאירים רושם שנשאר לתמיד.
RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Range Rover Evoque Autobiography, המתבסס על דגם R-Dynamic HSE, מתאפיין באותיות בצבע Burnished Copper ובגלגלי "21, יחד עם פגושים, ספי דלתות וצדדים בבצע Black. הנגיעות המפוארות ממשיכות בפנים, עם מושבי עור מחורר Windsor ועם הרחבת שדרוג העור על לוח המחוונים העליון ועל לוח המכשירים, כמו גם לחלק העליון של הדלתות.

זמין עם טכנולוגיית WITH PLUG-IN HYBRID​

כדי לספק הספק כולל של 309PS,Range Rover Evoque Plug-in Hybrid משלב מנוע 3 צילינדרים, 1.5 ליטרים בנזין, עם מנוע חשמלי. נהגו בתצורת EV או hybrid מקביל.

המשיכו ללמוד ולסייר

יתרונות עיקריים

יתרונות עיקריים

גלו מה ש-Range Rover Evoque יכול להציע לכם, כולל טכנולוגיה ברכב, יכולות, ביצועים ועוד.
הכרת היתרונות העיקריים
דגמי RANGE ROVER EVOQUE

דגמי RANGE ROVER EVOQUE

כאן תוכלו למצוא את כל מגוון הדגמים, עם מבחר רב של עיצובים נהדרים, עזרי ביצוע, וטכנולוגיות זמינות.
מפרט טכני

מפרט טכני

הכרת הפרטים המשובחים יותר. גלו מידע נוסף על ביצועי המנוע, על מידותיו ועל תצרוכת הדלק.
אפשרויות ואביזרים

אפשרויות ואביזרים

אופנתי, חזק ושימושי: התאימו עוד יותר את ה-Range Rover Evoque לצורכיכם ולהעדפותיכם, בעזרת מבחר של אביזרי חוץ ופנים.
צפייה באפשרויות ובאביזרים

††צפייה בנתוני בנתוני WLTP

הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 נתוני טווח נסיעה מבוססים על רכב מייצור המוני, לאורך מסלול סטנדרטי.

1הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay
2הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.android.com/auto/
3מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
4בחירה באופציה של גג פנורמי נפתח תקטין את הגובה הקדמי והאחורי לראש.
תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.

נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים להבטיח שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.

תכונות וזמינות של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. תכונות מסוימות מחייבות SIM מתאים עם הסכם נתונים מתאים, שיחייב מינוי נוסף אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa, וכל סמלי הלוגו הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או החברות המסונפות שלה. חלק מהתפקודיות של Alexa תלויה בטכנולוגיית הבית החכם. השימוש ב-Amazon Alexa מצריך חשבון Amazon.

Apple CarPlay הוא סימן מסחרי של Apple Inc. ייתכן שיחולו התנאים של Apple Inc, שנועדו למשתמשי קצה.

Android Auto הוא סימן מסחרי רשום של Google LLC.

Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.