RANGE ROVER SPORT

הריינג' רובר הדינמי ביותר
תצוגת עיצוב החוץ ב-°360

אזל מלאי המכוניות החדשות מדגמי ריינג' רובר ספורט לתקופה הקרובה, אך נשמח להציע לכם מגוון מכוניות ריינג' רובר ספורט מיד ראשונה ובאחריות יצרן ממלאי הטרייד אין שלנו. לפרטים התקשרו

יכולות

עיצוב

עיצוב

עם מאפייני עיצוב ספורטיביים ומראה שרירי ועוצמתי, ריינג' רובר ספורט עוצב כדי להשאיר רושם. נקי, דינמי יותר ובעל אמירה עדכנית - בכל חלק שתבחנו- החל מגריל הריינג' רובר ספורט, דרך כונסי האוויר שעוצבו מחדש, ועד לחישוקים המעודנים אך ספורטיביים המוצעים במספר אפשרויות בחירה.
גלו את המאפיינים העיקריים
ביצועים

ביצועים

היצע מנועים רחב שמייצרים ביצועים עוצרי נשימה. מנוע בנזין V8 בנפח 5.0 ליטרים מציע הספק משופר של 525 כ"ס והשילוב של מנוע ה-Ingenium המתקדם יחד עם מנוע חשמלי מייצר את הביצועים המדהימים של ריינג' רובר ספורט PHEV.
גלו את המאפיינים העיקריים
טכנולוגיה

טכנולוגיה

מערכת המולטימדיה Touch Pro Duo משלבת בתוכה שני מסכי מגע "10 מעוצבים המופעלים במגע יד. השימוש במערכת ה-Touch Pro Duo יחד עם התצוגה הצבעונית העילית שמוקרנת על השמשה הקדמית והתצוגה האינטראקטיבית לנהג, מאפשר לקבל מידע חשוב ולבצע כמה פעולות בו-זמנית.
גלו את המאפיינים העיקריים

עיצוב

הכרת עיצוב החוץ

Range Rover Sport החזק ובעל הפרופורציות המושלמות תוכנן למשוך את תשומת הלב בכל מקום שאליו תגיעו.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה

הכרת עיצוב הפנים

יוקרתי, נוח באופן עילאי ופונקציונלי באופן יוצא דופן, Range Rover Sport הוא הרכב הייעודי לנהג מכל ההיבטים.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה

מהדורות וכלי רכב מיוחדים

HSE SILVER

Range Rover Sport HSE Silver שואב את השראתו מדגם HSE שלנו; הוא מפואר יותר הודות לעיצוב החוץ מסוג Shadow Atlas, המעצים את התחושה הספורטיבית. בנוסף, מגוון של שילובי צבעי פנים ואפשרויות לגלגלי יוקרה, הופכים את הנהיגה לאישית באמת.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה

ביצועים

RANGE ROVER SPORT PHEV

הרכב החשמלי Plug-in Hybrid (PHEV) מספק ל-Range Rover Sport חוויה מעודנת יוצאת מן הכלל ויכולת מובילה – גם בנסיעות כביש וגם בנסיעות שטח. PHEV מזניק את Range Rover Sport מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 6.3 שניות ומאפשר לו להגיע למהירות מרבית של 220 קמ"ש.
הכרה עם דגם PHEV

טכנולוגיה

מערכת TOUCH PRO DUO

מסך מגע HD "10 כפול של Touch Pro Duo מאפשר לכם לצפות, לדוגמה, במידע על צג אחד, ובמקביל, על הצג השני, לתפעל תכונות אינטראקטיביות אחרות, כגון כוונון הגדרות המדיה.
הכרת טכנולוגיות

ורסטיליות

5+2 מושבים

221 ליטר


מושבי השורה השלישית האופציונאלית מאפשרים לרכב להכיל עד שבעה אנשים. הנתון הרטוב המוצג לעיל שווה לקיבולת יבשה של 162.

*שורת המושבים השלישית מתאימה לשימוש על ידי ילדים גדולים יותר, אם הם יכולים להשתמש בחגורת בטיחות למבוגרים של הרכב, או במושב הגבהה יחד עם חגורת הבטיחות למבוגרים. הם אינם מתאימים לילדים קטנים: עבורם יש צורך במושב בטיחות לילדים
שבו לא משתמשים ישירות בחגורת הבטיחות של הרכב, כדי לחגור את הילד. בדגמי PHEV, מקום האחסון האחורי קטן יותר; לפרטים נוספים, פנו לסוכן המקומי .

יבש: קיבולת כפי שנמדדה בעזרת בלוקים מוצקים תואמי VDA (200 מ"מ x 50 מ"מ x 100 מ"מ)
רטוב: קיבולת כפי שנמדדה על ידי סימולציה של תא המטען הממולא בנוזל.

בדגמי P400e, קיבולת מקום האחסון מוקטנת בעד 79 ליטרים ורצפת מקום האחסון מוגבהת ב-46 ס"מ. לפרטים נוספים, פנו לסוכן Land Rover המקומי.

מפתח רב-תכליתי

אתם יכולים להמשיך ליהנות מהפעילויות המועדפות שלכם בחוץ - ולהשאיר את המפתח בצורה מאובטחת בתוך הרכב! צמיד הפעילות של לנד רובר (אופציונאלי) כולל צמיד יד חזק ועמיד במים לחלוטין, שמאפשר לכם לקחת חלק במגוון פעילויות בהן נשיאת מפתח פחות נוחה, בלי לדאוג למפתח.
הכרת התכונות העיקריות

יכולות

מתלים

חוויית הנהיגה המדויקת בריינג' רובר ספורט מושלמת הודות למתלי האוויר האלקטרוניים החדשים המספקים היגוי ויציבות יוצאי דופן. ב-Range Rover Sport SVR תמצאו ביצועים מרגשים גם כן, עם מתלי ה-SVR Sport המותאמים לביצועים משופרים.
מציאת אולם תצוגה

אביזרי LAND ROVER

שפרו את Range Rover Sport בכל עת במהלך חיי השירות שלו, על ידי הוספת אביזרי Land Rover Gear. התאימו אישית את הרכב לצורכיכם בעזרת אביזרים אופנתיים, חזקים וורסטיליים, אשר תוכננו, נבדקו ויוצרו לפי אותם תקנים מדויקים, כמו הציוד המקורי המותקן ברכב.
צפייה באפשרויות ובאביזרים

*הגבלת 2,500 ק"ג בדגמי P400e. *הגבלת 3,000 ק"ג בדגמיSVR ו-P300.

הנתונים שנמסרו חושבו לפי NEDC2 ממבחני WLTP רשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 NEDC2 הם נתונים אשר חושבו מנתוני WLTP, בעזרת נוסחה ממשלתית; הם שקולים לנתונים שהיו מתקבלים ממבחן NEDC הישן. לאחר מכן אפשר לחייב בשיעורי המס הנכונים.
צפייה בנתוני WLTP.
הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 נתוני טווח נסיעה מבוססים על רכב מייצור המוני, לאורך מסלול סטנדרטי.

כשאנו מציגים את InControl, ייתכן שתכונות מסוימות המתוארות כאן יהיו אופציונליות, או תלויות בשוק או בקו ההינע. למידע על הזמינות של Land Rover ועל כל התנאים במדינתכם, עיינו באתר האינטרנט הספציפי למדינתכם או פנו לסוכן המקומי. תכונות מסוימות מחייבות SIM מתאים עם הסכם נתונים מתאים, שיחייב מינוי נוסף אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl בדף אינטרנט זה, והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו. נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים לוודא שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.