Range Rover Velar

ה-RANGE ROVER האוונגרד. זמין כעת גם כהיברידי פלאג-אין.
הזמנת נסיעת מבחן הכירו את PLUG-IN HYBRID

עיצוב

הכרת עיצוב החוץ

Range Rover Velar מאוזן להפליא, עם פרופורציות אופטימליות. שושלת הריינג' רובר הגאה שלו ניתנת לזיהוי מיידי: מהחלק הקדמי הרשמי והעוצמתי, דרך קו מותניים זורם ומתמשך, שמגיע לשיאו באחורי מתוח ואלגנטי.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם צפייה בגלריה
RANGE ROVER VELAR 

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velar מוביל את הדרך בעיצוב רדוקטיבי. נקי, אלגנטי ומיוחד, לרכב יש נוכחות בולטת ועכשווית. כוח מעודן ואלגנטיות חסרת מאמץ משתלבים עם אפקט מעולה בדוגמה יוצאת דופן זו של עיצוב רכב עכשווי.
צפייה בגלריה
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

ל-Range Rover Velar R-Dynamic יש עמידה תכליתית, עם הדגשות של פגוש נחושת מבריק, פתחי מכסה מנוע ופתחי אוורור בצד המוסיפים מאוד למראה העכשווי המתוחכם שלו והנחשק שלו. תג מכסה המנוע, דלת תא המטען והשבחת גימורים ב-Shadow Atlas.
צפייה בגלריה
RANGE ROVER VELAR EDITION

RANGE ROVER VELAR EDITION

Range Rover Velar ידוע במראה האוונגרדי שלו, ו-Range Rover Velar Edition לוקח את זה אפילו רחוק יותר. עם האלמנטים הממוקדים בעיצוב שלו, כמו הדגשות שחורות, גלגלים שחורים בגודל 20 אינץ' וגג ניגודיות שחור, אי אפשר שלא לבהות.
צפייה בגלריה

טכנולוגיה ברכב

התכונות הסטנדרטיות ב-Pivi כוללות:
- מסך מגע בגודל 10 אינץ' - מסך מגע תחתון בגודל 10 אינץ' - רדיו דיגיטלי DAB - ממשק בעיצוב חדש - Apple CarPlay ® 1 - Android Auto ™ 2 - מרחוק 3 שדרג ל-Pivi Pro4 וילווה אותך בבינה המלאכותית העדכנית ביותר לרכב, המספקת תכונות כגון מערכת הניווט ללמידה עצמית, למסע מחובר לחלוטין.
עדכוני תוכנה

עדכוני תוכנה

הרכב שלך נשאר מעודכן באמצעות עדכוני תוכנה6. ניתן לעדכן את מידע הבידור, הטלמטיקה ומודול הבקרה השונים של הרכב מרחוק כדי להבטיח ביצועים אופטימליים. זה אומר שהרכב שלך רק הולך ומשתפר.
WI-FI ENABLED 

WI-FI ENABLED 

בחר Wi-Fi מופעל עם Data Plan8 ותוכל להשתמש ב:

- בחירת שירותי הזרמת מדיה
- עד 20GB של נתונים בחודש
- חיבור משופר אנטנה
- התקנים מחוברים מרובים
מערכת טיהור האוויר בחלל הרכב, עם מסנן PM2.5

מערכת טיהור האוויר בחלל הרכב, עם מסנן PM2.5

NanoeTMאופציונלי משפר את רווחת הנהג והנוסע. הפעל את התכונה והמסנן המעוצב במיוחד ימשוך וילכד חלקיקים עדינים ואלרגנים הנישאים באוויר מהאוויר החיצוני, כגון PM2,5, אבק ואבקה.

ביצועים

PLUG-IN HYBRID

נבחרת הרכבים של לנד רובר עכשיו בגרסת HPV
הכירו את PLUG-IN HYBRID
מנועים

מנועים

כל אחד מהמנועים שלנו מספק חווית נהיגה דינמית. ריינג' רובר ולר זמין כרכב בנזין, דיזל או פלאג-אין היברידי.
דינמיקת נהיגה

דינמיקת נהיגה

תיבת ההילוכים האוטומטית בעלת 8 הילוכים כווננה ​​היטב על ידי מהנדסי לנד רובר כדי לשלב הילוכים חלקים עם תגובה מהירה במיוחד. עם שמונה יחסים קרובים, החלפות ההילוכים כמעט ואינן מורגשות.
דינאמיקת רכב ניתנת להגדרה

דינאמיקת רכב ניתנת להגדרה

פונקציית Configurable Dynamics האופציונלית מאפשרת בחירת הגדרות שלדה ספציפיות לביצוע אופטימיזציה של עידון ונוחות או ייעול ביצועי הרכב באמצעות מיפוי והתאמות בהגדרות תיבת ההילוכים, ההיגוי והמתלים.

יכולות

4X4

מומנט על פי דרישה הנעה לכל הגלגלים (AWD) מספקת ביצועים יוצאי דופן על הכביש ויכולת שטח מלאה. כדי לשמור על מתיחה אופטימלית להתקדמות בטוחה בכל התנאים, הכונן של ריינג' רובר ולאר מחובר ומועבר הודות לחבילת טכנולוגיות מהונדסת בקפידה.

ורסטיליות

5 מושבים

748 ליטר


תצורה זו מספקת 748 ליטר שטח עומס, וקיבולת יבשה של 568 ליטר.

יבש: ​​נפח כפי שנמדד עם בלוקים מוצקים תואמי VDA (200 מ"מ x 50 מ"מ x 100 מ"מ). נפח נמדד עד לכותרת הראשית. תצורת תא המטען ושטח הטעינה הכולל ישתנו לפי מפרט הרכב (דגם ומערכת הנעה) ושוק.

רטוב: נפח כפי שנמדד על ידי הדמיית שטח הטעינה המלא בנוזל. נפח נמדד עד לכותרת הראשית. תצורת תא המטען ושטח הטעינה הכולל ישתנו לפי מפרט הרכב (דגם ומערכת הנעה) ושוק.

שטח הטעינה האחורי מצטמצם בדגמי PHEV. אנא צור קשר עם הקמעונאי המקומי שלך לקבלת פרטים נוספים.

סיוע לנהג

סיוע לנהג

בחר מתוך מגוון תכונות שנועדו להפוך את הנהיגה והחניה לפשוטים ובטוחים יותר. עם טכנולוגיות חדשניות רבות זמינות, תמצא שכל התכונות תוכננו כדי להגביר את חווית הנהיגה שלך, תוך מתן בטיחות רבה יותר.
אפשרויות אריזה

אפשרויות אריזה

בחר מתוך מגוון חבילות כדי לשפר את חווית הנהיגה שלך.

- ערכת סיוע בנקודה עיוורת
- ערכת סיוע לנהג
דירוג בטיחות של חמישה כוכבים

דירוג בטיחות של חמישה כוכבים

ריינג' רובר ולר השיג דירוג של חמישה כוכבים Euro NCAP, המאשר כי הרכב הוא מהבטוחים בשוק.

הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

הריינג' רובר האוונגרד. השתמש בקונפיגורטור כדי לעצב את הריינג' רובר ולאר המושלם שלך.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

המשיכו ללמוד ולסייר

בחירת ה-RANGE ROVER VELAR המתאים

בחירת ה-RANGE ROVER VELAR המתאים

ניתן למצוא את מגוון הדגמים המלא כאן, עם מבחר רחב של עיצובים מעולים, עזרי ביצועים וטכנולוגיות זמינות.
גלריה

גלריה

תשומת לב מדויקת לפרטים תמיד הייתה בסיסית לרכבים שלנו. ריינג' רובר ולאר. מודרניות ואלגנטיות.

צפייה בגלריה
מפרט טכני

מפרט טכני

גלו מידע נוסף על ביצועי המנוע, על מידותיו ועל תצרוכת הדלק.

אביזרי לנד רובר

אופנתי, קשוח ומעשי: התאם אישית את ריינג' רובר ולאר שלך עם מבחר של אביזרים חיצוניים ופנימיים.
מצא אביזרים


הנתונים שנמסרו חושבו לפי NEDC2 ממבחני WLTP רשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 NEDC2 הם נתונים אשר חושבו מנתוני WLTP, בעזרת נוסחה ממשלתית; הם שקולים לנתונים שהיו מתקבלים ממבחן NEDC הישן. לאחר מכן אפשר לחייב בשיעורי המס הנכונים.

צפייה בנתונינ WLTP.
הנתונים שנמסרו הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן, בהתאם לחוקי הקהילה האירופית, עם מצבר טעון לחלוטין. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2 נתוני טווח נסיעה מבוססים על רכב מייצור המוני, לאורך מסלול סטנדרטי.


1בחירה באופציה של גג פנורמי נפתח תצמצם את הגובה הקדמי והאחורי לראש.

2זמין בקולקצייה Bronze בלבד.

3הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay

4הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.android.com/auto/

5האפליקציה Land Rover Remote (בקרה מרחוק) כוללת מינוי לשירותים שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover. את האפליקציה Land Rover Remote יש להוריד מ-Apple App Store/Google Play Store.

6מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.

7בשווקים מסוימים, נדרשת זכוכית מסננת קרני שמש. כיווני ניווט מופיעים על גבי השמשה הקדמית רק כאשר הרכב מצויד ב-Pivi Pro.

8עדכונים יחייבו התחברות לנתונים.

9עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. כולל מינוי לשנה אחת, שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.

10עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. אחרי שהשימוש בנתונים הגיע לכדי 20GB מתחילת החודש, תיתכן ירידה במהירות ובתפקוד הנתונים ביתר ימי החודש.
לפרטים בנוגע למדיניות השימוש ההוגן, הקשורה לתכונה זאת, בקרו באתר www.landrover.com/pivi-pro-terms ועיינו בתנאי השימוש ב-InControl Pivi Pro.
זמן הפלייבק תלוי בספק הסטרימינג ובהגדרת תוכן הווידאו. וידאו HD יגדיל באופן משמעותי את השימוש בנתונים.

11ClearSight Ground View מותנה במצלמת תלת-ממד היקפית. תמונה איננה שידורי חי. בדקו את הסביבה כדי להבטיח את ביטחונכם. כפוף לתקנות המקומיות.

12התכונה כפוף לתקנות המקומיות. אם המשתמשים במראה דו-מוקדית או בעלת מוקד משתנה אינם יכולים לכוונן בקלות את המיקוד בתמונת המראה האחורית הדיגיטלית של ClearSight, הם יכולים לחזור למצב של מראה אחורית רגילה בכל עת.


תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.


נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים להבטיח שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.


תכונות וזמינותם של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. תכונות מסוימות מגיעות עם מינוי שיחייב בהמשך חידוש אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו.

br>>Apple CarPlay הוא סימן מסחרי של Apple Inc. ייתכן שיחולו התנאים של Apple Inc, שנועדו למשתמשי קצה.


Android Auto הוא סימן מסחרי רשום של Google LLC
.


Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. Trifield והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.

NanoeTMהוא סימן מסחרי של חברת Panasonic.