מצבי נהיגה של חשמלי רכב היברידי נטען (PHEV)

מצבי נהיגה של חשמלי רכב היברידי נטען (PHEV)

מצבי נהיגה של חשמלי היברידי

צפייה במצבי הנהיגה המעבירים את הלנד רובר ההיברידי הנטען (PHEV) שלכם מחשמל לבנזין בלחיצת כפתור.

מצב היברידי

מצב היברידי

מצב הנהיגה המוגדר כברירת המחדל בוחר באופן אוטומטי בין מנוע הבנזין לבין הסוללה החשמלית כדי להעניק את ההספק והמומנט הנדרשים לנסיעה שלכם.
מצב רכב חשמלי (EV)

מצב רכב חשמלי (EV)

מצב EV, שנבחר באופן ידני באמצעות לחצן בקונסולה, ממקסם את משך השימוש בהנעה חשמלית. המערכת תפעיל באופן אוטומטי את מנוע הבנזין אם נדרש יותר כוח מזה שזמין באמצעות המנוע החשמלי בלבד.

מיטוב צריכת הדלק שלכם

כאשר אתם נמצאים במצב הנהיגה המוגדר בתור ברירת המחדל (היברידי) אתם יכולים למטב את צריכת הדלק או טעינת הסוללה על ידי שימוש באחד משני תפקודי ניהול טעינה חלופיים:

תפקוד Save (חיסכון)

תפקוד Save (חיסכון)

תפקוד Save, שנבחר באופן ידני באמצעות מסך המגע של הרכב, מונע את ירידת רמת הטעינה של הסוללה אל מתחת לרמה שהגדרתם. בדגמים נבחרים, תפקוד זה מאפשר גם להטעין את הסוללה תוך כדי תנועה. דבר זה מאפשר לך לשמור את הנסיעה השקטה ללא פליטות מזהמים לשלב מאוחר יותר של הנסיעה.
תפקוד מיטוב אנרגיה חזוי (PEO)

תפקוד מיטוב אנרגיה חזוי (PEO)

הזנת יעד במערכת הניווט שלכם תפעיל באופן אוטומטי את תפקוד PEO של הרכב שלכם. על ידי שימוש בנתונים גיאוגרפיים כדי לחזות את הדרך שמלפנים, תפקוד PEO מעביר בצורה חכמה בין המנוע החשמלי למנוע הבנזין כדי למקסם את החיסכון בדלק לאורך כל הנסיעה. דבר זה ממזער גם את פליטת המזהמים מצינור הפליטה באזורים עירוניים.

בלימה רגנרטיבית

בכל מצב נהיגה בו אתם נמצאים, ברגע שאתם מסירים את רגלכם מדוושת ההאצה ב-חשמלי היברידי שלכם, מערכת בלימה רגנרטיבית חכמה מאטה את הרכב בצורה נוחה, תוך ניצול החשמל שנוצר למיטוב טווח הנסיעה של הסוללה. הפעלת דוושת הבלמים מגדילה את כמות החשמל שנאגרת.
בלימה רגנרטיבית

תמיכת חשמלי היברידי נוספת

כיצד מתבצעת הטעינה של ה-חשמלי היברידי שלכם

כיצד מתבצעת הטעינה של ה-חשמלי היברידי שלכם

הבנת השלבים הפשוטים של טעינת הרכב שלכם בבית או ביעד הבא שלכם.
הגדרת ה-חשמלי היברידי שלכם

הגדרת ה-חשמלי היברידי שלכם

על מנת להפיק את המיטב מהתפקודים והמאפיינים העיקריים של הרכב שלכם, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להתחבר למערכת המידע והבידור שלכם ולהגדיר את הסמארטפון המרוחק שלכם1 בקרות

1סמארטפונים תואמים בלבד. בכפוף לזמינות בשוק של פלטפורמות ספקי צד שלישי וקליטה סלולרית.