מצבי נהיגה של חשמלי רכב היברידי נטען (PHEV)

מצבי נהיגה של חשמלי רכב היברידי נטען (PHEV)

מצבי נהיגה של חשמלי היברידי

צפייה במצבי הנהיגה המעבירים את הלנד רובר ההיברידי הנטען (PHEV) שלכם מחשמל לבנזין בלחיצת כפתור.

מצב היברידי

מצב היברידי

מצב הנהיגה המוגדר כברירת המחדל בוחר באופן אוטומטי בין מנוע הבנזין לבין הסוללה החשמלית כדי להעניק את ההספק והמומנט הנדרשים לנסיעה שלכם.
מצב רכב חשמלי (EV)

מצב רכב חשמלי (EV)

מצב EV, שנבחר באופן ידני באמצעות לחצן בקונסולה, ממקסם את משך השימוש בהנעה חשמלית. המערכת תפעיל באופן אוטומטי את מנוע הבנזין אם נדרש יותר כוח מזה שזמין באמצעות המנוע החשמלי בלבד.

מיטוב צריכת הדלק שלכם

כאשר אתם נמצאים במצב הנהיגה המוגדר בתור ברירת המחדל (היברידי) אתם יכולים למטב את צריכת הדלק או טעינת הסוללה על ידי שימוש באחד משני תפקודי ניהול טעינה חלופיים:

תפקוד Save (חיסכון)

תפקוד Save (חיסכון)

תפקוד Save, שנבחר באופן ידני באמצעות מסך המגע של הרכב, מונע את ירידת רמת הטעינה של הסוללה אל מתחת לרמה שהגדרתם. בדגמים נבחרים, תפקוד זה מאפשר גם להטעין את הסוללה תוך כדי תנועה. דבר זה מאפשר לך לשמור את הנסיעה השקטה ללא פליטות מזהמים לשלב מאוחר יותר של הנסיעה.
תפקוד מיטוב אנרגיה חזוי (PEO)

תפקוד מיטוב אנרגיה חזוי (PEO)

הזנת יעד במערכת הניווט שלכם תפעיל באופן אוטומטי את תפקוד PEO של הרכב שלכם. על ידי שימוש בנתונים גיאוגרפיים כדי לחזות את הדרך שמלפנים, תפקוד PEO מעביר בצורה חכמה בין המנוע החשמלי למנוע הבנזין כדי למקסם את החיסכון בדלק לאורך כל הנסיעה. דבר זה ממזער גם את פליטת המזהמים מצינור הפליטה באזורים עירוניים.

תמיכת חשמלי היברידי נוספת

איך לטעון

איך לטעון

הבנת השלבים הפשוטים לטעינת רכבכם בבית או בחוץ
מגדיר

מגדיר

על מנת להפיק את המיטב מהתפקודים והמאפיינים העיקריים של הרכב שלכם, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להתחבר למערכת המידע והבידור שלכם ולהגדיר את הסמארטפון המרוחק שלכם1 בקרות
למקסם את חיי הסוללה שלכם

למקסם את חיי הסוללה שלכם

עקבו אחר העצות הפשוטות האלה כדי לשמור על הסוללה שלכם יעילה ועמידה לאורך זמן.

1סמארטפונים תואמים בלבד. בכפוף לזמינות בשוק של פלטפורמות ספקי צד שלישי וקליטה סלולרית.