ריינג' רובר SV מציע מבחר גדול יותר, אומנות משופרת ושיפורי ניתנים למישוש למי שמחפש ייחודיות אמיתית. מדובר במותרות שאפשר לגעת בהן כמו גם לראות אותן.

פרשנות מעודנת

מעודן. מפואר. אקסקלוסיבי. הריינג' רובר הטוב ביותר שיוצר אי פעם.

AN EXQUISITE INTERPRETATION
AN EXQUISITE INTERPRETATION

ריינג' רובר LUXURY

התפעלו מהעיצוב החיצוני היפהפה עם השבכה הקדמית והפגוש הבלעדיים שלו, וכיתוב ריינג' רובר בשני גוונים. התמקמו במושבי העור Semi-Aniline. געו בבקרות הקרמיות היוקרתיות בצבע Gloss White. כל נסיעה מעניקה תחושה של אירוע מיוחד.

התאמה אישית SV

יצירת הריינ' רובר SV שלכם היא חוויה אישית. החומרים הייחודיים ל-SV כוללים את הגימור הקרמי בצבע Gloss White עם דוגמת פסיפס מוטבעת או את פורניר Wenge הטבעי בצבע כהה מנוגד עם שיבוצי פסיפס מתכת.

קישוריות חלקה להפליא

Pivi Pro, שמתקשר באופן אינטואיטיבי וקל לסמארטפון שלכם, הוא נכס עבור הנוסעים לא פחות מאשר עבור הנהג. שני מסכי מגע בגודל 13.1 אינץ', בלעדיים ל-SV, מספקים לנוסעים מאחור את כל המידע והבידור הדרושים להם.

SV SIGNATURE SUITE

SV Signature Suite האופציונלית בעלת ארבעה מושבים מעניקה את חווית הנוסע האולטימטיבית בדגמים עם רוחק סרנים ארוך, כשהיא משלבת נוחיות ללא מאמץ ונוחות משופרת.

SV SIGNATURE SUITE

יצירה הרמונית

הקונסולה האחורית באורך מלא, המצופה בעור Windsor או Ultrafabrics  נטול עור, היא בעלת משטח עליון מפורניר ותאורת אווירה משולבת. מסך המגע במושב האחורי, יחד עם טעינה אלחוטית, מאפשר לנוסעים בשורה השנייה לשלוט בנוחות ובבידור.

הנוחות מעל לכול

SV Signature Suite ממקדת את הנוחות של הריינג' רובר בצורה חדה עוד יותר. מחזיקי הכוסות ודלת המקרר המוארת שבקונסולה נפתחים באופן חשמלי ומופעלים בצורה נוחה ממסך המגע במושב האחורי. כלי זכוכית קריסטל מסוג Dartington בעיצוב SV מעניקים תוספת עידון.

המרחב הוא גמיש

עם זרוע תמיכה מפוסלת ותאורת מאפיינים בלעדית, שולחן המועדון הנפתח באופן חשמלי מופעל באמצעות מסך המגע במושב האחורי. למטה, תגלו שהחלל נוצל בחוכמה עם אזורי אחסון משולבים ומאובטחים בקונסולה המרכזית.

ערכת נושא SV INTREPID

דינמית. בעלת אופי דמוי מטוס חמקן.

SV INTREPID THEME
SV INTREPID THEME

דגשים ופרטים

הפרטים הפנימיים של ערכת נושא זו כוללים פורנירים אקסקלוסיביים, גימורים ובקרות קרמיות בצבע Satin Black. ציפוי מתכת Anthracite ודגשים חיצוניים Graphite Atlas מדגישים עוד יותר את ערכת הנושא.

התאמה אישית נוספת

ניתן להדגיש עוד יותר את המיקוד הדינמי של ערכת הנושא SV Intrepid באמצעות הגג הניגודי השחור, הקליפרים האדומים של הבלמים וחישוקים Satin Black בגודל 23 אינץ' עם שילובי Narvik Black Gloss וגימור לכה כהה.

נטול עור

החיפויים נטולי העור UltrafabricsTM זמינים בערכת הנושא SV Intrepid. החומר הרך, הגמיש והחזק מתאפיין בגימור מחורר מלבני ייחודי.

ערכת נושא SV SERENITY

פאר טהור עם דגשים עדינים כדי להדגיש את האקסקלוסיביות שלה.

SV SERENITY THEME
SV SERENITY THEME

דגשים ופרטים

כל מילימטר של ערכת הנושא SV Serenity ממוקד בפאר. הפרטים החיצוניים זוהרים בצבע Corinthian Bronze וגימור פנימי בלעדי בשני גווניים מדגיש את הכישורים המרשימים של הרכב.

התאמה אישית נוספת

ניתן להבליט עוד יותר את הגימור החיצוני של ערכת הנושא SV Intrepid באמצעות הגג הניגודי בצבע Corinthian Bronze ניגודי והחישוקים בגודל 23 אינץ' בצבע Gloss Dark Grey עם שילובי Corinthian Bronze Satin.

שיבוצי מוזאיקה

מגוון של פורנירים וגימורים חדשים ומעודנים עם שיבוצי עץ ומתכת בדוגמת פסיפס מממחישים את תשומת הלב הקפדנית לפרטים. רקמת פסיפס על המושבים משלימה את החלל הפנימי.

ריינג' רובר SV - מנועים

ריינג' רובר SV מגיע עם המנועים המתקדמים ביותר שהצענו אי פעם.

היברידי חשמלי

הריינג' רובר SV זמין עם מנוע היברידי נטען (PHEV) חדש בעל טווח מוגדל. מנוע הבנזין Ingenium עם 6 צילינדרים בנפח 3.0 ליטר והספק של קוו"ט מספק הספק משולב של 550 כ"ס 

המשך צפייה

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

רכבי לנד רובר ייחודיים.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->דגמי ריינג' רובר

דגמי ריינג' רובר

צפייה במערך הדגמי המלא.

1בהתאם לצבע שנבחר.
* P550e זמין רק ברוחק סרנים רגיל
** זמין בדגמי SV בלבד