‏Range Rover SV‎‏ חדש

פרשנות מעולה של מותרות והתאמה אישית

אנחנו הופכים אותו למיוחד. אתה עושה אותו ייחודי

ב- Special Vehicle Operations, אנו קיימים כדי להגביר את מאפייני הליבה של כלי הרכב האייקוניים שלנו. במקרה של ה- New Range Rover SV, זה אומר אפילו יותר יוקרה ועוד יותר התאמה אישית. עם מבחר גדול יותר מאי פעם, כולל אלטרנטיבה יוקרתית בת קיימא לעור, ה- New Range Rover SV משקף את האישיות שלך, הרצונות שלך, החזון שלך. זה באמת שלך.

נושאים סביבך

בלב התכונות המותאמות אישית של Range Rover SV החדש עומדת בחירה בין שני נושאי עיצוב פנים וחוץ אופציונליים של SV Serenity. SV Serenity ו-SV Intrepid מפנים גימורי צבע וחומר מעולים לכיוונים שונים, מבפנים או מבחוץ. שתי האפשרויות זמינות בגרסאות בסיס גלגלים סטנדרטי וארוך ועם מבחר גדול של מנועים חזקים ויעילים, כולל ה- 530PS V8 Twin Turbo החדש והמעודן, 510PS Extended Range היברידי פלאג-אין ו- D350 ישר שישה צילינדרים דיזל מסוג Ingenium.

SV SERENITY

צד החוץ של SV Serenity הוא נושא ממוקד יוקרה טהור. צבעים טכניים Atlas Silver ו- Corinthian Bronze מצופים מתכת משמשים להדגשות חיצוניות, תוך שימת דגש על הבלעדיות שלו. במיוחד בשילוב עם ניגודיות הגג בצבע Corinthian Bronze וגלגלי סגסוגת מחושלים בגודל 23 אינץ' תואמים עם תבליטי Corinthian Bronze.

SV INTREPID

צד החוץ של SV Intrepid הוא נושא חמקני יותר, ממוקד דינמית. הדגשים חיצוניים מצופים מתכת בגוון Anthracite, גימור כרום מעושן וכהה חדש לגמרי, שפותח באופן בלעדי עבור Range Rover SV. גימור צבע Atlas, גג נוגד שחור אופציונלי וחישוקי סגסוגת מחושלים בגוון Satin Dark Grey משלימים בגודל 23 אינץ' עם תבליטי Narvik Black Gloss משלימים את המראה.

ההשראה ממשיכה פנימה

ניתן להשלים את שתי האפשרויות החיצוניות המדהימות הללו בפנים, עם לוחות צבעים ספציפיים, פורנירים ועיצובי ניקוב מושב. אפשרויות צבעים יחידים כגון Ebony או Perlino הסטנדרטיים משתלבות בצבעים נוגדים בדו-גוון מלפנים לאחור היוצרים אזורים נפרדים בתוך תא הנוסעים. בפעם הראשונה ברכב SV קיימת חלופה יוקרתית בת קיימא לעור, זמינה כאופציה, החלה על כל הפנים.

בעיצוב הפנים של SV Serenity, Perlino נוגד ל- Liberty Blue, Sequoia Green, או עור בגוון Caraway בחזית. ערכת הנושא הפנימית של SV Intrepid מציעה מבחר של עור בגוון Ebony, עור בגוון Rosewood ו- Ebony דו-גווני, או Cinder Grey ו- Light Cloud Grey UltrafabricsTM.

המקדש הפנימי שלך

חללי הפנים שלנו פותחו כדי לספק את הנוחות, הטכנולוגיה והשלווה שהייתם מצפים להם בבית. כל דגמי ה- SV זמינים עם אפשרות לחוויית הבידור האולטימטיבית שלנו במושב האחורי - מסכי 13.1 אינץ', הגדולים ביותר בכל Range Rover - ואוזניות בעלות ביצועים גבוהים עם חדות משופרת, אך ורק בכל דגמי ה-SV.

חבילת SV המעצימה את המותג

פסגת חללי הפנים של ה-SV עבור Range Rover היא אפשרות ה- SV Signature Suite הבלעדית שלנו בעלת 4 מושבים. זמינה ברכבים עם בסיס גלגלים ארוך בלבד, המציעה את חווית הנוסע האולטימטיבית. החלק המרכזי הוא הקונסולה באורך מלא מלפנים לאחור, המספקת תפקודיות נסתרת עד הצורך. לפי דרישה, שולחן מועדון מרכזי המופעל חשמלית עשוי גוש אלומיניום ועולה בתנועה אחת ושקטה מהקונסולה המרכזית. מחזיקי הכוסות גם עולים בצורה חלקה למקומם מתחת לכיסוי הפורניר שלהם, בעת הצורך.

החומרים הבלעדיים ביותר

בחרנו בגימורים קרמיים כדי לבטא יוקרה מודרנית. הם טהורים אך חזקים, נפוצים יותר בעולמות השעונים והתכשיטים היוקרתיים. תוכלו למצוא גימורים קרמיים גם בפרטים חיצוניים וגם בפנים של ה- New Range Rover SV. תג קרמי לבן מלוטש ביד עם מאפייני SV עגול שחור מותקן על דלת תא המטען. זו הפעם הראשונה שבה נעשה שימוש בגימורים קרמיים על הצד החיצוני של רכב - סימן של הבחנה אמיתית.

גימורים חדשים ומעולים

לא משנה באיזה מסע התאמה אישית שלRange Rover SV תלך, תוכל לבחור מתוך אוסף של גימורים נוספים, המותאמים במיוחד לנושא שבחרת. גימורים ספציפיים ל- SV כוללים קרמיקה מובלטת, גימורי עץ טבעי עם תוספות מרקם או שיבוצי מתכת, ואפילו מתכת בציפוי אנודייז או רשת ארוגה.

אלה מיושמים בכל חלל הפנים, בקונסולה המרכזית, בלוח המחוונים ובדלתות. חדשנות בחומרים וטכנולוגיות הייתה בחזית הפיתוח שלנו, לפרשנות מודרנית באמת של אומנות בעבודת יד.

בלעדי שלך

לביטוי העצמי האולטימטיבי, ניתן להתאים אישית את ה- Range Rover SV החדש עם מבחר אפשרויות צבע בהתאמה אישית של SV Bespoke.

צבע SV BESPOKE

בנוסף לצבעים נבחרים מלוח הצבעים הסטנדרטי של Range Rover, לקוחות SV יכולים לבחור מתוך 14 אפשרויות צבע חיצוניות נוספות מלוח גווני הפרימיום SV Bespoke, או שירות SV Bespoke Match to Sample שלנו.
גלו את הצבע SV BESPOKE