RANGE ROVER החדש

יתרונות עיקריים

שכלול ויוקרה

שילוב של יוקרת Range Rover בת זמננו עם שכלול שאין לו אח ורע. כל נסיעה היא הזדמנות.

עיצוב מעודן

החל מדלתות חשמליות* ועד מושבי עיסוי hot stone: מכל כיוון שתביטו, תראו כיצד Range Rover מספק חוויית נסיעה יוקרתית.

נוחות בלעדית

מושבים אחוריים ברמת Executive מאפשרים נוחות של ארבעה מושבים וורסטיליות של חמישה מושבים, עם בקר מסך מגע במושב האחורי וחבילת Comfort Plus אופציונלית.

מקום לכולם

בסיס הגלגלים הארוך ושבעת המושבים מעניקים חוויית נסיעה ללא מתחרים לשבעה מבוגרים, כולל מושבי עור מחוממים Semi-Aniline, יציאות USB-C, ותאורה נקודתית (task lighting).

תוספת מקום להירגע

שפרו את מראה הדלת אחורית המפוצלת שהיא הסימן המסחרי של Range Rover, בעזרת חבילת Tailgate Event הכוללת כריות עור, רמקולים לדלת האחורית, ותאורה.
ביטול רעש אקטיבי

ביטול רעש אקטיבי

הדור הבא של ביטול רעש אקטיבי מגיע דרך רמקולים ראשונים בעולם, המותקנים במשענת הראש; הם יוצרים אזורים שקטים המשתלבים עם זכוכית אקוסטית מרובדת, ליצירת מקלט רוגע מהעולם החיצוני.
מערכת טיהור האוויר מקצועית לחלל הפנימי

מערכת טיהור האוויר מקצועית לחלל הפנימי

סינון אופציונלי PM2.5 וטכנולוגיית nanoeTM X מפחיתים באופן משמעותי את הריחות, את החיידקים ואת האלרגנים .
בקרת אקלים לארבעה אזורים

בקרת אקלים לארבעה אזורים

בעזרת בקרות נפרדות לנהג, לנוסע מלפנים, ולנוסעים מכל צד של השורה השנייה, כל אחד יוכל להגדיר את הטמפרטורה ואת עוצמת זרימת האוויר לפי ההעדפות האישיות שלו – במערכת בקרת האקלים לארבעה אזורים.

טכנולוגיה אינטואיטיבית

חיבוריות משולבת באופן חלק ונוחיות בכל סיבוב.

מראָה פנימית CLEARSIGHT

התכונה האופציונלית6 מספקת שדה ראיה ברור ובלתי חסום אל הכביש שמאחוריכם. מצלמה, הממוקמת בתוך האנטנה, מזינה וידאו חי למראָה הפנימית של הרכב, וכך היא מוודאה ראות תמידית, שאינה מופרעת על ידי היושבים במושבים האחוריים או על ידי חפצים גדולים בתא המטען.

ביצועי עילית

Range Rover כולל את קווי ההינע המתקדמים ביותר שלנו, המספקים רמות חדשות של ביצועים, יעילות ושכלול.

PLUG-IN HYBRID

Range Rover SV זמין עם קו הינע plug-in hybrid** חדש ועם טווח נסיעה ארוך יותר. מנוע בנזין Ingenium 3.0 ליטרים, 6 צילינדרים, עם מנוע חשמלי 105 קו"ט, זמין בגרסאות P440e או P510e. ב-Going Electric with Land Rover, תוכלו לבדוק כעת את היתרונות של קווי ההינע ההיברידים, וכן כל שאלה שעשויה להתעורר.

מפרט טכני של PLUG-IN HYBRID [1]

טווח נסיעה בתצורה חשמלית (עד)

113 ק"מ


WLTP. עד 80 ק"מ טווח נסיעה צפוי בעולם האמיתי.

פליטות 2

18 ג'/ק"מ


בתצורת EV, תוכלו ליהנות מ-0 פליטות גזים מצינור הפליטה

זמן טעינה בבית (החל מ...)

5 שעות


עד 100% תוך שימוש במטען ביתי 7 קו"ט AC.

זמן טעינה במקום ציבורי (החל מ...)

< 60 MINS


טעינת 80 אחוז בתוך < 60 דקות, עם טעינת DC מהירה של 50 קו"ט.
דינמיקה אדפטיבית

דינמיקה אדפטיבית

דינמיקה אדפטיבית מספקת נסיעה חלקה ובקרה אופטימלית, בזכות יכולות הפיקוח על המרכב ועל תנועות ההיגוי, עד 500 פעם בשנייה. היא מגיבה לנהג ולכביש ומציעה הגדרות שיכוך משתנות ללא הרף.
דיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי אחורי עם נעילה

דיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי אחורי עם נעילה

על ידי בקרת ההחלקה בין הגלגלים הנמצאים על הסרן האחורי, הדיפרנציאל האלקטרוני האקטיבי האחורי עם נעילה מציע יתרון נוסף של תוספת משיכה בסיבובים ואחיזת כביש טובה יותר בנסיעות שטח.
חלוקת מומנט לפי בלימה

חלוקת מומנט לפי בלימה

מערכת חלוקת המומנט לפי בלימה מאפשרת סיבובי פנייה ושליטה מבוקרים, אפילו בעיקולים החדים ביותר. הדיפרנציאל האלקטרוני ומערכת הבלימה של הרכב מאזנים את חלוקת מומנט המנוע בסיבובי פנייה בין ארבעת גלגלי הרכב.
מתלי אוויר אלקטרוניים עם DYNAMIC RESPONSE PRO

מתלי אוויר אלקטרוניים עם DYNAMIC RESPONSE PRO

מתלי אוויר אלקטרוניים מכינים את Range Rover לקראת סיבובי פנייה, ומספקים נוחות מיוחדת. Dynamic Response Pro משפרת את השליטה באמצעות בקרת התהפכות אלקטרונית אקטיבית (eARC), ובכך ממטבת את הביצועיים על כביש סלול.

יכולות יוצאות דופן

Range Rover מציע נוחות שקטה, נסיעה שלווה, וביטחון מובטח בנסיעות כביש ושטח כאחת.

היגוי לכל הגלגלים

היגוי לכל הגלגלים הוא תכונה חדשה ב-Land Rover, המצויד בה כסטנדרט. תכונה זו מספקת נהיגה משוכללת אף יותר, עם יציבות במהירות גבוהה וזריזות משופרת במהירות נמוכה. זה ה-Range Rover בעל כושר התמרון הטוב ביותר שנבנה אי-פעם.

גרירה

משקל גרירה מרבי של 3,500 ק"ג, פירושו כי Range Rover יכול לטפל בקלות במרבית משימות הגרירה התובעניות ביותר. באמצעות מוט הגרירה הנפתח חשמלית, עזר הגרירה Tow Assist המתקדם, עזר וו הגרירה, ובקרת יציבות הגרור, הרכב מדגים את השכלול ואת היכולות שלו בגרירה.

חציית מים

Range Rover יכול לחצות מים בעומק של עד 900 מ"מ8. מצלמת תלת-ממד היקפית, הכוללת חישת עומק המים, נעזרת בחיישנים המותקנים במראות הדלתות, כדי ליידע אתכם כאשר מפלס המים מתקרב לעומק המקסימלי שהרכב יכול לחצות. מערכת הבקרה מספקת מידע בזמן אמת, כדי לאפשר לכם מוּדעוּת רבה יותר בתנאי ראות חלשה.

בחירת ה-RANGE ROVER המתאים

תוכלו "לתפור" את Range Rover לפי מידותיכם, הודות למבחר של דגמים, מנועים, וחבילות מפרטים טכניים.

Sunset Gold (מטאלי יוקרתי) | מהדורה ראשונה | חמישה מושבים ובסיס גלגלים סטנדרטי

מותאם אישית או מוכן להזמנה

בחרו קודם את הדגם, את המנוע ואת חבילת המפרטים הרצויים, ואז התאימו אישית את רכבכם בעזרת מבחר של צבעים, גלגלים, ואפשרויות עיצוב פנים. לחלופין, העיצוב של Land Rover ריכז ארבעה כלי רכב, כולל המהדורה הראשונה של Sunset Gold, כדי להציג את האפשרויות הטובות ביותר שיש ל-Land Rover להציע.

המשיכו ללמוד ולסייר

דגמי RANGE ROVER

דגמי RANGE ROVER

צפו במלוא מגוון הדגמים.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

משוכלל. מפואר. אקסקלוסיבי.
מפרט טכני

מפרט טכני

צפו בעובדות ובמספרים
אפשרויות ואביזרים

אפשרויות ואביזרים

התאימו אישית את ה-Range Rover שלכם.

*דלתות חשמליות זמינות מתחילת 2022 בדגמים עם בסיס גלגלים ארוך, ומאמצע 2022 בדגמים עם בסיס גלגלים סטנדרטי.
*
*זמין החל מינואר 2022.
[1]הנתונים שנמסרו הם הערכות היצרן ויוחלפו בנתוני המבחן הרשמי החדש שייערך באיחוד האירופי, כשאלו יהיו זמינים. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני פליטות 2
1הרכב שלכם מוכן לקראת Apple CarPlay®. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay® תלויים בזמינות התכונה במדינתכם; לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay
2הרכב שלכם מוכן לקראת TMTM 3מערכת ניווט מחוברת תחייב מינוי נוסף, אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
4עשויה לחול מדיניות השימוש ההוגן. מינוי סטנדרטי לשנה אחת, שאפשר להאריך אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ סוכן Land Rover.
5תחול מדיניות השימוש ההוגן. אחרי שהשימוש בנתונים הגיע לכדי GB20 מתחילת החודש, תיתכן ירידה במהירות ובתפקוד הנתונים ביתר ימי החודש. לפרטים בנוגע למדיניות השימוש ההוגן, הקשורה לתכונה זאת, עיינו בתנאי השימוש בתנאיInControl Pivi Pro באתר landrover.com/pivi-pro-terms. משך זמן הפלייבק תלוי בספק הסטרימינג ובהגדרת תוכן הווידאו. וידאו HD יגדיל באופן משמעותי את השימוש בנתונים.
6כפוף לתקנות המקומיות. אם המשתמשים במראָה דו-מוקדית או בעלת מוקד משתנה אינם יכולים לכוונן בקלות את המיקוד בתמונת המראָה האחורית הדיגיטלית של ClearSight, הם יכולים לחזור למצב של מראָה אחורית רגילה בכל עת.
7תמונה איננה שידור חי. בדקו את הסביבה כדי להבטיח את ביטחונכם.
8יש לבדוק תמיד את הנתיב ואת היציאה, לפני חציית מים.

תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.

נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים להבטיח שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.

תכונות וזמינות של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. תכונות מסוימות מחייבות SIM מתאים עם הסכם נתונים מתאים, שיחייב מינוי נוסף אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa, וכל סמלי הלוגו הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או החברות המסונפות שלה. חלק מהתפקודיות של Alexa תלויה בטכנולוגיית הבית החכם. השימוש ב-Amazon Alexa מצריך חשבון Amazon.

Apple CarPlay® הוא סימן מסחרי של Apple Inc. ייתכן שיחולו התנאים של Apple Inc, שנועדו למשתמשי קצה.
TM App Store הוא סימן מסחרי של Apple Inc.
Google Play Store הוא סימן מסחרי רשום של Google LLC.
TMTM והמכשיר "three fields" ("שלוש שדות") הוא סימן מסחרי של Trifield Productions Ltd.