DEFENDER 130

מרחב להרפתקאות משותפות.
צפייה בסרט

עיצוב חוץ

סילואטה הניתנת לזיהוי מיידי, משופרת באמצעות עיצוב שמומש לעילא. Defender 130 משלב צורה עם תפקודיות כדי להשיג נוכחות משכנעת.

נוכחות רבת רושם

הודות לאורך של 5,358 מ"מ מרשימים מהאף ועד לגלגל החלופי, פשוט אי אפשר לפספס אותו. העיצוב השופע שלו דורש תשומת לב גם בכביש וגם בשטח. Defender 130 הוא השילוב האולטימטיבי של מרחב ויכולות.

תחושה של מרחב

גג פנורמי נפתח שוטף את שתי שורות המושבים הראשונות באור טבעי, בשעה שגג נוסף מזכוכית, ייחודי ל-Defender 130, מבטיח כי הנוסעים בשורה השלישית זוכים לאותה חוויית Defender אותנטית, כמו בכל מקום אחר ברכב.

נגיעות צבע PREMIUM

החל מהמראה התכליתי שלו ועד למשטחים המצמצמים והמתוחכמים שלו, כל דבר ב-Defender 130 משדר ביטחון שקט. כיסוי הגלגל החלופי בצבע המרכב מוסיף לאסתטיקה העיצובית המגובשת והתכליתית שלו.

עיצוב פנים

הודות לשורת מושבים שלישית, Defender 130 יכול להציע את המרחב הטוב ביותר בקבוצתו לעד שמונה נוסעים. בחלל הפנימי, פרטים ייחודים מעצימים את העיצוב אף יותר.

פרטי עיצוב

פרטי עיצוב

תא הנוסעים של Defender 130, המרווח להפליא, תוכנן ליצור חלל תכליתי ובה בעת משובח, עם נגיעות עיצוב נוספות כגון פרטי Noble Chrome ופורניר עץ.
צג מגע "11.4

צג מגע "11.4

הרכב מצויד בצג מגע "11.4. בעת ניווט, המסך הרחב והבהירות המוגברת של ממשק הזכוכית המעוקל מאפשרים לכם לראות מקטעים ארוכים יותר של המסלול הנפרש לפניכם.
עורות יוקרתיים

עורות יוקרתיים

זמינים במגוון אפשרויות, לרבות Vintage Tan ועור Light Oyster Windsor מחורר אשר ייקח את החלל הפנימי של Defender 130 לשיא הבא.

נוחות ונוחיות

לא חשוב לאן תיסעו, לא חשוב עם מי תיסעו: הפיקו את המרב מההרפתקה.

נוחיות בשורה השלישית

לא חשוב היכן תשבו ב-Defender 130 החדש: על נוחות לא מתפשרים. הנוסעים בשורת המושבים השלישית יוכלו ליהנות מתא רגליים ומרוחב כריות הטובים ביותר בקבוצה וגם ממחזיקי ספלים, ממשענות ידיים, ומפתחים לטעינת USB-C.
תכונות סטנדרטיות

תכונות סטנדרטיות

כדי להעניק לכם תמיכה במהלך נסיעתכם, Defender 130 מגיע עם שפע של מאפייני פנים כסטנדרט; לדוגמה, מסך המגע ,11.4" קונסולה מרכזית, סט שטיחונים ותא מטען יוקרתי מכוסה בשטיח.
בקרת אקלים לארבעה אזורים

בקרת אקלים לארבעה אזורים

בקרת אקלים לשלושה אזורים מספקת חימום וקירור לכל שלושת האזורים, בשעה שבקרת אקלים לארבעה אזורים מציעה בקרה נפרדת לכל אחת משלוש שורות המושבים.
תא מטען שימושי

תא מטען שימושי

גם כאשר משתמשים בשלוש שורות מושבים, Defender 130 עדיין מאופיין במרחב רב למטען. לצורך העמסת חלקי ציוד נוספים, קפלו את שורת המושבים השלישית והשתמשו בתא מטען בנפח מרשים של 1,232 ליטרים.

חבילות אופציונליות

בעזרת המבחר שלנו של חבילות עיצוב חוץ, תוכלו להתאים אף יותר את ה-Defender לטעמכם ולצורכיכם.

חבילות עיצוב חוץ

Defender 130 מאפשר התאמה אישית רבה ביותר. בין האפשרויות הזמינות תמצאו ארבע חבילות עיצוב חוץ:
– חבילת Black – חבילת Bright – חבילת Black מורחבת – חבילת Bright מורחבת השתמשו בהגדרות התצורה כדי לבנות את ה-Defender 130 המושלם שלכם.

חבילות אבזור

אפשרויות אולטימטיביות. כדי להפיק יותר מעולמכם, בחרו מבין ארבע החבילות שבהמשך.

חבילת EXPLORER

חבילת EXPLORER

לא חשוב מהם פני הקרקע: האירו בעצמכם את נתיבכם. חבילת Explorer ב-Defender מאפשרת לכבוש את כל הנופים הלא מוכרים ביותר ולהתריס מול המוסכמות.

חבילת ADVENTURE

חבילת ADVENTURE

החלומות שלכם קרובים למימוש יותר מתמיד. חבילת Adventure ב-Defender מיועדת להוביל אתכם אל מגרש המשחקים של הטבע ולהרחיק אתכם מהמסלול שכולם נוסעים בו.
חבילת COUNTRY

חבילת COUNTRY

בואו במגפיים המלוכלכים ביותר. חבילת Country ב-Defender ומאפשרת להתמזג בטבע ולהפוך כל נסיעה שלכם לבלתי נשכחת באמת.
חבילת URBAN

חבילת URBAN

כבשו את ג'ונגל הבטון. חבילת ה-Urban מציידת את Defender ביכולת לבלוט בפרברים הודות לסגנונו המסובב ראשים, לביטחונו העצמי ולקור הרוח שלו.

עזרו לי לבחור

ענו על שלוש שאלות מהירות כדי למצוא את ה-Defender ואת חבילות האבזר המושלמת עבורכם.
קדימה

המשיכו ללמוד ולסייר

דגמי LAND ROVER DEFENDER

דגמי LAND ROVER DEFENDER

צפו בכל מגוון הדגמים.
הכרת הדגמים
גלריה

גלריה

תשומת הלב לפרטים הייתה תמיד עניין מהותי ברכבים שלנו.
צפייה בגלריה

*נפח רטוב הוא התקן התעשייתי, הנמדד על ידי מילוי תא המטען בנוזל.