RANGE ROVER EVOQUE

אפשרויות ואביזרים

חבילות אופציונליות

מערך של חבילות אופציונליות עומד לרשותכם כדי להתאים את ה-Range Rover Evoque שלכם אף יותר להעדפותיכם.

חבילת עיצוב חוץ BLACK

שפרו עוד את המראה המיוחד בלאו הכי של Range Rover Evoque בעזרת חבילת עיצוב חוץ Black. גימורי Gloss Black על מכסה המנוע והכיתוב על הדלת אחורית, השבכה, פתחי הצד, הפגושים מלפנים ומאחור, הווילון התחתון וכיסויי המראות – כולם יוצרים אמירה עיצובית אסרטיבית.

אפשרויות עיצוב חוץ

בחרו את הצבע המושלם, את סגנון הגג המושלם ואת הגלגלים המושלמים, שיתאימו לטעמכם.

גלגלים

הוסיפו למוניטין העיצוב עוצר הנשימה של Range Rover Evoque את הגלגלים האידיאליים שלכם. בחרו מבין גלגלי ה-"17-"21 במבחר צבעים וגימורים, כולל Satin Dark Grey, Gloss Black ו-Diamond Turned, עם צבע מנוגד Dark Grey או Silver.​

אפשרויות עיצוב פנים

העצימו את חלל הפנים על ידי בחירת החומרים האידיאליים בעיניהם, שילובי צבעים, אפשרויות חלונות גג ועוד.

גג פנורמי נפתח

הגג הפנורמי הנפתח1 מציף את החלל הפנימי של Range Rover Evoque באור טבעי וכך הוא יוצר תחושה של מרחב מרוּוח ומואר יותר. בחרו מבין גגות בצבע המרכב, בצבע Corinthian Bronze2, או בצבע מנוגד Black.
שילובי צבעים

שילובי צבעים

בחרו מבין שילובי הצבעים המנוגדים או המשלימים עבור כיסויי המושבים, כולל Ebony אוLight Oyster Morzine וריפוד תקרה מזמש בצבע Ebony.
חבילות עיצוב פנים

חבילות עיצוב פנים

המשיכו בהתאמה האישית של חלל הפנים המרוּוח, בעזרת חבילות נוספות כגון חבילת עיצוב הפנים Premium Upgrade. נגיעות מפוארות כוללות שטיחוני Premium, ריפוד תקרה מזמש בצבע Ebony, תאורת פנים יוקרתית, דוושות ממתכת בהירה ולוחות דריכה ממתכת מוארים.
מושבים

מושבים

אנו מציעים שפע של אפשרויות, כולל חומרים בני קיימא ונושמים: כיסויי עור מגורען למושבים, שילובי עור יוקרתי מתוצרת Kvadrat עם זמש Dinamica®, אריגי Eucalyptus עם UltrafabricsTM. פרטים אלגנטיים, כמו תפרים על לוח המחוונים, רק כדי להוסיף לתחושה המעודנת.​

בטיחות וסיוע

תכונות טווח הנסיעה שלנו והסיוע בחנייה נועדו להבטיח שכל נסיעה בטוחה בדיוק כפי שהיא מהנה.

סיוע לנהג

תוכלו לבחור מבין מבחר של תכונות שנועדו להפוך את הנהיגה ואת החנייה לפשוטות ובטוחות יותר. הודות לטכנולוגיות החדישות הזמינות, תוכלו למצוא את כל התכונות שנועדו להרחיב את חוויית הנהיגה שלכם ולספק בטיחות משופרת.

התאמה אישית

הפיקו יותר מעולמכם. עם Evoque, תוכלו להתאים את הרכב לגמרי לסגנון החיים שלכם.

אביזרי LAND ROVER

אופנתי, חזק ושימושי: התאימו עוד יותר את ה-Range Rover Evoque לצורכיכם ולהעדפותיכם, בעזרת מבחר של אביזרי חוץ ופנים.
צפייה באביזרים

המשיכו ללמוד ולסייר

יתרונות עיקריים

יתרונות עיקריים

גלו מה ש-Range Rover Evoque יכול להציע לכם, כולל טכנולוגיה ברכב, יכולות, ביצועים ועוד.
הכרת היתרונות העיקריים
דגמי RANGE ROVER EVOQUE

דגמי RANGE ROVER EVOQUE

כאן תוכלו למצוא את כל מגוון הדגמים, עם מבחר רב של עיצובים נהדרים, עזרי ביצוע, וטכנולוגיות זמינות.
מפרט טכני

מפרט טכני

הכרת הפרטים המשובחים יותר. גלו מידע נוסף על ביצועי המנוע, על מידותיו ועל תצרוכת הדלק.
גלריה

גלריה

תשומת הלב לפרטים הייתה תמיד עניין מהותי ברכבים שלנו. Range Rover Evoque מתחיל באמת להתבלט.
צפייה בגלריה

1בחירה באופציה של גג פנורמי נפתח תקטין את הגובה הקדמי והאחורי לראש.
2זמין בקולקציה Bronze בלבד
.
תכונות אופציונליות וזמינותן עשויות להשתנות ממפרט למפרט (תלויות בדגם ובקו ההינע), או לחייב התקנה של תכונות נוספות, כדי לאפשר התקנה של אותן תכונות אופציונליות. פנו לסוכן המקומי לפרטים נוספים, או הגדירו את תצורת רכבכם באופן מקוון.

נהגים יכולים להשתמש בכל התכונות הקיימות ברכב רק כאשר הדבר בטוח. נהגים חייבים להבטיח שיש להם שליטה מלאה על הרכב בכל זמן שהוא.

תכונות וזמינות של Pivi ו-InControl, ואפשרויות ושירותי צד שלישי, ממשיכים להיות תלויי שוק – בדקו אצל סוכן Land Rover מהי הזמינות בשוק המקומי וכן מהם התנאים המלאים. תכונות מסוימות מחייבות SIM מתאים עם הסכם נתונים מתאים, שיחייב מינוי נוסף אחרי התקופה הראשונה שעליה המליץ הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח חיבור לרשת סלולרית בכל מקום ומקום. מידע ותמונות, המוצגים בהקשר לטכנולוגיית InControl והכוללים מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, לבקרת גרסה, ולשינויים מערכתיים/חזותיים אחרים, בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa, וכל סמלי הלוגו הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או החברות המסונפות שלה. חלק מהתפקודיות של Alexa תלויה בטכנולוגיית הבית החכם. השימוש ב-Amazon Alexa מצריך חשבון Amazon.